Kuna siia on foorumisse on tekkinud päris palju uut rahvast ning päris paljud on just alustajad siis mõtlesin, et võiks teha siia sellise väikese nurgakese kus saaks super-micro asju arutada. Ning ei pea suuremate limiitide käte hulgast omi väikseid postitusi taga ajama!
Oodatud siis kõik kes mängivad PL ja/või NL2-5.
Ma küll ei ole mingi reeglite tegija siin foorumis aga mõned sooviks teha siiski.
Kindlasti ootaks siia käte kohta arvamusi ka suuremate limiitide mängijatelt, kes on oma vitsad super-microdes juba saanud ning oskavad soovitusi jagada! :)
Seega kõikide tubade super-micro mehed ühinegem! :D
P.S - Ja kui oleks võimalik stikyks ning boldi siis oleks moderaatoritele üli tänulik!
Oodatud siis kõik kes mängivad PL ja/või NL2-5.
Ma küll ei ole mingi reeglite tegija siin foorumis aga mõned sooviks teha siiski.
- 1 postitus korraga, nagu siin üldiselt kombeks on
- Olge head pange oma siia oma converditud käed ning pange need spoilerisse. Kogu asi muutub seeläbi lühemaks ja meil kõigil on vähem üles alla kerimist!
- Kindlasti lisage oma postitusele pealkiri....no nagu ikka nt AK ja FD board v midagi sellist. On ülevaatlikum või nii!
- Kuu lõpus võiks siia panna ka oma graafikud, see ka selline ülevaatlik asi rohkem.
Kindlasti ootaks siia käte kohta arvamusi ka suuremate limiitide mängijatelt, kes on oma vitsad super-microdes juba saanud ning oskavad soovitusi jagada! :)
Seega kõikide tubade super-micro mehed ühinegem! :D
P.S - Ja kui oleks võimalik stikyks ning boldi siis oleks moderaatoritele üli tänulik!
, 5
, 10
Comment