Re: *** Tõehetk: Ranka ***
Saada mulle PM'iga oma peenisepilt ning siis ütlen, kas mul on suurem või väiksem.
Ladyboydest ei arva mitte midagi ja ise olla ei tahaks.
Arvan, et olen rõõmus aga liigsete vigade ning kompleksidega inimene.
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Ladyboydest ei arva mitte midagi ja ise olla ei tahaks.
Arvan, et olen rõõmus aga liigsete vigade ning kompleksidega inimene.

?
Comment