NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • subtiiter
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 53

    #811
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    BR oli $8 kopikatega tol hetkel ja mängisin 4 lauas ostes $2 sisse

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #812
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      NL5 on u 60/15 donkidel heaks äriideeks niti preflop bet callida ja siis flopis oop teevad esimesena beti, et pott kätte saada.

      NL5 ei ole eriti just bluffimise limiit seega päris õhuga ei ole ka tahtnud neid üle tõsta ja eks sinna läheb stabiilselt raha.

      Kuidas käitute selliste donkidega juhul, kui saate flopis käe ja juhul, kui ei saa flopis kätt?

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #813
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        selleks on imelised statsid nagu donkbet ja wtsd :)

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #814
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
          NL5 on u 60/15 donkidel heaks äriideeks niti preflop bet callida ja siis flopis oop teevad esimesena beti, et pott kätte saada.

          NL5 ei ole eriti just bluffimise limiit seega päris õhuga ei ole ka tahtnud neid üle tõsta ja eks sinna läheb stabiilselt raha.

          Kuidas käitute selliste donkidega juhul, kui saate flopis käe ja juhul, kui ei saa flopis kätt?
          mul on suurem probleem just see , et tehakse cbetile raise otsa ja siis olen sunnitud foldima, samuti rohkem kui 2 korda rohkem raha läheb , kui donk betile foldida

          aga jah , alati ei saa ju sa mööda ka flopist minna ja kui midagi saad, sis vaata kui donkbetile otsa panna, mis siis teevad. äkki callib ise ta õhuga siis, ja saad niisama rohkem raha,
          sis kui callib vaata mis ta turnis teeb, checkib, siis näitab nõrkust, siin on 2 võimalus, väike value bet või kõvasti kütad, oleneb vastasest

          ja kui ei calli su raise donk betile, siis noh võid järgmine kord ise äkki õhuga raiseda teda?
          Last edited by Char; 31.03.10, 09:09.

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #815
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            failinud handi postitus millele järgnenud failinud postituse kustutus =) , nevermind folks!!!!!!
            Last edited by WIN; 31.03.10, 19:38. Põhjus: fakk ma ei oska handi siia postitada :D

            Comment

            • pukkmaster
              Jube Noob
              • Sep 2009
              • 126

              #816
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              vastase statse pole, ma vist paneks peaaegu poti suuruse, ehk panes ala 40 vms..

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #817
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                BB ($2.74)
                UTG ($5)
                UTG+1 ($2.87)
                MP1 ($4.07)
                MP2 ($12.16)
                CO ($5.06)
                Button ($2.65)
                Hero (SB) ($7.30)

                Preflop: Hero is SB with A, A
                UTG bets $0.15, 1 fold, MP1 raises $0.27, 3 folds, Hero raises $0.78, 2 folds, MP1 calls $0.53

                Flop: ($1.80) J, 10, Q (2 players)

                HERO ?

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #818
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  No-Limit Hold'em, $0.02 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  CO ($4.17)
                  Hero (Button) ($3.37)
                  SB ($3.26)
                  BB ($1.35)
                  UTG ($0.21)
                  UTG+1 ($0.40)
                  UTG+2 ($0.29)
                  MP1 ($2.64)
                  MP2 ($2.54)
                  MP3 ($4.24)

                  Preflop: Hero is Button with ,
                  2 folds, UTG+2 calls $0.02, 4 folds, Hero bets $0.10, 1 fold, BB calls $0.08, UTG+2 raises $0.27 (All-In), Hero calls $0.19, BB calls $0.19

                  Flop: ($0.88) , , (3 players, 1 all-in)
                  BB checks, Hero bets $0.80, 1 fold

                  Turn: ($0.88) (2 players, 1 all-in)

                  River: ($0.88) (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $0.88
                  Flopil vist tegin lollilt suure beti eks? või mis? või preflop juurde??
                  Last edited by WIN; 31.03.10, 20:07.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #819
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas WIN Vaata postitust
                    No-Limit Hold'em, $0.02 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    CO ($4.17)
                    Hero (Button) ($3.37)
                    SB ($3.26)
                    BB ($1.35)
                    UTG ($0.21)
                    UTG+1 ($0.40)
                    UTG+2 ($0.29)
                    MP1 ($2.64)
                    MP2 ($2.54)
                    MP3 ($4.24)

                    Preflop: Hero is Button with ,
                    2 folds, UTG+2 calls $0.02, 4 folds, Hero bets $0.10, 1 fold, BB calls $0.08, UTG+2 raises $0.27 (All-In), Hero calls $0.19, BB calls $0.19

                    Flop: ($0.88) , , (3 players, 1 all-in)
                    BB checks, Hero bets $0.80, 1 fold

                    Turn: ($0.88) (2 players, 1 all-in)

                    River: ($0.88) (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $0.88
                    Flopil vist tegin lollilt suure beti eks? või mis? või preflop juurde??
                    Tsipa suur jah postflop. Ma arvan, et 0.55 ntx oleks OK, kuiv board.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #820
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      BB ($2.74)
                      UTG ($5)
                      UTG+1 ($2.87)
                      MP1 ($4.07)
                      MP2 ($12.16)
                      CO ($5.06)
                      Button ($2.65)
                      Hero (SB) ($7.30)

                      Preflop: Hero is SB with A, A
                      UTG bets $0.15, 1 fold, MP1 raises $0.27, 3 folds, Hero raises $0.78, 2 folds, MP1 calls $0.53

                      Flop: ($1.80) J, 10, Q (2 players)

                      HERO ?
                      Hero bets $ 1.20

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #821
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas WIN Vaata postitust
                        No-Limit Hold'em, $0.02 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        CO ($4.17)
                        Hero (Button) ($3.37)
                        SB ($3.26)
                        BB ($1.35)
                        UTG ($0.21)
                        UTG+1 ($0.40)
                        UTG+2 ($0.29)
                        MP1 ($2.64)
                        MP2 ($2.54)
                        MP3 ($4.24)

                        Preflop: Hero is Button with ,
                        2 folds, UTG+2 calls $0.02, 4 folds, Hero bets $0.10, 1 fold, BB calls $0.08, UTG+2 raises $0.27 (All-In), Hero calls $0.19, BB calls $0.19

                        Flop: ($0.88) , , (3 players, 1 all-in)
                        BB checks, Hero bets $0.80, 1 fold

                        Turn: ($0.88) (2 players, 1 all-in)

                        River: ($0.88) (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $0.88
                        Flopil vist tegin lollilt suure beti eks? või mis? või preflop juurde??
                        Mina oleks otsa kütnud siin preflopis.
                        Ehk 4beti teinud!

                        Comment

                        • pukkmaster
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 126

                          #822
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          Mina oleks otsa kütnud siin preflopis.
                          Ehk 4beti teinud!
                          oleks teinud ka sama, preflop.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #823
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Hand #1

                            Kas ta teeks tõesti KK+iga nii ??
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Hand #2

                            Vastane MultiTable regular 1,5k sample 16/10 stats
                            Peaksin alla andma või üle suruma ?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Hand #3

                            Kas riveri push on liiga loose ?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Hand #4

                            Flop ei saa ju bettida ? Millega ta seal mulle ikka maksab, las püüab... või siiski ?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            /Olen cashi fish :)

                            Comment

                            • Strateeg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2009
                              • 303

                              #824
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              1. käsi fold, oled ta range vastu taga, isegi norm size 4betile foldiks tavalise regi vastu, NL 5 ei oska nad keegi siin midagi light 4betist UTGlt mõelda, see shove on ikka for value ma usun.
                              2. käsi Kui õigesti mäletan, siis paljud regid bllindil flattisid AK ja võtsid A high flopil c-raise liini. Tal pool stacki umbes sees nii et riveril laseb ta kindlalt nupud ma usun nii et callida ei saa. FE null ja ei usu et ta kehvema käega siin lammutaks, they usually have what they represent on videotest kõrvu jäänud. Seega ma foldiks.
                              3.käsi flopil betsizing mööda imo, cbeti teeks suurema ja 3beti paneks as played umbes 1,6-1,8 ja turnil paneks ka rohkem, as played 2,7 umbes. NL 5 setiga max value ja mida rohkem betid seda vähem nad sind usuvad :D edit: river check fold ma usun, ükski kehevm käsi ei calli ja kui vahel mõni kehvem käsi meid välja bluffib so be it
                              4. käsi cbet flop, nad shovevad igast pasaga siin, as played snapcall paneb siin igas drawde ja paaridega, ei saa välistada ka madalamat slowplaytud setti.

                              Lisakommentaarina ütlen, et NL 5 olin väga weak-tight aga winrate sai sellest hea boosti kui semitugevate kätega iga hinna eest showdownimise lõpetasin.
                              Last edited by Strateeg; 01.04.10, 14:56.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #825
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                1. Sügavalt kahtlen, QQ piisavalt hea callimiseks.
                                2. Jään vastuse võlgu, kuigi usun, et reg tõstab AQ ja AK, kuid vabalt võis ta oma Ax hittida 2 paari. Ei ole kindel,mis teeksin selles käes, oleneb, kuidas ta mulle silma on jäänud.
                                3. Jah, sul pole aimugi, kas vastasel võib see poti olla or not. Ja nl5 ei usu ,et keegi foldiks sulle poti , kartes,et sul tugevam mast.
                                4.Floppi saab hästi bettida..0.50$ flopil. Micros ei slowplayed ei tee va võitmatu nutsiga.

                                Comment

                                Working...