NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rando
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 316

    #736
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    ma kaotasin, tal oli AA. ei tea miks ei näita.
    Mis peaks tegema kui hea hand? AhKh nt. panustan ära eks. Flop tuleb sitt, panustan lõpuni üha suuremalt ja lõpuks näidatakse 44-99 nt. olen jälle 2$ võrra vaesem.
    Last edited by Rando; 13.03.10, 11:53.

    Comment

    • foreverer
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 22

      #737
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Algselt postitas Rando Vaata postitust
      ma kaotasin, tal oli AA. ei tea miks ei näita.
      Mis peaks tegema kui hea hand? AhKh nt. panustan ära eks. Flop tuleb sitt, panustan lõpuni üha suuremalt ja lõpuks näidatakse 44-99 nt. olen jälle 2$ võrra vaesem.
      Ma arvan et mõttetu NL2es sellist mängu teha.
      Soovitan seda lugeda: http://forumserver.twoplustwo.com/78...micros-430637/

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #738
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Kui tal oli AA, siis tal ju 1, sul 2 paari?

        Comment

        • Rando
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 316

          #739
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          A8 oli siis, tõmbas mu ära igastahes.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #740
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Kui tal oli AA, siis tal ju 1, sul 2 paari?
            AA sai ju riveril 2 paari kokku.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #741
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              AA sai ju riveril 2 paari kokku.
              Minu viga sorry ei pand tähele.

              Comment

              • Ämmapets
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 171

                #742
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Algselt postitas Rando Vaata postitust
                ma kaotasin, tal oli AA. ei tea miks ei näita.
                Mis peaks tegema kui hea hand? AhKh nt. panustan ära eks. Flop tuleb sitt, panustan lõpuni üha suuremalt ja lõpuks näidatakse 44-99 nt. olen jälle 2$ võrra vaesem.
                Aga miks sa üldse panustad, kui sul kätt ei ole? Kui flop läheb mööda ja nt calling station on vastas, siis ma madalal boardil üldiselt ei cbetigi. Üldiselt ei taha nad oma pocket pairidest, eriti veel kui see on ülepaar, loobuda. Seega igal tänaval bettimine on sellises olukorras raha tuulde loopimine. Kui sa muidugi ei ole kindel, et ta tõmbab masti/rida. Alati võid ju turnis checkkida ja mõelda, mis tal võiks olla, et kätt maha ei viska. Ja isegi AK jaoks on "fold" nupp olemas

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #743
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Kõigi käte jaoks on fold nupp ju.

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #744
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    mis arvate?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    flopturn oleks pidanud suuremalt panustama.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Poku
                      Bännitud
                      • Mar 2010
                      • 295

                      #745
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas Rando Vaata postitust
                      mis arvate?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      flopturn oleks pidanud suuremalt panustama.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Tere!
                      Esimene käsi:

                      Preflop: Reraise suurem, 0.30-0.36

                      Flop: Flop, võib ka callida, et pot'i madalal hoida, aga ka reraise hea mõte, et bluffija foldiks, ja tõmme kallimaks teha, kuna tõmbeid on siin piisavalt.

                      Turn: Miks sa panustasid? Check oleks siin õige, mõlemale tõmbele (flush, straight) võis siin abi olla.

                      River: Nii nagu sina mängisid siis peaks kindlalt check olema, miks läksid AI?

                      Jah seekord olid tubli ja said valuet. Kuid ilma kindlate readiteta nii madalas limiidis niimoodi mängida ja riskida BI suurusega? AA on monsterhand preflop, peale seda ta pole enam monster. Prooviks ühe paariga hoida ikka pank võimalikult madal nii väikesel limiidil, siin on palju paremaid kohti kus raha teenida ilma niipalju riskimata. Selliseid liigutusi mina micros ilma readideta ei teeks. Ma ei foldiks ka tõenäoliselt AA siin kergelt, aga ei võtaks inisatiivi endakätte kah. Ma ei tea kas mõtlen õigesti, ei mängi ammu enam NL2, aga mulle tundub see imelik liin. Ootaks targemate nõuandeid.

                      Käsi 2:

                      Muidu kena käsi, aga panusta rohkem, flopis pot size, või vähemalt 2/3, turnis ka rohkem.

                      Comment

                      • rmartin
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 175

                        #746
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Vastase kohta infot ei ole. Sarnases situatsioonis ennemgi olnud ja ei tea mida teha.

                        Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        CO ($3.32)
                        Button ($4.93)
                        SB ($5.17)
                        Hero (BB) ($4.85)
                        UTG ($3.28)
                        UTG+1 ($7.85)
                        MP1 ($6.32)
                        MP2 ($1.83)
                        MP3 ($5.13)

                        Preflop: Hero is BB with Q, Q
                        4 folds, MP3 bets $0.15, 2 folds, SB raises to $0.50, Hero calls $0.45, MP3 calls $0.35

                        Flop: ($1.50) 9, 2, 10 (3 players)
                        SB bets $1, Hero raises to $2.05, 1 fold, SB raises to $4.67 (All-In), Hero?

                        Comment

                        • Poku
                          Bännitud
                          • Mar 2010
                          • 295

                          #747
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas rmartin Vaata postitust
                          Vastase kohta infot ei ole. Sarnases situatsioonis ennemgi olnud ja ei tea mida teha.

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          CO ($3.32)
                          Button ($4.93)
                          SB ($5.17)
                          Hero (BB) ($4.85)
                          UTG ($3.28)
                          UTG+1 ($7.85)
                          MP1 ($6.32)
                          MP2 ($1.83)
                          MP3 ($5.13)

                          Preflop: Hero is BB with Q, Q
                          4 folds, MP3 bets $0.15, 2 folds, SB raises to $0.50, Hero calls $0.45, MP3 calls $0.35

                          Flop: ($1.50) 9, 2, 10 (3 players)
                          SB bets $1, Hero raises to $2.05, 1 fold, SB raises to $4.67 (All-In), Hero?
                          Tere!
                          Kui vastase kohta reade pole, siis nii madalas limiidis sellise boardi ja situatsiooni puhul panen mina nuppe kindlasti ja üldsjuhul on see kasumlik tegevus kokkuvõttes.
                          Väga tihti näed siin vastas AT+, TT+, ristide tõmmet nt AK, mingeid imelike JQ, JK TK TQ jne asju. Väga palju võimalusi mikros ilma readideta vastase puhul, eriti blindide võitluses. Biiditud oled sa TT, AA ja KK poolt, teistest oled sa ees. Sa pead callima 2.35 et saada 8.9. Pead võitma siin ühe korra neljast korrast, kindlasti kasumlik call.

                          Igaljuhul, tahan seda öelda, et NL5 on selline donkamis paradiis, siin meeldib enamusele väga väga mängida tõmbeid. Vabalt ollakse nõus minema AI flopis ainuüksi masti tõmbe peale. Ülepaariga oled sa siin nende rangest kindlasti ees tõmberohkel boardil.
                          Minu arvamus.

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #748
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Nõustun pokuga.
                            Pealegi pead callima vaid ca 2.67$

                            Comment

                            • Poku
                              Bännitud
                              • Mar 2010
                              • 295

                              #749
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                              Nõustun pokuga.
                              Pealegi pead callima vaid ca 2.67$
                              Siiski 2.35 nagu mainisin
                              Arvuta üle...
                              ps vihjeks: ära jäta märkamata et SB on vähekene rikkam kui meie Hero

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #750
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Oih. Minu viga! :)

                                Comment

                                Working...