*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #46
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Hommik
    1.Miks sa Bodogis ei mängi?
    2.Kas Vandalar on donk?
    3.Mida sa arvad viimasel ajal FT toimuvast, lugesin 2+2-st, et üha sagenevad igasugused kontode sulgemised koos rahadega ilma korraliku tagasisideta pokkeritoalt.
    4.Mis sa arvad, kas tulevikus tõstetakse lubatud cashlaudade arvu pokkeritubade poolt veel kõrgemale ehk siis 24+?
    5.Mida sa rush pokkerist arvad?
    TY

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      1. kui palju NL100 laudu sa korraga mängid?
      2. Kauaaegne elukutseline, milline on tavaliselt sinu graafik ehk tööpäev? Kui pikad sessid, kui pikad pausid, kui tihti puhkepäevad. Kas foorumite-raamatute-analüüsiga tegeled kindlatel aegadel või siis, kui tekib konkreetne küsimus?
      3. Ütled, et ei pea ennast heaks, vaid piisavaks break-eveni jaoks. Kas sa reaalselt näeksid oma pokkerimängija tulevikku rakebackprona, sinu arvamus üldse taolisest valikust?
      4. Kas sind häirib, et sinu tööst pole ühiskonnale mingit kasu?:)
      5. Oled öelnud, et paljud pokkerimängijad õpetavad veebis teisi meelega valesti, omakasupüüdlikel eesmärkidel. Mis sa arvad, mis limiidist alates ei tasu pokkerivideosid ja foorumigurusid eriti tõsiselt võtta?
      6. Millise limiidi biitimiseni peaks iga keskmise intelligentsiga inimene suutma jõuda, mis limiidist alates peab juba pokkeriks annet olema?
      7. Sinu arvamus: milline winrate kui suure sample kohta on miinimum, et kolida kõrgemasse limiiti?
      8. Kas light-4betil ja bluff-shovedel on sinu arsenalis kindel koht, milliste vastaste vastu ja millisel boardil kasutaksid? Kas need on sinu jaoks pigem preflop/flop või turn/river tööriistad?
      1. Kindlat numbrit ei ole aga tunnen, end kõige kindlamalt vahemikus 9-16. Rohkem laudu põhjustab vigu tähelepanematusest ja vähem ülemõtlemisest.

      2. Kunagi ennemuiste oli rusikareegel, et mängin 4000 kätt päevas ja 100,000 kätt kuus. Tänasel päeval aga ainult siis kui viitsin. Minu arvates on see mõjunud halvasti minu mängule. Kui olla pidevalt mängu juures siis meeled ei nürine ning lähed üldise mänguvooluga pidevalt kaasa.

      3. Teen kõik, et peamine kasum tuleks mängust mitte rakebackist ja/või boonustest. Seepärast olengi viimasel ajal taas 2p2 foorumites muutunud aktiivsemaks (ja siin vähem aktiivsemaks), et värskendada oma oskusi ning kergitada winratet.

      Rakebackprosid pean fishideks ja üleüldse full ring mängudes alla 2pt/bb mängijaid pean reeglina halbadeks (sinna hulka kuulun ka mina). Olen ise starsis 100NL-is üle paljude käte (pea pool milkut) jooksnud 2.5PT/BB (viimased kuud olid 3pt/bb kanti) ning tundsin kuidas enamus regulare omasin või vähemalt tegin neist vähem vigu. Alla 2PT/BB juures see eelise tunnetus kaob ning enamasti elad fishide palgast.

      4. Ei.

      5. Raske öelda :) Foorumite puhul see oleneb sinus kui postitaja reputatsioonist. Videode puhul ma ei oska öelda, kuna neid ise eriti ei vaata.

      6. Ei oska öelda aga oskan öelda, et kui sul on piisavalt distspliini ning oskad õppida pähe/maha lugeda paar tabelit siis 100NL biidib igaüks (loen biitimiseks plussis olemist). Edasi on vaja juba ranget distsipliini - kui ei tilta, hoiad rangelt kinni bankroll managmendist (100 buy-ini), valid hoolega laudu, jääd oma käemänguplaanile kindlaks siis võid leida end tipust.

      7. Vähemalt 2 PT/BB 100,000 käe kohta kui mängid 200NL või väiksemaid. Edasi võid juba 1PT/BB-ga liikuda sest paljud regularid mängivad samu limiite ning kattuvad.

      8. Preflop tasandist rääkisin enne, postflopis tuleb neid teha aga harva ning või/ja outide olemasolul. Sel juhul ei ole enam bluff vaid semibluff shove. Bluff shoved on parimad turnil või riveril, flopis ma 0 outer bluffe ei tee ja eelistaks siis pigem mängida turne.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Hommik
        1.Miks sa Bodogis ei mängi?
        2.Kas Vandalar on donk?
        3.Mida sa arvad viimasel ajal FT toimuvast, lugesin 2+2-st, et üha sagenevad igasugused kontode sulgemised koos rahadega ilma korraliku tagasisideta pokkeritoalt.
        4.Mis sa arvad, kas tulevikus tõstetakse lubatud cashlaudade arvu pokkeritubade poolt veel kõrgemale ehk siis 24+?
        5.Mida sa rush pokkerist arvad?
        TY
        1. 3 lauda max + low traffic.

        2. pigem liialt nit

        3. ei ole kursis, ei oska kommenteerida aga mina ei usu, et nii suur ettevõte täiesti lambist kontosid sulgeb ja rahasid konfiskeerib.

        4. See on juba võimalik Cake pokkeris.

        5. Hea kiire pokker aga ise eelistan olla kindlas lauas ja baseeruda rohkem enda kui ka laua imagele.

        NP

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #49
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Tile or cascade tables?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Algselt postitas taasver Vaata postitust
            Tile or cascade tables?
            Cascade

            Comment

            • Viski
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 393

              #51
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              1. Millal järgmine video tuleb ?
              2. Kuna külla võib tulla ?
              3. Kas pappi tuleb väljaspoolt pokkerit ka kusagilt ?
              4. Kui palju sul PM'e on postkastis ?
              5. Miks otsustasid welli teha ?
              6. Kas sa oled codecci peale kade, et ta nii tegija on ?
              7. Mis autoga sa sõidad ?
              8. Kus pangas sul arve on ?
              9. Kui palju on suurim baariarve olnud/kui palju üldse maha joonud oled (rekord) ?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #52
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Kui palju sa oled kõige rohkem jotsi andnud?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  vandalar :D, sa said kuuma
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...7&postcount=48

                  :D


                  edit: mingi hullem kustutamine käib siin :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Algselt postitas Viski Vaata postitust
                    1. Millal järgmine video tuleb ?
                    2. Kuna külla võib tulla ?
                    3. Kas pappi tuleb väljaspoolt pokkerit ka kusagilt ?
                    4. Kui palju sul PM'e on postkastis ?
                    5. Miks otsustasid welli teha ?
                    6. Kas sa oled codecci peale kade, et ta nii tegija on ?
                    7. Mis autoga sa sõidad ?
                    8. Kus pangas sul arve on ?
                    9. Kui palju on suurim baariarve olnud/kui palju üldse maha joonud oled (rekord) ?
                    1. Ei ole hetkel plaani videot teha.

                    2. Siis kui sõbraks saad.

                    3. Jah.

                    4. 200 aga kustutan neid pidevalt.

                    5. Igavusest ja eeskujuks.

                    6. Ei ole.

                    7. Vana Bemmijunn

                    8. SEB

                    9. Suurimad kulukad joomised on kasiinotripid, kus on õhtuga läinud paarkend kilo. Ilma kasiinotripita 7-8k ringis aga ikkagi enamus ei ole kulunud joogile vaid limusiinid, jots jne.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Kui palju sa oled kõige rohkem jotsi andnud?
                      Ühe korraga tonna aga õhtu jooksul ühele inimesele 1-2k.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #56
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Väga hea teema!

                        Kui sa peaksid antud hetkel täiesti algajana nullist alustama pokkeris, siis:

                        1. kas netipokker 2010+ tasemel on veel piisavalt ahvatlev, et see asi üldse käsile võtta?
                        2. mis mänguformaadi kasuks otsustaksid?
                        3. mis toa valiksid ülestöötamiseks puhtalt lehelt?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Väga hea teema!

                          Kui sa peaksid antud hetkel täiesti algajana nullist alustama pokkeris, siis:

                          1. kas netipokker 2010+ tasemel on veel piisavalt ahvatlev, et see asi üldse käsile võtta?
                          2. mis mänguformaadi kasuks otsustaksid?
                          3. mis toa valiksid ülestöötamiseks puhtalt lehelt?
                          1. On. Mängud on raskemad aga nad ei ole veel surnud aga võivad surra tänu sellistele tabelitele: http://www.pokertableratings.com/cou...nners-alltime/, mis ilmselgelt iseloomustavad, et enamus riike on kaotavad riigid ja mis papid liiguvad riigist välja/sisse.

                          2. NLHE või PLO, iga mängija enda valik. PLO oleks kindlalt parim valik.

                          3. Alustuseks sitt soft, suured boonused ja rakeback, sest nii ei harju paljudes laudades RB roti tööd tegema.

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #58
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            1. Kui suure protsendi oma ajast peaks low stakes mängija kulutama mängimisele vs. foorumid jms? Kui palju ise kulutad?

                            2. Kas oled selle foorumi praeguse kujuga rahul? Mis on suurimad puudused? Mida teeksid teisiti, kui aega ja pealehakkamist oleks?

                            3. Mida soovitad NL25-NL100 mängijatele, kes toidavad end ära, aga raha ei säästa ja limiitides edasi ei liigu? Kas neil oleks õigem quittida ja teha midagi, mis 5-10a perspektiivis omab potentsiaali (nt. saada mingil alal spetsialistiks, end üles töötada ja siis mõistlikult ära elada)?

                            4. Nimeta 3 inimest, kes on internetifoorumite mõistes 'off-the-radar', aga Eesti tasemel väga head mängijad.

                            5. Kuidas võiks aidata inimesi, kes tegelevad mingil määral ka pokkeriga, aga keskenduvad foorumis teiste trollimisele ja sõimamisele?

                            6. Miks ei suuda inimesed foorumis mõistlikuks jääda ja valdav enamus postidest on absoluutne saast?

                            7. Kui üritaksid õppida, siis kelle nõu kuulaksid PLO osas siit foorumist?

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #59
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Kas sa kahetsed 2 a pärast et niinimetatud "Ranka tabeli" ja sellega kaasneva teema tegid?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #60
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                1) Kui palju kulutad oma aega HEMist vastaste mängitud käte uurimisele ja nende mängu stiili lahkamisele ja PTRist käte ostmisele ja nende analüüsimisele?
                                2) Palju NL200-NL400 mängija peaks sellega tegelema?
                                3) Mõni naljakaim juhtum seoses pokkerikarjääri ja peresuhete kokku põrkumisel.
                                4) Üks sinu enda kõige halvemini mängitud käsi, mis sulle meenub + seletus, miks see nii kohutavalt mängitud käsi oli.
                                5) Ega sa vist lifetime graafi (kasvõi BB'des) koos EV joonega ja nonsd joonega siia ei pane
                                6) kummas su winrate suurem on, PL või NL? juhul kui PLis, siis mis sa ise arvad miks?

                                Comment

                                Working...