*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
    Kas plaanid raha teenimist pokkeriga rohkem tulevikus siduda või järjest vähem?
    otseselt pokkeriga vähem, kaudselt rohkem.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #167
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      mis limiidi biitimises sul alguses kõige suuremad raskused olid?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #168
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        mis limiidi biitimises sul alguses kõige suuremad raskused olid?
        10NL, 50NL ja 400NL

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #169
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          10NL, 50NL ja 400NL
          niiet soovitad NL25 minna otse NL100?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #170
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Ei soovita! Kust sa üldse seda välja loed ja lõpetage oma semi-troll küsimused. Korra veel siis mina siia teemasse enam ei vaata.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #171
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ei soovita! Kust sa üldse seda välja loed ja lõpetage oma semi-troll küsimused. Korra veel siis mina siia teemasse enam ei vaata.
              okok ära seda posti võta kui siia postitamist.. aga sa tulesid et raskused olid NL10 ja 50 sellest siis järeldasingi et lihtsamad limiidid on 25 ja 100 et siis see 50 vahele jätta .. sry

              Comment

              • mihkel7
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 259

                #172
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Mis on kõige suurem bet (kihlvedu) mis teinud oled ja mille peale?

                Comment

                • runnar
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 740

                  #173
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  Algselt postitas Sass Vaata postitust
                  okok ära seda posti võta kui siia postitamist.. aga sa tulesid et raskused olid NL10 ja 50 sellest siis järeldasingi et lihtsamad limiidid on 25 ja 100 et siis see 50 vahele jätta .. sry
                  ehk oli 100 tänu sellele "lihtne", et 50s on mängu kallal piisavalt pusitud?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Algselt postitas mihkel7 Vaata postitust
                    Mis on kõige suurem bet (kihlvedu) mis teinud oled ja mille peale?
                    100 pitsi viina ja siiani maksmata

                    Algselt postitas runnar Vaata postitust
                    ehk oli 100 tänu sellele "lihtne", et 50s on mängu kallal piisavalt pusitud?
                    100-as on rohkem fishe

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #175
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      1. Kas sa vihkad mõnda mängijat kellega ühes lauas olnud tema imeliku mängustiili või mõne muu põhjuse pärast (PTR kui vihkad)?
                      2. Kas sa väldid mõne kindla reg'iga samas lauas mängimist? (PTR kui on mõni)
                      Last edited by mikk2468; 16.07.10, 00:16.

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #176
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Suurim kirg peale pokkeri?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                          1. Kas sa vihkad mõnda mängijat kellega ühes lauas olnud tema imeliku mängustiili või mõne muu põhjuse pärast (PTR kui vihkad)?
                          2. Kas sa väldid mõne kindla reg'iga samas lauas mängimist? (PTR kui on mõni)
                          1. Fishe, kes välja tõmbavad ja järjepidevalt. Meenub 600NL laud kus oli miski 50/38 fish austraaliast ja miski aeg oli tal $9000 stäkk ning ütles, et teeb $10,000 täis. 4-5h maadlesin temaga ja suht rush oli ta vastu aga alati kräkkis/splittis ära ning kui tal $3000 oli alles siis tiltis peaga quitisin lauast. Lõpuks ta läks muidugi bustoks aga üldiselt selliseid mängijaid vihkan.

                          Aga ma võin öelda, mis mängijaid ma kõige rohkem armastan - eestlasi v.a. ESTPatrick seepärast, et peale ESTPatricku ja -andres-'se, sest kõik muud suckivad sajaga teiste eestlaste vastu ning teevad mõttetud metamängu ning see on free money. Kindlalt on veel eestlasi aga ei ole nendega koos mänginud.

                          2. Never. Just vastupidi. Kui avastan, et keegi mängi üllatavalt hästi siis jälitan teda. Mis siis, et see on -EV mäng aga kui ma saan ta kohta võimalikult palju käsi, mida hiljem uurida võib see üldiselt mu mängule heaks osutuda. Kunagi jälitasin nii kelisitaani ja seepärast on mul tema kohta ka suht palju ka käsi.

                          Panen üles tema graafiku, et näidata kui hästi inimene suudab mängida. Ei ole EKG moodi swingide graafik vaid pigem small-ball player.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #178
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            viimane graafik, mis limiidiga tegu?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Panin BB-des. See on 400-600NL.

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #180
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Kust, kui üldse, sa motivatsiooni ammutad ?

                                Comment

                                Working...