Re: *** Tõehetk: Ranka ***
Hommik
1.Miks sa Bodogis ei mängi?
2.Kas Vandalar on donk?
3.Mida sa arvad viimasel ajal FT toimuvast, lugesin 2+2-st, et üha sagenevad igasugused kontode sulgemised koos rahadega ilma korraliku tagasisideta pokkeritoalt.
4.Mis sa arvad, kas tulevikus tõstetakse lubatud cashlaudade arvu pokkeritubade poolt veel kõrgemale ehk siis 24+?
5.Mida sa rush pokkerist arvad?
TY
Hommik
1.Miks sa Bodogis ei mängi?
2.Kas Vandalar on donk?
3.Mida sa arvad viimasel ajal FT toimuvast, lugesin 2+2-st, et üha sagenevad igasugused kontode sulgemised koos rahadega ilma korraliku tagasisideta pokkeritoalt.
4.Mis sa arvad, kas tulevikus tõstetakse lubatud cashlaudade arvu pokkeritubade poolt veel kõrgemale ehk siis 24+?
5.Mida sa rush pokkerist arvad?
TY
TC
Comment