*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • liewec
    Julm Donk
    • Jul 2010
    • 43

    #316
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    miks pokkerit mängid?

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #317
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Teema alguses postitasid oma Hudi ja popupi pildi ,kas oleks neid võimalik jagada? väga lihtsasti arusaadav tundus. Sai täna Hem soetatud ja sellest abi videost jäi väheks mis siin foorumis asub. Tänud

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #318
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Palju rinnalt läheb?

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #319
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Palju sa keskmiselt ühe õhtu jooksul viina või muud kanget jooki kannatad?

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #320
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            milline on kõrgeim live cash mida mängind oled?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #321
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Miks sulle meeldib viin rohkem kui vesi?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #322
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Algselt postitas liewec Vaata postitust
                miks pokkerit mängid?
                Alguses tundus see lõbus mäng, kus sai oskustega raha teenida. Vahepeal oli see väga piinarikas ja stressirohek rahaallikas ning nüüd viimasel ajal rohkem kulude katmine ning sportlikkus mõttes paremaks saamine. Aga tundub, et nüüd mäng hakkab liikuma sinna suunas, kus kõik kolm ühendub.


                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                Teema alguses postitasid oma Hudi ja popupi pildi ,kas oleks neid võimalik jagada? väga lihtsasti arusaadav tundus. Sai täna Hem soetatud ja sellest abi videost jäi väheks mis siin foorumis asub. Tänud
                Kui sa ütled mulle täpselt, mis faile ma andma pean siis ma annan. Kunagi piisas ainult "Config" kataloogi asendamisest aga kuuke tagasi see enam nii ei olnud, sest atsetooniga me seda nii lihtsalt tööle ei saanud.


                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Palju rinnalt läheb?
                Väga vähe. Rekordit ma ei tea, sest ei ole kunagi proovinud aga 3x10 seeriatega 60-65kg, mitte rohkem. Nõrk olen noh :)

                Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                Palju sa keskmiselt ühe õhtu jooksul viina või muud kanget jooki kannatad?
                Mida sa pead kannatamise all? Niikaua kui jood mällu või magama? Alles paar nädalat tagasi kiire tempo juures jõin üksinda pea kaks pudelit viina ära. Seda ei mäleta kuidas kodust ära sain ja mis linnas tegin aga atsetooni jutu järgi olime veel linnas kangemat kraami usinalt tarbinud. Kui mitme päevane tsükkel siis võib päevas isegi rohkem.

                Kunagi kui suurem joodik olin siis õhtu jooksul alla liitri kange alkoholi ei läinud aga viimasel ajal (v.a. too viimane situatsioon, mis toimus paar nädalat tagasi aga siis oligi plaan teatud põhjustel end megaumbe tõmmata) olen suht korralikuks hakanud ning rohkem rõhunud joomise kvaliteedile kui kvantideedile ning kogused on kukkunud väga madalaks ning koju jõudes olen suhteliselt kaine.

                Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                milline on kõrgeim live cash mida mängind oled?
                Eestis 25/25 ja Läti oma ei mäleta, Codecci peaks mäletama.


                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Miks sulle meeldib viin rohkem kui vesi?
                Mulle ei ole kunagi viin rohkem meeldinud kui vesi. Vett tarbin päevas väga palju - kaks pudelit vett läheb alati ära ja arvuti taga on ka alati suur pudel kõrval. Sellega seoses just paar päeva tagasi käisime ESTPatrickuga poes ning tõime oma 20 pudelit vett.

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #323
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  kõige kallim alkohoolne jook mida oled ostnud?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                    kõige kallim alkohoolne jook mida oled ostnud?
                    600 eekine hennesey või mis iganes ta ka ei maksa.

                    Comment

                    • liewec
                      Julm Donk
                      • Jul 2010
                      • 43

                      #325
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      odekolonni oled joonud?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #326
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Lemmik kokteil ja õlu?

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #327
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Mis muusikat kuulad meelsasti? Kindlasti iga inimene kuulab seinast-seina muusikat mingil määral, aga mis sulle kõige südamelähedasem näiteks on? Mõni lemmikum artist vms...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #328
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Algselt postitas liewec Vaata postitust
                            odekolonni oled joonud?
                            Ei ole aga sõjaväes jõime spirti. Pealejoogiks oli megakange tee - umbes kateloki vee kohta 10 teepakikest ja siis kallasime pläsku täie spirti sisse. Ma ei saanudki aru kumb pähe hakkas kas tee või spirt ning kumb südame iiveldama ajas. Aga noh see ei olnud ainus kord ja tegim seda edaspidi metsalaagrite aeg ning lõpupoole saime päris mõnusa joogikese valmis. Spirdil muidugi oli väga nõme maitse juures, sest sinna sisse kallati värvi ja lõhnaainet, et sõdurid isuga jooma ei hakkaks.

                            Kes ei tea, mis asi on spirt siis see on piiritus, millega teed priimuse sisse tule ja nii saad metsas katelokis sooja sööki ja vett teha.

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Lemmik kokteil ja õlu?
                            Õllest Corona ja kokteilidest ei oskagi öelda. Tequila Sunrise on hea, mida võib juua terve õhtu otsa ilma, et halb hakkaks aga olen ka kulistanud miskeid muid kokteile, mida tehakse shakeris/mixeris. Kahjuks neid õhtu jooksul ülhe kahe kolme juua ei saa/taha.

                            Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                            Mis muusikat kuulad meelsasti? Kindlasti iga inimene kuulab seinast-seina muusikat mingil määral, aga mis sulle kõige südamelähedasem näiteks on? Mõni lemmikum artist vms...
                            Kuulan absull kõike muusikat aga meeldivad just vanemad lood 80-ndast ja 90-ndates. See on ka põhjus, miks chillin tihedamini angelis ja kukus.

                            EDIT: vabandused vigade ja sittade seletuste pärast ahga mängimise aeg ei saa paremini kirjutada

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #329
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Kas sul autojuhi load on ? Kas sul on auto, kui jah ,siis mis auto ?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #330
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Eestis 25/25 ja Läti oma ei mäleta, Codecci peaks mäletama.
                                Voodoo standard - 2/2 LAT, min buy-in 100LAT, ehk siis mingi 440NL dollarites.

                                Comment

                                Working...