Re: HU korner
+1
Kas sa mängid seda mängu raha või au peale? Kui au peale (foorumivõistlus vms.), siis võid ära oodata ju. Muidu võta see, mille peale mängid.
Algselt postitas ranka
Kas sa mängid seda mängu raha või au peale? Kui au peale (foorumivõistlus vms.), siis võid ära oodata ju. Muidu võta see, mille peale mängid.
, J
, J

Comment