NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #781
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    iga käega sa ei saa vastaselt stacki kätte.

    Comment

    • Rando
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 316

      #782
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Mis arvate pf?flopil joppas lõi poisi lauda.Luckisin ära.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #783
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        JJ ikka teha 3bet mingi 40 centi, ja miks sa full stackiga ei mängi, 5 taala ikka ju.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #784
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          miks full stackiga ei mängi, 5 taala ikka ju.
          Ta eespool kirjutas vist et ei ole võimalik mängida.

          MP2 (poster) bets $0.12, 1 fold, Hero raises to $0.22 >> Ära selliseid geyraise küll tee.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #785
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            JJ ikka teha 3bet mingi 40 centi, ja miks sa full stackiga ei mängi, 5 taala ikka ju.
            NL-5 on selle jaoks.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #786
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              CO on fish 86/0 81 käe peale
              Aga see turni reraise paneb mõtlema et oma TT'ga olen taga, kas arvate et fold oli õige ????

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              MP3 ($3.52)
              CO ($16.63)
              Button ($4.76)
              Hero (SB) ($10.25)
              BB ($10.81)
              UTG ($6.95)
              UTG+1 ($10.08)
              MP1 ($2.88)
              MP2 ($4)

              Preflop: Hero is SB with 10, 10
              UTG calls $0.05, 3 folds, MP3 bets $0.25, CO calls $0.25, Button calls $0.25, Hero calls $0.23, 1 fold, UTG calls $0.20

              Flop: ($1.30) 6, 9, 9 (5 players)
              Hero bets $0.70, 2 folds, CO calls $0.70, 1 fold

              Turn: ($2.70) 7 (2 players)
              Hero bets $1, CO raises to $3, Hero folds

              Total pot: $4.70 | Rake: $0.20

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #787
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                su betsize kutsub kohe raisima.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #788
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Oi tra, kuidas ma nii sitasti bettisin. Aga fish vaevalt nii mõtles.
                  Et, mis arvate käest ?

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #789
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Oi tra, kuidas ma nii sitasti bettisin. Aga fish vaevalt nii mõtles.
                    Et, mis arvate käest ?
                    Sitasti mängitud. Loe artikleid betsize kohta. Turnis bet 1 $ on ikka väga vale (vähe)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #790
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Tra, ma saan aru, et on vale, tavaliselt ma betin õigesti, ma ei tea, miks selles käes niimoodi läks. Ma küsin, kas fold oli õige ?

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #791
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Tra, ma saan aru, et on vale, tavaliselt ma betin õigesti, ma ei tea, miks selles käes niimoodi läks. Ma küsin, kas fold oli õige ?
                        Vastane vist tundmatu? Mina oleksin küll foldinud jep.

                        Comment

                        • Poku
                          Bännitud
                          • Mar 2010
                          • 295

                          #792
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Tra, ma saan aru, et on vale, tavaliselt ma betin õigesti, ma ei tea, miks selles käes niimoodi läks. Ma küsin, kas fold oli õige ?
                          Miks vaja ropendada?
                          Siin ei saa ju vastata kas fold oli õige, kuna terve käe käik on vale.
                          Oleks sa bettinud normaalselt ja siis sellise raise saanud, siis jah - fold on õige.
                          Aga suht suur tõenäosus on, et kui sa oleks bettinud õigesti, poleks sa pidanud siin foldima, vaid oleks vastane ehk foldinud. Got it?

                          Ma tihti panen any2 sellise beti peale raise. Aga oleks normaalne bet siis foldiks. Selline suurus kutsub kohe üle tõstma.

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #793
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            * Ma oleks pf juba foldinud, näen, et ees on juba 3 callerit siis jätaks oma nina sisse pistmata. JJ calliks või paneks väheke otsa. QQ+ nupud sisse.
                            * Flop check/fold, sest 5 mängijat on juba mängus.karta on, et kellegil on parem pocket.

                            Olen ise ka veel äärmiselt algaja, seega küsiks on mu mõttekäik õige?

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #794
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              pf kindlasti ära sellist kätt maha viska, õõh

                              ikka seti püüdma..aga jah raske olukord tegelt, mina oleks flopis check-callinud, turnis edasi vaatanud

                              Comment

                              • Rando
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 316

                                #795
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Jäin kauaks mõtlema ja ei pannud aega tähele. Ma oleks AI läinud muidu.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Reraise ehk või AI oli õige?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by Rando; 28.03.10, 20:27.

                                Comment

                                Working...