Teema alguses postitasid oma Hudi ja popupi pildi ,kas oleks neid võimalik jagada? väga lihtsasti arusaadav tundus. Sai täna Hem soetatud ja sellest abi videost jäi väheks mis siin foorumis asub. Tänud
Alguses tundus see lõbus mäng, kus sai oskustega raha teenida. Vahepeal oli see väga piinarikas ja stressirohek rahaallikas ning nüüd viimasel ajal rohkem kulude katmine ning sportlikkus mõttes paremaks saamine. Aga tundub, et nüüd mäng hakkab liikuma sinna suunas, kus kõik kolm ühendub.
Teema alguses postitasid oma Hudi ja popupi pildi ,kas oleks neid võimalik jagada? väga lihtsasti arusaadav tundus. Sai täna Hem soetatud ja sellest abi videost jäi väheks mis siin foorumis asub. Tänud
Kui sa ütled mulle täpselt, mis faile ma andma pean siis ma annan. Kunagi piisas ainult "Config" kataloogi asendamisest aga kuuke tagasi see enam nii ei olnud, sest atsetooniga me seda nii lihtsalt tööle ei saanud.
Palju sa keskmiselt ühe õhtu jooksul viina või muud kanget jooki kannatad?
Mida sa pead kannatamise all? Niikaua kui jood mällu või magama? Alles paar nädalat tagasi kiire tempo juures jõin üksinda pea kaks pudelit viina ära. Seda ei mäleta kuidas kodust ära sain ja mis linnas tegin aga atsetooni jutu järgi olime veel linnas kangemat kraami usinalt tarbinud. Kui mitme päevane tsükkel siis võib päevas isegi rohkem.
Kunagi kui suurem joodik olin siis õhtu jooksul alla liitri kange alkoholi ei läinud aga viimasel ajal (v.a. too viimane situatsioon, mis toimus paar nädalat tagasi aga siis oligi plaan teatud põhjustel end megaumbe tõmmata) olen suht korralikuks hakanud ning rohkem rõhunud joomise kvaliteedile kui kvantideedile ning kogused on kukkunud väga madalaks ning koju jõudes olen suhteliselt kaine.
Mulle ei ole kunagi viin rohkem meeldinud kui vesi. Vett tarbin päevas väga palju - kaks pudelit vett läheb alati ära ja arvuti taga on ka alati suur pudel kõrval. Sellega seoses just paar päeva tagasi käisime ESTPatrickuga poes ning tõime oma 20 pudelit vett.
Mis muusikat kuulad meelsasti? Kindlasti iga inimene kuulab seinast-seina muusikat mingil määral, aga mis sulle kõige südamelähedasem näiteks on? Mõni lemmikum artist vms...
Ei ole aga sõjaväes jõime spirti. Pealejoogiks oli megakange tee - umbes kateloki vee kohta 10 teepakikest ja siis kallasime pläsku täie spirti sisse. Ma ei saanudki aru kumb pähe hakkas kas tee või spirt ning kumb südame iiveldama ajas. Aga noh see ei olnud ainus kord ja tegim seda edaspidi metsalaagrite aeg ning lõpupoole saime päris mõnusa joogikese valmis. Spirdil muidugi oli väga nõme maitse juures, sest sinna sisse kallati värvi ja lõhnaainet, et sõdurid isuga jooma ei hakkaks.
Kes ei tea, mis asi on spirt siis see on piiritus, millega teed priimuse sisse tule ja nii saad metsas katelokis sooja sööki ja vett teha.
Õllest Corona ja kokteilidest ei oskagi öelda. Tequila Sunrise on hea, mida võib juua terve õhtu otsa ilma, et halb hakkaks aga olen ka kulistanud miskeid muid kokteile, mida tehakse shakeris/mixeris. Kahjuks neid õhtu jooksul ülhe kahe kolme juua ei saa/taha.
Mis muusikat kuulad meelsasti? Kindlasti iga inimene kuulab seinast-seina muusikat mingil määral, aga mis sulle kõige südamelähedasem näiteks on? Mõni lemmikum artist vms...
Kuulan absull kõike muusikat aga meeldivad just vanemad lood 80-ndast ja 90-ndates. See on ka põhjus, miks chillin tihedamini angelis ja kukus.
EDIT: vabandused vigade ja sittade seletuste pärast ahga mängimise aeg ei saa paremini kirjutada
Comment