Re: HU korner
Esimene käsi - oleneb vastasest. Mõtleva regulari vastu ma mängiks enamus juhtudel samamoodi, sest nad ei calli flopi 3betti sitemaga, samas fishi vastu kes flush drawi/2nd paariga mõnuga callib paneks otsa.
Teine käsi - fold preflop.
As played, mis on flopi donkbeti mõte? Isiklikult kasutan donkbetti harva, pmst ainult siis kui vastane on jube passiivne ja vaja kohe ise vbettima hakata või kui vastane on fit-or-fold ja mul täielik crap (7-high), et pot maha võtta.
As played, turni bet on väga hädine, ainult pool potti. Miks? Sul ju 2 paari ja tahad võimalikult palju valuet oma tugevast käest saada.
As played, mis on riveri donkbeti mõte?
Aga riveri foldin väheste vastaste vastu, sest enamuste vbettimisranges on ka 2 paari ja sul on ka 2 paari, üks neist ässapaar. Samas tõsise passivisti vastu ei ole foldi üldse raske leida, sest nad lihtsalt ei raise ilma nutsita.
Esimene käsi - oleneb vastasest. Mõtleva regulari vastu ma mängiks enamus juhtudel samamoodi, sest nad ei calli flopi 3betti sitemaga, samas fishi vastu kes flush drawi/2nd paariga mõnuga callib paneks otsa.
Teine käsi - fold preflop.
As played, mis on flopi donkbeti mõte? Isiklikult kasutan donkbetti harva, pmst ainult siis kui vastane on jube passiivne ja vaja kohe ise vbettima hakata või kui vastane on fit-or-fold ja mul täielik crap (7-high), et pot maha võtta.
As played, turni bet on väga hädine, ainult pool potti. Miks? Sul ju 2 paari ja tahad võimalikult palju valuet oma tugevast käest saada.
As played, mis on riveri donkbeti mõte?
Aga riveri foldin väheste vastaste vastu, sest enamuste vbettimisranges on ka 2 paari ja sul on ka 2 paari, üks neist ässapaar. Samas tõsise passivisti vastu ei ole foldi üldse raske leida, sest nad lihtsalt ei raise ilma nutsita.
, K
Comment