*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    ´Mitu cm su peenis on?
    Mida arvad ladyboyst, tahaksid ise olla?
    Oled rõõmus inimene?
    Saada mulle PM'iga oma peenisepilt ning siis ütlen, kas mul on suurem või väiksem.

    Ladyboydest ei arva mitte midagi ja ise olla ei tahaks.

    Arvan, et olen rõõmus aga liigsete vigade ning kompleksidega inimene.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #77
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Kas Sinu arvates tuleb lugeda foorumeid igapäevaselt, et "pokkeritrendidega" kaasas käia?

      Kas Sinu arvates on praegusel ajal veel üldse mõtet lugeda raamatuid, mis anti välja näiteks aastal 2004 või tasuks keskenduda vaid "up-to-date" kraamile ( videod/strateegiapostitused, mis on vähem kui aasta vanad )?
      Foorumite lugemine annab juurde vähe. Ise mängimine, arutlustes kaasa löömine on kõige tähtsam.

      Raamatute põhiideed jäävad samaks. Küll aga enne raamatu ostmist/lugemist võiks uurida/küsida foorumitest raamatute ülevaateid, lühikokkuvõtteid ning kommentaare, sest osad on tõesti crap. Uued raamatud on alati head, sest need käivad praeguse pokkeritrendidega kaasas.

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #78
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Milline neist kolmest sama limiidi mängijast on parim?

        A) 4-tableb 6 PTBB/100
        B) 8-tableb 4 PTBB/100
        C) 24-tableb 2 PTBB/100

        Kumb on olulisem näitaja nende mängijate võrdlemisel, kas PTBB/100 või $/h?
        Kas pokkerimängija eesmärk peaks olema maksimeerida PTBB/100 või $/h?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #79
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          minu paar küsimust on siin:-) http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4437

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #80
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Milline neist kolmest sama limiidi mängijast on parim?

            A) 4-tableb 6 PTBB/100
            B) 8-tableb 4 PTBB/100
            C) 24-tableb 2 PTBB/100

            Kumb on olulisem näitaja nende mängijate võrdlemisel, kas PTBB/100 või $/h?
            Kas pokkerimängija eesmärk peaks olema maksimeerida PTBB/100 või $/h?
            Siin valikus kindlasti variant C) aga reaalsus on nii, et 4 tableb 3 PT/BB, 8 tableb 2PT/BB ja 24 tableb 0.5PT/BB siis valiks variandi B)

            Üldiselt see on iidne vaidlus, mis kunagi ei lõppe. Ma arvan, et see on maitse asi ning iga mängija otsustagu ise, kas ta võtab (või üritab võtta) igast käest või igast minutist maksimumi. Madalates limiitides ma tahaks võtta maksimaalselt tunnitasu, sealjuures säilitada normaalne winrate.

            Kõrgetes limiitides, kus üks kaks all-ini võib tähendada normaalset kuu teenistust Eesti mõistes siis üritaksin võtta iga käega maksimumi.

            kus on pinge, üks pot võib osutuda kuupalgaks siis tahaks

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              Vastasin ja hetkel teen lifetime graafikuid aga korduvalt jookseb postgresql error ette ning joonestamise ajal mozilla hangub kui siga.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #82
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                1.Kas on mõtet spetsialiseeruda MTT mängudele, lootuses stabiilselt elatist teenida. Kas see on oluliselt raskem mõnele teisele mängu tüübile spetsialiseerumisest( rohkem õppida vaja/ suuremat kogemust et biitima hakata korralikult vms)?

                2. Kas on reaalne, et ma saan kuu lõpuks 330usd(4k eek) kokku, et võlad ära maksta mängides 2usd buy-in 180man sng/turnasid kui pärast 300sng on mu br 2usd'lt 150peale tõusnud stabiilselt(2 nädalaga)
                :D (ei levelda, küsimus küll loll aga enesekindlust pole)


                3. Kas kolm kuud iga päev õppides ja mängides on võimalik neljandaks kuuks juba elatist teenida(kesmise eestlase 8k maksuvabalt kuus)? Lahtine pea, motivatsioon ja huvi on olemas. Imed jätaks siiski mängust välja.


                //igatahes edu sulle ka edaspidi! Hakkan su blogi nüüd lugema ja võtan tänasest esimese raamatu ka ette.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #83
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  Sa ei mõtle sellele ega arva, et tase järjest kasvab ja mingi ajapärast on raha juba väga raske võita?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #84
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    1.Kas on mõtet spetsialiseeruda MTT mängudele, lootuses stabiilselt elatist teenida. Kas see on oluliselt raskem mõnele teisele mängu tüübile spetsialiseerumisest( rohkem õppida vaja/ suuremat kogemust et biitima hakata korralikult vms)?

                    2. Kas on reaalne, et ma saan kuu lõpuks 330usd(4k eek) kokku, et võlad ära maksta mängides 2usd buy-in 180man sng/turnasid kui pärast 300sng on mu br 2usd'lt 150peale tõusnud stabiilselt(2 nädalaga)
                    :D (ei levelda, küsimus küll loll aga enesekindlust pole)


                    3. Kas kolm kuud iga päev õppides ja mängides on võimalik neljandaks kuuks juba elatist teenida(kesmise eestlase 8k maksuvabalt kuus)? Lahtine pea, motivatsioon ja huvi on olemas. Imed jätaks siiski mängust välja.


                    //igatahes edu sulle ka edaspidi! Hakkan su blogi nüüd lugema ja võtan tänasest esimese raamatu ka ette.
                    1. Spetsialiseeru, mistahes mängule, mis meeldib. 2010-ndal aastal ei ole ükski mäng lihtne ning mistahes mängus edukaks läbi löömiseks tuleb näha väga palju vaeva.

                    2. Kahjuks ei oska öelda aga pokkeris on kõik võimalik.

                    3. On.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      Sa ei mõtle sellele ega arva, et tase järjest kasvab ja mingi ajapärast on raha juba väga raske võita?
                      Võib ju juhtuda ka nii, et praegu BE regularid lähevad bustoks, viskab kopa ette ja lahkuvad ning 2-3 aasta pärast on taas regulari-fishi suhe suureneud.

                      Ma tõesti ei oska öelda, mis tulevik toob aga kardan, et rohkem tapavad mänge riikide seadustest tulenevad piirangud kui mängijate taseme kasv.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***



                        5355.19 tundi

                        Statid: 16/13/3.9, 3bet: 5.1

                        Rohkem infot välja ei saa võtta kuna HEM streigib.

                        EDIT: EV on siis kõige alumine punane joon

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #87
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Kas suured tissid või prink pepu?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #88
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Tobe küsimus vb aga...

                            Milliseid kuldseid nõuandeid annaksid mängijale (loe:mina), kes on lasknud BE 175k ja kelle enesekindlus hakkab kaduma, aga armastus mängu vastu on olemas.

                            Millal tuleb üks korralik Tallinna pokkerimängijate ühispralle ?

                            Lol at EV joon :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Kas suured tissid või prink pepu?
                              Tissid a mitte väga suured :)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #90
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Tobe küsimus vb aga...

                                Milliseid kuldseid nõuandeid annaksid mängijale (loe:mina), kes on lasknud BE 175k ja kelle enesekindlus hakkab kaduma, aga armastus mängu vastu on olemas.

                                Millal tuleb üks korralik Tallinna pokkerimängijate ühispralle ?

                                Lol at EV joon :D
                                Annaksin sama nõu, mis Leningi - õppida, õppida, õppida.

                                Pralle tuleb siis kui keegi selle korrladab :)

                                Comment

                                Working...