HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #346
    Re: HU korner

    Tra siukest paska on raske komenteerida mis täna juhtus.

    1 näide

    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 273955
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t1640 M = 54.67
    Hero (BTN/SB): t1360 M = 45.33

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with K K
    Hero raises to t60, BB raises to t100, Hero raises to t275, BB calls t175

    Flop: (t550) 7 Q 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets t444, BB calls t444

    Turn: (t1438) A (2 players)
    BB checks, Hero bets t641, BB calls t641

    River: (t2720) Q (2 players)

    Final Pot: t2720
    BB shows 9 A
    Hero shows K K
    BB wins t2720

    veel üks:

    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds - 2 players - View hand 273958
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t1427 M = 9.51
    BB: t1573 M = 10.49

    Pre Flop: (t150) Hero is BTN/SB with 6 6
    Hero raises to t1427, BB calls t1327

    Flop: (t2854) J 5 A (2 players)

    Turn: (t2854) 2 (2 players)

    River: (t2854) K (2 players)

    ja siis üks veel.

    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 273960
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN/SB: t1620 M = 54
    Hero (BB): t1380 M = 46

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with A 2
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 3 2 A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t80, Hero raises to t230, BTN/SB raises to t1560, Hero calls t1090 all in

    Turn: (t2760) 7 (2 players - 1 is all in)

    River: (t2760) J (2 players - 1 is all in)

    ja veel

    Agro mainaiki vastu, kes kaotas 1he suure poti aj siis hakkas iga käsi allinnitama, olin täiesti card dead kuni lõpuks selle käega ära callisin.

    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds - 2 players - View hand 273961
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: t1530 M = 10.20
    Hero (BTN/SB): t1470 M = 9.80

    Pre Flop: (t150) Hero is BTN/SB with 7 K
    Hero calls t50, BB raises to t1530, Hero calls t1370 all in

    Flop: (t2940) J Q J (2 players - 1 is all in)

    Turn: (t2940) Q (2 players - 1 is all in)

    River: (t2940) K (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t2940
    BB shows Q A
    Hero shows 7 K
    BB wins t2880
    (Rake: t60)

    veel üks agro venna vastu

    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 273963
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t1590 M = 35.33
    BB: t1410 M = 31.33

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 7 7
    Hero raises to t60, BB raises to t1410, Hero calls t1350

    Flop: (t2820) 2 9 T (2 players)

    Turn: (t2820) 3 (2 players)

    River: (t2820) 5 (2 players)

    Final Pot: t2820
    Hero shows 7 7
    BB shows J J
    BB wins t2820

    Ühesõnaga, kõigest sellest ma ei läinud kordagi tilti, aga kogu bankroll mis oli juba duublis kärises selle ühe õhtuga nüüd 7me buy ini võrra väiksemaks, kusjuures tegin norm mängu, loobusin õigetel kohatdel ja võtsin valuet kust tavaliselt ei võta.
    Igatahes mõjutas see 7/0 sess kõvasti mu bankrolli ja mõtlen kas ma siis ikka tõesti ei biidi neid 5veel:S Kui keegi oleks nõus äkki aitama, Ühisess FTP ntx või viitsiks msn is arutleda mängu üle, siis oelks väga hea. Võiks ka Diili teha, et keegi prodest coachib mind, mingisugsued 300 matchi ja siis profitist sobiv % talle. Varsti varsti ostan raamatu kh ära.

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #347
      Re: HU korner

      1. tõstaks mingi 325 peale või 350 peale.
      Viimane, ma ei calliks nii vara tglt all inni, neid luusereid saab paremates kohtades üle mängida.

      Ülejäänud standard coolerid, mis "räigelt" HU'ga kaasas käivad.

      Hoia pea püsti, endal selliseid jookse mitu päeva järjest olnud, kus tekib tunne, et ei biidi. Aga, kui ise kõik õigesti teed, siis pole midagi teha.

      Pole mõtet muretseda asja pärast, mida kontrollida ei suuda. :)

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #348
        Re: HU korner

        Minge Bad Beat threadi oma biitidega plz

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #349
          Re: HU korner

          Algselt postitas andu_andu
          Minge Bad Beat threadi oma biitidega plz
          Enam ei tee.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #350
            Re: HU korner

            Riveris on natuke keeruline olukord, eile sai sellest andu_anduga räägitud kah, et kas selline väike valuebet paneb vastase piisavalt tihti bluffima, et ära callida või oleks kasulikum panna kohe peaaegu pot ja raise peale easy fold?




            PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB (t1190)
            Hero (BB) (t1810)

            Hero's M: 60.33

            Preflop: Hero is BB with 8, 10
            SB calls t10, Hero checks

            Flop: (t40) 7, J, 10 (2 players)
            Hero checks, SB bets t60, Hero calls t60

            Turn: (t160) 8 (2 players)
            Hero checks, SB checks

            River: (t160) K (2 players)
            Hero bets t60, SB raises to t180

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #351
              Re: HU korner

              Piisavalt tihti küll bluffima ei pane, kui just mingi riveri agronoom pole. Weakimad võtavad seda, kui odavat showdowni või midagi sellist, IMO.

              Ise ei hakkaks trikitama ja paneks 120 to 160 ja foldiks tõste peale. 60 näeb liiga weak välja ja tal hea võimalus üheksat esidada.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #352
                Re: HU korner

                Antud juhul ta esindaski 9 ja bluffis 8Q( näitas pärast) ja mina foldisin, kuigi olin just enne otsustanud, et panen mingi haige beti, et saaks calli paarilt ja bluffi. Siis jäin selle reraise suuruse üle mõtlema ja millegipärast ei tahtnud callida. Nagu oleks ikka rohkem valuet selles väikses betis kui suures? Üks parimaid HUSNG mängijaid teeb just selliseid 1-3 bb donkbette väga kasumlikult, raske on vastastel neid mitte üle tõsta airiga. Pean veel katsetama igatahes.

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #353
                  Re: HU korner

                  Jah, kasutan ka ise seda vahest. Samuti kasutan ka heade regide vastu kõrgema "thinking leveliga" mängude jaoks seda, kus airiga minbetin, millele järgneb raise ja siis uuesti minu minraise, kuna neil tõesti raske mitte raise-ida ja niisama alla anda minbetile. :) Homme postitan ka ühe näitliku käe tänasest mängust(Hetkel suur aruvti kinni).

                  Aga antud käes ma sellegi poolest poleks seda teinud, kuna keeran olukorra endale raskemaks ja kui ta bluffibki, siis on raskem callida.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #354
                    Re: HU korner

                    Plaanis ise ka HU-d mängima hakata.
                    Varsti soetan endale korraliku BR-i .
                    Oleks keegi mingi aeg väikest coachingut nõus äkki tegema ?
                    Mingi oktoobri kuus ehk ?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #355
                      Re: HU korner

                      Hakkan ka vist nitringi kõrvale HUSNGsid laskma. Starsis teen 6$ esialgu näiteks.

                      Sest nitring on kohati väga tuim ja tahaks arendada rohkem mängutunnetust. Mul on tunne, et multitabledes nitringi jätan väga palju infost vastase kohta praegu kasutamata ja lähen liiga kergelt autopiloodi peale.

                      Kellelgi Moshmani raamatut on Tartus/Tallinnas laenutada?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #356
                        Re: HU korner

                        Aidake fullringi niti. M=5. Q8s on küll standard push?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #357
                          Re: HU korner

                          Pahvak on küll.

                          Tagasi mudas siis.

                          Loose agro villain, overbetid standard tema poolt. Jäi ülekaartidega bluffimisega vahele kui floatisin 88.

                          Cassava Poker $2.50 + $0.25 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 276981
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          BB: t1575 M = 35
                          Hero (BTN/SB): t1425 M = 31.67

                          Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A 8
                          Hero raises to t60, BB calls t30

                          Flop: (t120) T 9 3 (2 players)
                          BB checks, Hero checks

                          Turn: (t120) A (2 players)
                          BB bets t120, Hero raises to t270, BB raises to t1515

                          HERO?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #358
                            Re: HU korner

                            võta Nash Equilibrium chart kusagilt ja pushi selle järgi alla 12bb, kui vastase kohta mingit väga kindlat readi ei ole(callib minbeti, ei shove kunagi üle, flopis stright forward...). Ära calli Nashi järgi, madalates limiitides folditakse niiplaju shovele, et pole mõtet callida vaid ise pushida alati.

                            Antud juhul mitu bb see M5 on? Ma pushiks sellega kusagil 7-9bb, kui muud edge pole.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #359
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas timz0333
                              Pahvak on küll.

                              Tagasi mudas siis.

                              Loose agro villain, overbetid standard tema poolt. Jäi ülekaartidega bluffimisega vahele kui floatisin 88.

                              Cassava Poker $2.50 + $0.25 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 276981
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              BB: t1575 M = 35
                              Hero (BTN/SB): t1425 M = 31.67

                              Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A 8
                              Hero raises to t60, BB calls t30

                              Flop: (t120) T 9 3 (2 players)
                              BB checks, Hero checks

                              Turn: (t120) A (2 players)
                              BB bets t120, Hero raises to t270, BB raises to t1515

                              HERO?
                              ma arvan, et see tuleb ära callida. Kui su image on vähegi selline, et sul on kopp ees ta overbettidest, siis ta võib siin üsna lightilt shoveda.

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #360
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas timz0333
                                Pahvak on küll.

                                Tagasi mudas siis.

                                Loose agro villain, overbetid standard tema poolt. Jäi ülekaartidega bluffimisega vahele kui floatisin 88.

                                Cassava Poker $2.50 + $0.25 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 276981
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                BB: t1575 M = 35
                                Hero (BTN/SB): t1425 M = 31.67

                                Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A 8
                                Hero raises to t60, BB calls t30

                                Flop: (t120) T 9 3 (2 players)
                                BB checks, Hero checks

                                Turn: (t120) A (2 players)
                                BB bets t120, Hero raises to t270, BB raises to t1515

                                HERO?
                                Ma lihtsalt calliks selle beti(120) ja ka riveri, kui riveril checkib siis võtaks mingi 2/3 value.

                                Pahvak, M'iga pole küll mõtet HU's arvutada, BB'd pigem. Alates 10bb'st tuleb suht lightilt pushida, kui teada pole, et ta calliks sind k2'ga näiteks. Ise pushiks Q8s'iga mingi 8-9bb pealt.

                                Comment

                                Working...