*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #346
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Sorry, et naeran aga Anaalika :D :D mai suuda.

    Mu küsimus siis ,et kas oled kunagi foldinud AA-d preflop ? :D
    Kas sai karda, et koolis su tütart mõnitatakse nime poolt? et noh ANAALika, on veits karm ikka.
    rofl. arvata ju on, et ta ei mõelnud seda tõsiselt.

    soz for OT.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #347
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Algselt postitas soouni Vaata postitust
      Ranka räägi oma 15.1 Million potist Zyngas, kui on meeles.
      Hui mäletan. Ju mul miski TP/TK oli ning vastastel bottom pair või nii.

      Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
      kas starsi nl50 on rigged?
      Muidugi mitte.

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Kas oled nats kade ka, et mul osutus suuremaks ikkagi?
      Ei ole üldse kade. Üldiselt ma ei ole kade kamraadide peale, kellel on laupäeva hommikul suurem pohmell kui minul.


      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
      Popupi confi leiad RVG Software > Holdem Manager > Config > .pop fail siis mida kasutad :)
      Ei viitsinud käistsi otsida, otsi ise: http://www.pokkeriprod.com/ranka/muu/Config.rar

      Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
      1) Kas üritad/saad profina Baltic Challenge´ile minna?
      Seal peaks ju solid mängijad enamus kõik olema.

      2) Kas 25 aasta pärast on online pokkeris palju raskem võita kui praegu?

      3) Kas sind ka kunagi live suurturniiridel mängimas näeb (ept jms)?
      Ma ei mängi turniire ja muidugi 25 aasta pärast on raskem.

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Sorry, et naeran aga Anaalika :D :D mai suuda.

      Mu küsimus siis ,et kas oled kunagi foldinud AA-d preflop ? :D
      Kas sai karda, et koolis su tütart mõnitatakse nime poolt? et noh ANAALika, on veits karm ikka.
      Misclickide korral sitaks, mõned korrad ka satikal meelega.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #348
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Ka 7 milli kohe kätte või 20 milli 20 aasta jooksul?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #349
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Ka 7 milli kohe kätte või 20 milli 20 aasta jooksul?
          Viimane

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #350
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            kus elad? kellega? miks nendega? üür pooleks?
            cheers.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #351
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              kus elad? kellega? miks nendega? üür pooleks?
              cheers.
              Niipalju võin öelda, et põhimõtteliselt elan kolmekesi oma korteris aga üüri jagamised jätan enda teada. Miks just nendega - üks on mulle väga kallis inimene ja teine väga hea sõber.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #352
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Kallis, et nagu hinnaline siis v2?

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #353
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Niipalju võin öelda, et põhimõtteliselt elan kolmekesi oma korteris aga üüri jagamised jätan enda teada. Miks just nendega - üks on mulle väga kallis inimene ja teine väga hea sõber.
                  Kumb Priit on?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #354
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Kaasavara

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #355
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Kuna seda welli pole kinni pandud, siis küsin veel:

                      Räägi headsupist. kas see, et sa praegu HU cashi mängid, on väike vaheldus või on plaanis põhiformaati vahetada? Kumb keerulisem on, FR või HU? Kuidas HU cash meeldib?:)
                      Kas oled iseõppija või on ka mentor olemas?
                      Last edited by nomerlot; 27.08.10, 10:47.

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #356
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        Kumb keerulisem on, FR või HU?
                        Aasta küsimus :) Tahaks tõesti oma ihusilmaga näha tegelast, kes üldse kahtleb selles... tundub, et küsimuse esitaja

                        Tõsisemalt, siis mulle tundub selline üleminek FR-st HU-sse liiga hulljulge ettevõtmine, ilma vahepeal shorthandedis peatumata. Igasuguse loogika järgi ei saa see väga tulemuslik olla. Või isegi saab, aga siis peab küll tegu täieliku pokkerigeeniusega olema :) Kas üldse keegi teab selliseid näiteid, kus mõni on olnud edukas nii FR-s kui HU cashis? Selleks on vajalikud absoluutselt erinevad iseloomujooned. Ma tean üksikuid, kes on edukad nii MTT-des kui HU sng-des, aga cashi kohta pole kuulnud.

                        Kas HU sng-sid pole proovinud? Need üldiselt pole nii agrod ja nendes tasub FR-le omane kannatlikkus paremini ära, kui HU cashis.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #357
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Ranka ei tormanud ju nl1k regide fightima vaid bumhundib nl100's. Seega hmm.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #358
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Ok, seda küll. Endal tekkis lihtsalt huvi, et kas cashi puhul on üldse kedagi esile tuua, kes olnuks edukas nii FR-s kui HU-s, sarnaselt nagu turniiride puhul on võimalik tuua mõned näited mängijatest, kes on olnud edukad nii MTT-des kui HU sng-des.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #359
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              Ok, seda küll. Endal tekkis lihtsalt huvi, et kas cashi puhul on üldse kedagi esile tuua, kes olnuks edukas nii FR-s kui HU-s, sarnaselt nagu turniiride puhul on võimalik tuua mõned näited mängijatest, kes on olnud edukad nii MTT-des kui HU sng-des.


                              + enamus HSNL-ereid probably, lihtsalt nad ei saa FR-i mängida eriti, sest high stakes FR actionit pole ja medium stakes, mingi 1000NL, pole seda väärt.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #360
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                Ok, seda küll. Endal tekkis lihtsalt huvi, et kas cashi puhul on üldse kedagi esile tuua, kes olnuks edukas nii FR-s kui HU-s, sarnaselt nagu turniiride puhul on võimalik tuua mõned näited mängijatest, kes on olnud edukad nii MTT-des kui HU sng-des.
                                Cashis annab kõik taandada HU mängule - enamasti ollaksegi potis HU! Usun, et hea HU mängija saaks kiiremini ka heaks 6maxi või FR mängijaks kui vastupidi...


                                http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/milwaukee2

                                Comment

                                Working...