HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #946
    Re: HU korner

    Esimene käsi - oleneb vastasest. Mõtleva regulari vastu ma mängiks enamus juhtudel samamoodi, sest nad ei calli flopi 3betti sitemaga, samas fishi vastu kes flush drawi/2nd paariga mõnuga callib paneks otsa.

    Teine käsi - fold preflop.

    As played, mis on flopi donkbeti mõte? Isiklikult kasutan donkbetti harva, pmst ainult siis kui vastane on jube passiivne ja vaja kohe ise vbettima hakata või kui vastane on fit-or-fold ja mul täielik crap (7-high), et pot maha võtta.

    As played, turni bet on väga hädine, ainult pool potti. Miks? Sul ju 2 paari ja tahad võimalikult palju valuet oma tugevast käest saada.

    As played, mis on riveri donkbeti mõte?

    Aga riveri foldin väheste vastaste vastu, sest enamuste vbettimisranges on ka 2 paari ja sul on ka 2 paari, üks neist ässapaar. Samas tõsise passivisti vastu ei ole foldi üldse raske leida, sest nad lihtsalt ei raise ilma nutsita.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #947
      Re: HU korner

      Küsimus!
      Mängite dongi vastu (või see polegi tähtis), kes ei reloadi. Kuna peaks rahus sitoutima?

      Täna oli mul juhus, kus täielik donk jäi 7 taala peale (nl50) ja ma mõtlesin, et mängin aga edasi, natuke aega hiljem olin dongile kinkind 6BI. Lõpuks sain küll dongi tühjaks, aga miinus tänu ilusale rakele tuli ikkagi. See viimane jutt oli jutujätkuks:D

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #948
        Re: HU korner

        Algselt postitas camu
        Küsimus!
        Mängite dongi vastu (või see polegi tähtis), kes ei reloadi. Kuna peaks rahus sitoutima?

        Täna oli mul juhus, kus täielik donk jäi 7 taala peale (nl50) ja ma mõtlesin, et mängin aga edasi, natuke aega hiljem olin dongile kinkind 6BI. Lõpuks sain küll dongi tühjaks, aga miinus tänu ilusale rakele tuli ikkagi. See viimane jutt oli jutujätkuks:D
        mängi niikaua kui tühi imo

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #949
          Re: HU korner

          Tegelt sain vastuse ühest DC videost, kus oli sarnane arutelu ja seal öeldi, et kui vastasel alla 40bb, siis üldjuhul enam ei tasu mängida, sest mäng muutub hoopis teistsuguseks, shovetakse laia rangega jne jne.
          Võtan ilmselt selle kasutusse!

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #950
            Re: HU korner

            Alla 40bi tõeline mäng hakkabki imo.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #951
              Re: HU korner

              Algselt postitas alaska
              Alla 40bi tõeline mäng hakkabki imo.
              Seletad lähemalt?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #952
                Re: HU korner

                Meil on nuts, right? 2overs ja fd

                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                SB ($63.75)
                Hero (BB) ($59.05)

                Preflop: Hero is BB with Q, K
                SB bets $1.50, Hero raises to $4.50, SB calls $3

                Flop: ($9) 3, 8, 5 (2 players)
                Hero bets $5.50, SB raises to $13, Hero raises to $29, 1 fold

                Total pot: $35 | Rake: $0.50

                Results:
                Hero didn't show Q, K.
                Outcome: Hero won $34.50

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #953
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas camu
                  Seletad lähemalt?
                  See põhiline probleem, miks head HU cashimängijad HU SNG-des hakkama ei saa. HU SNG-des alustad 50-70bb stackiga ja väga kiiresti ongi 15-30bb stackid. Kogu mäng käib shortina. Edge on väike isegi kõige hullema drooleri vastu, aga mis teha. cashimees sitoudib ja enam sellele ei mõtle, SNG mees peab lõpuni mängima.

                  Head SNG mängijad on selles vahemikus mängimisest teinud täieliku matemaatilise raketiteaduse (psimalive, SN Elite), hetkel käibki 2+2 tõsine arutelu, kas ta tohiks oma teooriad avaldada, kuna ta pokkeriga lõpetas ja tahab mingi jälje jätta endast. Põhiline argument, mis lõpuks peale jäi avaldamise vastu, oligi see, et head cashimängijad saaksid kerge vaevaga võitvateks high stakes HU SNG mängijateks. Et see 15-30bb mäng ongi see, mida nad ei valda ja mis neid eemal hoiab.

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #954
                    Re: HU korner

                    Alaska, arutelu linki plz?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #955
                      Re: HU korner

                      http://forumserver.twoplustwo.com/58.../index434.html

                      sealt hakkab pihta, postitaja skates. Võid muidugi tema nime alt postitusi vaadata.

                      Comment

                      • CTXrix
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 689

                        #956
                        Re: HU korner

                        Kas keegi on mõnel saidil kohanud cash HU-d väiksemal limiidil kui NL50? Rake on küll tappev, aga tahaks ikkagi odavamalt proovida.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #957
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas CTXrix
                          Kas keegi on mõnel saidil kohanud cash HU-d väiksemal limiidil kui NL50? Rake on küll tappev, aga tahaks ikkagi odavamalt proovida.
                          Pacificus on NL30, Cakes on NL20 :D Ma ei mäleta täpselt aga kuskil oli isegi NL2 vist.. Keegi kunagi postitas mingi käe..

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #958
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas mcbethk
                            Pacificus on NL30, Cakes on NL20 :D Ma ei mäleta täpselt aga kuskil oli isegi NL2 vist.. Keegi kunagi postitas mingi käe..
                            Tänud!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #959
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas CTXrix
                              Kas keegi on mõnel saidil kohanud cash HU-d väiksemal limiidil kui NL50? Rake on küll tappev, aga tahaks ikkagi odavamalt proovida.
                              Kas FTP-s ei ole? Sellel FTP mängijal http://www.pokertableratings.com/ful...-search/vmario on limiitide nimekirjas 10NL HU.

                              Comment

                              • jarlop
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 241

                                #960
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas ranka
                                Kas FTP-s ei ole? Sellel FTP mängijal http://www.pokertableratings.com/ful...-search/vmario on limiitide nimekirjas 10NL HU.
                                ei ole ju ???

                                e: a on jah :D wtf ? nl10 HUd kohe kindlasti Fts pole

                                Comment

                                Working...