HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #241
    Re: HU korner

    Algselt postitas ranka
    Tee tühjaks 100% ajast, vahet pole, kes ta on. Raha pärast tapetakse inimesigi :) Kui on sõber või 2p2 vend, siis lihtsalt shipi buy-in (ilma raketa obv) tagasi või siis miski osa buy-inist (ise ei viitsiks seda ka, v.a. kui on enne kokkulepitud sõbramehe-jõukatsumismäng)
    +1

    Kas sa mängid seda mängu raha või au peale? Kui au peale (foorumivõistlus vms.), siis võid ära oodata ju. Muidu võta see, mille peale mängid.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #242
      Re: HU korner

      Point oligi selles, et ma olin temaga mitu mängu koos 11$ teinud varem, regulari moodi tegelane, (muidugi suuri leake täis, min3bet preflop jne). Esimene mäng uues limiidis, ei tahtnud halba karmat endale. :)

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #243
        Re: HU korner

        Algselt postitas SpreeXXL
        Kuidas siis käituksid sellises olukorras?
        raise to 520-560 ja call shove. Sellises olukorras kui kaotame on see standard cooler.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #244
          Re: HU korner

          Algselt postitas alaska
          Esimene käsi, tundmatu vastane. On riveris veel valuet?

          PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          SB (t1500)
          Hero (BB) (t1500)

          Hero's M: 50.00

          Preflop: Hero is BB with 7, J
          SB calls t10, Hero checks

          Flop: (t40) 6, Q, J (2 players)
          Hero checks, SB checks

          Turn: (t40) 3 (2 players)
          Hero bets t40, SB calls t40

          River: (t120) J (2 players)
          Hero bets t80, SB raises to t180

          njah. Ma ikkagi callisin ja näitas AA.Ausaltöeldes ma tahaks veits paremat kikkerit siin omada, kui ma allin lähen, sest vähe on nõrgemaid poisse, kes preflop callivad.J2,J4 on küll tavapärased käed sellel limiidil, aga selleks võiks rohkem infot olla. Pealegi on juba 3 poissi nähtaval ja tõenäosus, et temal see on, on väike.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #245
            Re: HU korner

            Algselt postitas alaska

            njah. Ma ikkagi callisin ja näitas AA.Ausaltöeldes ma tahaks veits paremat kikkerit siin omada, kui ma allin lähen, sest vähe on nõrgemaid poisse, kes preflop callivad.J2,J4 on küll tavapärased käed sellel limiidil, aga selleks võiks rohkem infot olla. Pealegi on juba 3 poissi nähtaval ja tõenäosus, et temal see on, on väike.
            seega raise oleks kohane :)

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #246
              Re: HU korner

              in hu sngs, it's not you vs your opponent; it's you vs yourself

              hea quote mu arust ja minu puhul peab täiega paika ka. Iseendaga läbi saamine ikka väga tähtis selles meeleolumuutlikus mängus. Kui feel ikka hea siis võin igaühega mängida ja ennast kuningana tunda selles mängus ja kui tilt peal siis tundub isegi fishbowli beatimine ülejõu käiv.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #247
                Re: HU korner

                nii ta on. Viimasel ajal veitsa tiltis olles vaidlen endaga, et mu otsused on ikkagi läbimõeldud ja õiged, aga pärast vaatan ikka, et see pisike eelis, nagu bluffide läbinägemine, thin valued on kõik puudu ja ikka olen fishiga coinflippe visanud.

                Comment

                • mahe
                  Julm Donk
                  • Apr 2009
                  • 89

                  #248
                  Re: HU korner

                  nädala graafik on siis selline,nagu näha non-SD joon ei taha ikka mu sõber olla :(

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #249
                    Re: HU korner

                    Parem kui minu selle kuu oma :/



                    NL100 põhiliselt ja veits NL50 ka.

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #250
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas mahe
                      nädala graafik on siis selline,nagu näha non-SD joon ei taha ikka mu sõber olla :(

                      Kui sulle sobib see stiil, siis why the fck u have to change it?

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #251
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas PokerDevil
                        Kui sulle sobib see stiil, siis why the fck u have to change it?
                        Imo see on rohkem mängijatest tingitud, NL50s enamasti halvad playerid ja ainuke käsi mida mitu streeti on mõtekas barreldada, on valuehand. Regularidega ta vist ei madista vaadates kätearvu.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #252
                          Re: HU korner

                          Pole jõudnud kirjutadagi seda, aga tegime mõned päevad tagasi andu_anduga ühise sessi mikogo vahendusel, tema jälgis minu mängu 23$ HUSNG. Minuarust läks üritus hästi, sain palju targemaks. Põhiviga oli mul see, et ma ei stabinud piisavalt kuivi floppe OOP, jäin pigem check call call olukorda, mis läks tihti kalliks. Teine viga see, et kui vastase kohta on read, et ta minraise või limp tähebdavad nõrkust alla 20bb mängus, siis ma ikkagi ei pushinud. Nüüd olen mängu muutnud ja tõesti läheb paremini. suured tänud.

                          Comment

                          • Priit
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 70

                            #253
                            Re: HU korner

                            4 in hu sng, seega esimesed vastase olid võidetud.
                            Tundus äge käsi.
                            Turnis arvasin-lootsin, et tal mastidraw(edit: või paneb minu selle peale), samuti ka riveris.

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (BB) (t2400)
                            SB (t3600)

                            Hero's M: 40.00

                            Preflop: Hero is BB with 10, 10
                            SB bets t80, Hero raises to t360, SB calls t280

                            Flop: (t720) Q, Q, 4 (2 players)
                            Hero checks, SB checks

                            Turn: (t720) 10 (2 players)
                            Hero bets t520, SB calls t520

                            River: (t1760) 2 (2 players)
                            Hero checks, SB bets t520, Hero raises to t1520 (All-In), SB calls t1000

                            Total pot: t4800

                            Results:
                            SB had 8, K (one pair, Queens).
                            Hero had 10, 10 (full house, tens over Queens).
                            Outcome: Hero won t4800

                            Comment

                            • rank
                              Julm Donk
                              • Dec 2008
                              • 56

                              #254
                              Re: HU korner

                              vastase puhul on tegemist ju standard calling ''äkki saan pihta'' donkiga. riveris avastas, et liiga palju on juba sisse pandud, tuleb maha callida.

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #255
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas Priit
                                4 in hu sng, seega esimesed vastase olid võidetud.
                                Tundus äge käsi.
                                Turnis arvasin-lootsin, et tal mastidraw(edit: või paneb minu selle peale), samuti ka riveris.

                                PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Hero (BB) (t2400)
                                SB (t3600)

                                Hero's M: 40.00

                                Preflop: Hero is BB with 10, 10
                                SB bets t80, Hero raises to t360, SB calls t280

                                Flop: (t720) Q, Q, 4 (2 players)
                                Hero checks, SB checks

                                Turn: (t720) 10 (2 players)
                                Hero bets t520, SB calls t520

                                River: (t1760) 2 (2 players)
                                Hero checks, SB bets t520, Hero raises to t1520 (All-In), SB calls t1000

                                Total pot: t4800

                                Results:
                                SB had 8, K (one pair, Queens).
                                Hero had 10, 10 (full house, tens over Queens).
                                Outcome: Hero won t4800
                                Wow @ villian's hand. :D

                                Aga ma siin betin floppi suht iga kord.

                                Comment

                                Working...