NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #31
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    ofc preflop liiga v2he...
    aga as played kui callis juba flopi overbeti 2ra siis oleks pidanud turnis kh lajatama potsize beti sisse ja riveril kh kindlasti rohkem!

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #32
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Algselt postitas Staier
      Kuidas selle käe puhul bet sized on ???

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      PF-liiga vähe? ja riveris oleks pidanud ka rohkem betima?
      Igale poole natuke juurde, ma oleks pannud u nii:

      PF: 0.06
      Flop: kuna hittis oma TP siis callis overbeti. aga muidu 90% potist
      Riveris oleks ka pannud mingi 80-90%

      Comment

      • Staier
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 166

        #33
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas K2snakas
        ofc preflop liiga v2he...
        aga as played kui callis juba flopi overbeti 2ra siis oleks pidanud turnis kh lajatama potsize beti sisse ja riveril kh kindlasti rohkem!
        Väga hea,enda mõtted liiguvad ka samas suunas :)

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #34
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          nl2-5 on see AA; KK PF raise selline ülitundlik minu arust. Tahaks nagu valuet saada aga samas ei saa väga suurelt ka panustada. Hammustavad läbi et monster vastas on :D

          Comment

          • Staier
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 166

            #35
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas daljoh
            nl2-5 on see AA; KK PF raise selline ülitundlik minu arust. Tahaks nagu valuet saada aga samas ei saa väga suurelt ka panustada. Hammustavad läbi et monster vastas on :D
            Täpselt!

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #36
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas Staier
              Kuidas selle käe puhul bet sized on ???

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              PF-liiga vähe? ja riveris oleks pidanud ka rohkem betima?
              PF tasub alati 0,8 panna kui oled esimene tegutseja. Turnis oleks ka natukene rohkem pannud (0,45$ näiteks). Riveris ka rohkem (0,8-0,9$).
              Oleks juba pf korraliku raisea pannud ning igal tänaval kuskil 75% potist, siis oleks vastase ilusti riveriks AI saanud. Praegu jäi Sul rohkem kui 1$ raha saamata tema käest.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #37
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Kõrini juba nendest mikrodonkidest(donk, sest mikros ABC only ffs), kes oma utg gayraisetud käsi siia topivad. Prf betsize on raske ära õppida???? 4bb+1bb iga limperi eest + 1-2bb oop olemise eest mikros standard. Las fishid maksavad, praegu oled sina see fish, kes 3-4 taala poti asemel võidab 1,5 taalase poti. riveri betsize vale. jesus christ.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #38
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas donkament
                  Kõrini juba nendest mikrodonkidest(donk, sest mikros ABC only ffs), kes oma utg gayraisetud käsi siia topivad. Prf betsize on raske ära õppida???? 4bb+1bb iga limperi eest + 1-2bb oop olemise eest mikros standard. Las fishid maksavad, praegu oled sina see fish, kes 3-4 taala poti asemel võidab 1,5 taalase poti. riveri betsize vale. jesus christ.
                  said kuskil bad beate või? las inimesed arutavad, mida sa räuskad siin? rahulikult võid ka ju õpetada.

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #39
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas donkament
                    Kõrini juba nendest mikrodonkidest(donk, sest mikros ABC only ffs), kes oma utg gayraisetud käsi siia topivad. Prf betsize on raske ära õppida???? 4bb+1bb iga limperi eest + 1-2bb oop olemise eest mikros standard. Las fishid maksavad, praegu oled sina see fish, kes 3-4 taala poti asemel võidab 1,5 taalase poti. riveri betsize vale. jesus christ.
                    Ilmselgelt on meil tegemist sündinud pokkerioskajaga kes õpetust ei vaja...

                    BTW ei pea oma nina siia toppima kui midagi asjaliku öelda ei ole!

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #40
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Never Slowplay

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Lihtsalt ei osanud neid 99 oodata

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #41
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        esimeses käes pane ikka flopil juurde aga ma arvan et see tulemust ei muuda
                        as playd turnil paneks ikka ligi poti kui bb chkib sinuni

                        2. kätt ei tohigi kuskil foldida

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #42
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Panin 507 käega nl2's 3,79$ +

                          Varsti panen mõned huvitavamad käed ka siia. Vaatan enne Saladused ära.

                          I know I'm SICK :D

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #43
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Lol?
                            Ma lihtsalt ütlesin standard micro ABC pokeri prf betsized, et ei tekiks luulusid, nagu oleks KKga prf gayraisemine profitable(ei ole asjakohane?). Viimased käed on juba enam-vähem, viimase käe puhul flopist raise parem, saab riveriks rohkem valuet long runis. Kui juba mingi NL2 ei oska võtta donkidelt max valuet, siis mingi 1bb/100 winratega on ikka väga pikk tee kuhugile kõrgemale. Siin osad käed, mis postitatud on wdf, ma sureks häbist ära, kui keegi saaks teada, et nii mängisin. gl.

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #44
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              No hard feelings, lihtsalt asja saab ka kenamini vormistada kui sina seda tegid!

                              aga kui on soovitusi siis on alati oodatud need.

                              Comment

                              • Staier
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 166

                                #45
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Algselt postitas daljoh
                                No hard feelings, lihtsalt asja saab ka kenamini vormistada kui sina seda tegid!

                                aga kui on soovitusi siis on alati oodatud need.
                                +1

                                Comment

                                Working...