NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #1

    NL2-5 mängijate nurgake

    Kuna siia on foorumisse on tekkinud päris palju uut rahvast ning päris paljud on just alustajad siis mõtlesin, et võiks teha siia sellise väikese nurgakese kus saaks super-micro asju arutada. Ning ei pea suuremate limiitide käte hulgast omi väikseid postitusi taga ajama!

    Oodatud siis kõik kes mängivad PL ja/või NL2-5.
    Ma küll ei ole mingi reeglite tegija siin foorumis aga mõned sooviks teha siiski.
    • 1 postitus korraga, nagu siin üldiselt kombeks on
    • Olge head pange oma siia oma converditud käed ning pange need spoilerisse. Kogu asi muutub seeläbi lühemaks ja meil kõigil on vähem üles alla kerimist!
    • Kindlasti lisage oma postitusele pealkiri....no nagu ikka nt AK ja FD board v midagi sellist. On ülevaatlikum või nii!
    • Kuu lõpus võiks siia panna ka oma graafikud, see ka selline ülevaatlik asi rohkem.


    Kindlasti ootaks siia käte kohta arvamusi ka suuremate limiitide mängijatelt, kes on oma vitsad super-microdes juba saanud ning oskavad soovitusi jagada! :)

    Seega kõikide tubade super-micro mehed ühinegem! :D

    P.S - Ja kui oleks võimalik stikyks ning boldi siis oleks moderaatoritele üli tänulik!
  • 0ttt
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 444

    #2
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Üheskoos suudame microt biitida! 8)

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #3
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      55 FD flopil, 2 vastast.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #4
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Paar huvitavat kätt peale -2BI sessi.

        Flopped trips 3bet shove
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        TPTK on paired board
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Comment

        • bauss
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #5
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas daljoh
          55 FD flopil, 2 vastast.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Betsizing on küll halb siin ju.
          Kui flopi flatid, siis peaksid turnis raudselt nupud sisse saama ja ei oleks seda ??? river checki ka seal.

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #6
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas 0ttt
            Paar huvitavat kätt peale -2BI sessi.

            Flopped trips 3bet shove
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            TPTK on paired board
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            1. Oleks sama moodi mänginud.
            2. Turni reraise oleks callinud ja hoo maha võtnud. Kuna ta flopis callis siis ilmselt millelegi ta sai pihta flopil. Oleks vaadanud mis riveris saab.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              KK FD flop + A riveris
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #8
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Algselt postitas daljoh
                KK FD flop + A riveris
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Ise oleks 3bettinud.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #9
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas daljoh
                  KK FD flop + A riveris
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Flopis raha sisse, vähemalt nii oleks mina teinud.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #10
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Minu arust hästi mängitud :)

                    Aga mida teeksid kui riveril oleks ohutu kaart? snapcall?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas daljoh
                      55 FD flopil, 2 vastast.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Panusta suuremalt, Sul on väga hea käsi ning odavalt ei tasu neile järgmist kaarti anda, sest maas on palju tõmbeid. Ma paneks juba flopil vähemalt paarkümmend senti rohkem.
                      Turnil tasuks ka rohkem panna üle 3$ isegi vist veits. Riveril võiks vähemalt väikse valuebetti panna, (kuskil pool potti ehk) sest masti kohale ei jõudnud.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas 0ttt
                        Paar huvitavat kätt peale -2BI sessi.

                        Flopped trips 3bet shove
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        TPTK on paired board
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        1. käsi on täitsa okei
                        2. käsi pmst baluga teoreem. väga selline koht ei meeldi, aga kuna vastane sellise väikse stäkiga, siis vist ägiseks ja mängiks samamoodi seal:

                        2+2-st copypaste Baluga teoreemi kohta:
                        BelugaWhale Theorem - When you are the preflop raiser and your turn bet is raised or check/raised, it is time to re-evaluate one pair hands.

                        Reasoning: In raised pots, most players will just call down with one pair (be it pocket pair or top pair) type hands as well as draws. The turn is where most players who flopped a monster stop slowplaying and try to build pot. Or, they raise if they hit their draw.

                        Application: A raise on the turn is a signal to re-evaluate where you are at. It is not and automatic fold but you need to consider if villain has a monster or just hit his draw.

                        Reliability: Against fish and bad players in general, with the exception sometimes of LAGs and maniacs, this is a VERY reliably theorem. However, it is also an extremely popular and well known theorem, perhaps the best known. A lot of good players, particularly 2+2 players can try to exploit this theorem, especially by floating. So depending on the player (a decent player who is ALSO capable of making a play) you may need to discount this theorem considerably.

                        Reference: http://archives1.twoplustwo.com/show...t=1&PHPSESSID=

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas daljoh
                          KK FD flop + A riveris
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Ülepaar on selles limiidis ikka suht nuts käsi, ma oleks nupud sisse ajanud flopil, ma usun, et päris paljud kehvemad käed calliks seal. Ülepaarid, ehk isegi mingi TPTK, samuti ka mastitõmbed.

                          Comment

                          • 0ttt
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 444

                            #14
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Algselt postitas Vapsik
                            1. käsi on täitsa okei
                            2. käsi pmst baluga teoreem. väga selline koht ei meeldi, aga kuna vastane sellise väikse stäkiga, siis vist ägiseks ja mängiks samamoodi seal:

                            2+2-st copypaste Baluga teoreemi kohta:
                            BelugaWhale Theorem - When you are the preflop raiser and your turn bet is raised or check/raised, it is time to re-evaluate one pair hands.

                            Reasoning: In raised pots, most players will just call down with one pair (be it pocket pair or top pair) type hands as well as draws. The turn is where most players who flopped a monster stop slowplaying and try to build pot. Or, they raise if they hit their draw.

                            Application: A raise on the turn is a signal to re-evaluate where you are at. It is not and automatic fold but you need to consider if villain has a monster or just hit his draw.

                            Reliability: Against fish and bad players in general, with the exception sometimes of LAGs and maniacs, this is a VERY reliably theorem. However, it is also an extremely popular and well known theorem, perhaps the best known. A lot of good players, particularly 2+2 players can try to exploit this theorem, especially by floating. So depending on the player (a decent player who is ALSO capable of making a play) you may need to discount this theorem considerably.

                            Reference: http://archives1.twoplustwo.com/show...t=1&PHPSESSID=
                            Tänan, väärt lugemine!

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #15
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Nagu ma korduvalt olen vist juba öelnud siis kõik Vapsiku kommentaarid/arvustused/nõuanded on NUTS!!!

                              Peaks tegema mingi värgi, et nt kuu kokku võttes, kes on teinud/andnud ettepanekuid/soovitusi (mis mängu on ka reaalselt parandanud), see saab nt neli metallpurgitäit mõdujooki!

                              Hetkel juhib seda edetabelit minu jaoks Vapsik. :D

                              Comment

                              Working...