Re: NL2-5 mängijate nurgake
Noh eriti vahet pole kuidas mängisin tegelt sest oleksin kaodanud nii või naa sest ma ei usu et ta oleks foldinud oma AA
Noh eriti vahet pole kuidas mängisin tegelt sest oleksin kaodanud nii või naa sest ma ei usu et ta oleks foldinud oma AA
Comment