*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #331
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kas sul autojuhi load on ? Kas sul on auto, kui jah ,siis mis auto ?
    Vana 96-nda aasta bemminärakas. Võib-olla sügise poole ostan midagi uut, võib-olla mitte. Ei ole autodest kunagi midagi arvanud ning neid tähtsaks pidanud.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #332
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      erinevad usulahud jne... see on üldse üks väga peen äri. vaata et sa ei komista

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #333
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        erinevad usulahud jne... see on üldse üks väga peen äri. vaata et sa ei komista
        2007-ndal aastal juba komistasin ning väga kõvalt ja sama reha otsa astusin ka 2009-nda aasta oktoobris. Nüüdseks seda probleemi enam ei ole

        Comment

        • junkman
          Jube Noob
          • Mar 2010
          • 156

          #334
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          mis need usulahud on ?:D

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #335
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Kuidas suhtud inimestesse, kes tulevad võõra juurde ja küsivad suitsu ?

            Comment

            • junkman
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 156

              #336
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Millist limiiti pead raskemaks ja miks? Kas NL10 või NL25?

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #337
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Miks sa seda welli juba kinni ei pane?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #338
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  Algselt postitas junkman Vaata postitust
                  mis need usulahud on ?:D
                  On kahte sorti inimesi - rahvasõbrad või rahvavaenlased....

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Kuidas suhtud inimestesse, kes tulevad võõra juurde ja küsivad suitsu ?
                  Oleneb tõesti olukorrast Kui tänaval dressides Igor või nolgike, siis saadaks perse aga kui lõbusas meeleolus peolt suundub/minev inimene küsib ei näe halba. Sest siis mittesuitsetajad muutuvad suitsetajaks või lihtsalt suitsud otsas.

                  Algselt postitas junkman Vaata postitust
                  Millist limiiti pead raskemaks ja miks? Kas NL10 või NL25?
                  Mõlemad on täpselt sama.

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  Miks sa seda welli juba kinni ei pane?
                  Ei viitsi, saan sõimta ka äkki.

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #339
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Ranka räägi oma 15.1 Million potist Zyngas, kui on meeles.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #340
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      kas starsi nl50 on rigged?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #341
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Kas oled nats kade ka, et mul osutus suuremaks ikkagi?

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #342
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kui sa ütled mulle täpselt, mis faile ma andma pean siis ma annan. Kunagi piisas ainult "Config" kataloogi asendamisest aga kuuke tagasi see enam nii ei olnud, sest atsetooniga me seda nii lihtsalt tööle ei saanud.
                          Popupi confi leiad RVG Software > Holdem Manager > Config > .pop fail siis mida kasutad :)

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #343
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            1) Kas üritad/saad profina Baltic Challenge´ile minna?
                            Seal peaks ju solid mängijad enamus kõik olema.

                            2) Kas 25 aasta pärast on online pokkeris palju raskem võita kui praegu?

                            3) Kas sind ka kunagi live suurturniiridel mängimas näeb (ept jms)?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #344
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                              kas starsi nl50 on rigged?
                              LOL:d

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #345
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Anaalika

                                Sorry, et naeran aga Anaalika :D :D mai suuda.

                                Mu küsimus siis ,et kas oled kunagi foldinud AA-d preflop ? :D
                                Kas sai karda, et koolis su tütart mõnitatakse nime poolt? et noh ANAALika, on veits karm ikka.
                                Last edited by VisaHing; 20.08.10, 17:15.

                                Comment

                                Working...