NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #751
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Kuna ma ka vahelduseks end kogumas madalamates limiitides (NL10 läks kehvasti ja püüan allpool joonele saada tagasi) siis NL2 ABC mängides teeksin küll siitpoolt ettepaneku neile, et kes vähegi NL2 biidib siis seda mängida 150BB stackiga. Shortide vastu see ei muuda midagi aga laudades päris palju fishe, kes on kokku donkinud üle 100BB stacki ja lähevad vajadusel lihtsalt AI.

    Või on kellegil mõnda vastuargumenti välja tuua?

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #752
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
      Kuna ma ka vahelduseks end kogumas madalamates limiitides (NL10 läks kehvasti ja püüan allpool joonele saada tagasi) siis NL2 ABC mängides teeksin küll siitpoolt ettepaneku neile, et kes vähegi NL2 biidib siis seda mängida 150BB stackiga. Shortide vastu see ei muuda midagi aga laudades päris palju fishe, kes on kokku donkinud üle 100BB stacki ja lähevad vajadusel lihtsalt AI.

      Või on kellegil mõnda vastuargumenti välja tuua?
      Ei ole. Hea võitev mängija tahab alati max kätte saada.
      Aga kust kohast sa saad 150bb sisse end osta? On nii palju deep tubasid et saate multitableda?

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #753
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Käsi number 1

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP3 ($3.01)
        CO ($4.03)
        Button ($9.07)
        SB ($2.81)
        BB ($5)
        UTG ($4.85)
        UTG+1 ($3.05)
        MP1 ($5)
        Hero (MP2) ($6.93)

        Preflop: Hero is MP2 with J, J
        1 fold, UTG+1 calls $0.05, 1 fold, Hero bets $0.25, MP3 calls $0.25, 1 fold, Button calls $0.25, SB calls $0.23, 2 folds

        Flop: ($1.10) 7, 4, Q (4 players)
        SB bets $0.40, Hero raises to $0.90, 3 folds

        Total pot: $1.90 | Rake: $0.05

        Kommentaar: Minuarust see, et sb siin flopil kohe panustab, on väga kahtlane. Kui tal oleks Qx või oleks seti saanud, jäeks ta arvatvasti ootama, kuni mina bettima hakkan. ? Seega õieti tehtud? Oleks reraise saanud oleks foldinud.


        Käsi number 2

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP2 ($5.36)
        CO ($5.73)
        Button ($1.94)
        Hero (SB) ($4.98)
        BB ($5.24)
        UTG ($5.21)
        MP1 ($5.46)

        Preflop: Hero is SB with Q, Q
        UTG bets $0.15, 4 folds, Hero raises to $0.49, 1 fold, UTG calls $0.34

        Flop: ($1.03) 9, 7, 3 (2 players)
        Hero bets $0.77, UTG calls $0.77

        Turn: ($2.57) 9 (2 players)
        Hero bets $1.23, UTG calls $1.23

        River: ($5.03) 2 (2 players)
        Hero checks, UTG bets $2.72 (All-In), Hero calls $2.49 (All-In)

        Total pot: $10.01 | Rake: $0.45

        Cooler või sitasti mängitud? Vastas oli 7/6 200 käe kohta. Hittis 9 kolmiku

        Ja käsi number 3
        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP1 ($8.31)
        MP2 ($2.49)
        MP3 ($6.03)
        CO ($3.11)
        Button ($10)
        SB ($7.33)
        BB ($12.48)
        Hero (UTG) ($5.47)
        UTG+1 ($8.72)

        Preflop: Hero is UTG with K, K
        Hero bets $0.20, UTG+1 calls $0.20, 6 folds, BB calls $0.15

        Flop: ($0.62) 3, 5, 10 (3 players)
        BB checks, Hero bets $0.40, UTG+1 calls $0.40, BB raises to $12.28 (All-In), Hero calls $4.87 (All-In), 1 fold

        Turn: ($11.56) J (2 players, 2 all-in)

        River: ($11.56) 3 (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $11.56 | Rake: $0.55

        Seat 7: zuluromeo (big blind) showed [8s As] and won ($11.01) with a flush, Ace high.

        Fish läheb tõmbe peale välja. Ja sai selle mida tahtis.
        Last edited by ingu; 17.03.10, 21:44.

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #754
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas ingu Vaata postitust
          Käsi number 1

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP3 ($3.01)
          CO ($4.03)
          Button ($9.07)
          SB ($2.81)
          BB ($5)
          UTG ($4.85)
          UTG+1 ($3.05)
          MP1 ($5)
          Hero (MP2) ($6.93)

          Preflop: Hero is MP2 with J, J
          1 fold, UTG+1 calls $0.05, 1 fold, Hero bets $0.25, MP3 calls $0.25, 1 fold, Button calls $0.25, SB calls $0.23, 2 folds

          Flop: ($1.10) 7, 4, Q (4 players)
          SB bets $0.40, Hero raises to $0.90, 3 folds

          Total pot: $1.90 | Rake: $0.05

          Kommentaar: Minuarust see, et sb siin flopil kohe panustab, on väga kahtlane. Kui tal oleks Qx või oleks seti saanud, jäeks ta arvatvasti ootama, kuni mina bettima hakkan. ? Seega õieti tehtud? Oleks reraise saanud oleks foldinud.
          Tere,

          SB on suht shortstack. Oleks sa siin callinud oleksid vaikselt hakanud pank suurenema, kes teab, ehk oleks tagant ka veel keegi callinud ja sul varsti poleks enam shordi vastu võimalik foldida. Ja tema panustamine on ka nii kahtlaselt väikene, nagu ta tahaks osta endale odavalt järgmisi kaarte. tõste oli õige otsus siin ja shovemise peale fold. Võiks küll mõelda et su tõste oleks pidanud olema natukene suurem. Kuid shordi vastu on ka see täiesti OK! sest jätad endale võimaluse foldimiseks, kontrollid kus sa oled. Q sett tal siin muidugi olla ei oleks saanud, short lükkab sellega preflop sinu tõste peale nuppe Aga mis iganes teine Q oleks võinud küll olla ja samas ka setid oleks reaalsed olnud tema shovemise peale.
          Igaljuhul jah, selline asi veel, võibolla sa teadsid seda ja nimelt tegidki sellepärast sellise flopi panuse, et shordi vastu kui teed kontroll tõste, siis tee ta nii suur et sul oleks võimalik foldida. Ja kui teed value tõste, siis kas mine all-inn, või nagu mina tihti teen, siis teen täpselt nii suure, et annan võimaluse neile "bluffimiseks" ehk nad saaksid sind veel üle tõsta piisavalt suurelt.

          Käsi 2:
          Ei oska kohe õiget seisukohta anda mida julgeks soovitada.
          Tõenäoliselt mängiks samamoodi, kuna see on tõesti mikrolimiit ja siin on ülepaar nuts.
          Vb prooviks turnis mitte panka ehitada ja odavalt showdownile jõuda, aga nähtavasti ei paneks siin oma kaarte maha kah, kuid väga nitine vastane on. 200käeline sampel samas LIIGA väikene.
          Pean mõtlema natukene ja ehk hiljem tulen muudan posti.

          Käsi 3:
          Hästi mängitud

          Loodan et on abi.
          Last edited by Poku; 17.03.10, 21:53.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #755
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Aitäh asjaliku kommentaari eest. Esimeses käes ma tegin nimelt sellise tõste, tema järgmine oletatav liigutus oli kas call/fold/allin. Calli puhul oleksin edasi muutunud pasiivseks ja tema beti peale arvatvasti foldinud. Allini poleks ma ka maha callinud.

            Üks käsi veel. Millegi pärast ei lase mul seda siia konvertida, seega.
            http://weaktight.com/2134516.
            See minu esimene mikrolimiidi KK fold. Ja miks? Vastas oli 15/1 tegelane! Sample ka päris korralik, 600 kätt. Ma oleks saanud küll väga ilusa käe, aga 15/1 raisib, 600 kätt. Seal ei saa ju midagi muud kui AA olla ?

            Comment

            • Poku
              Bännitud
              • Mar 2010
              • 295

              #756
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas ingu Vaata postitust
              Aitäh asjaliku kommentaari eest. Esimeses käes ma tegin nimelt sellise tõste, tema järgmine oletatav liigutus oli kas call/fold/allin. Calli puhul oleksin edasi muutunud pasiivseks ja tema beti peale arvatvasti foldinud. Allini poleks ma ka maha callinud.

              Üks käsi veel. Millegi pärast ei lase mul seda siia konvertida, seega.
              http://weaktight.com/2134516.
              See minu esimene mikrolimiidi KK fold. Ja miks? Vastas oli 15/1 tegelane! Sample ka päris korralik, 600 kätt. Ma oleks saanud küll väga ilusa käe, aga 15/1 raisib, 600 kätt. Seal ei saa ju midagi muud kui AA olla ?
              Tere,

              Ei ei soovita siiski siin foldida.
              KK ei foldi kunagi preflopis. Sellekohta on olnud ikka liiiiiiiiiga palju vaidlemist igas foorumis. Ja mida kõrgemale sa jõuad seda paremini hakkad seda mõistma ja kunagi vaidled ise vastu inimestele kes tahavad seda pf foldida.
              Aga antud käsi.
              Vastase käe sample on selleks siiski liiiiga väikene. Sa saad siit välja lugeda küll palju tema mängu stiilikohta juba, kuid seda mitte kas tal on nüüd AA või KK või AK. 600kätt 1% on 6kätt. iga 220 käe jooksul saab ta korra AA ja korra KK, ehk siis 110käe jooksul saab ta korra midagi nendest. Seega keskmiselt 600 käe jooksul on ta saanud 5x kumbagi neist. Kuna varjatsoon on sellise üliväikse sampli kohta liiiga suur, siis vabalt võib olla ta siin saanud ka korra AA ja korra KK ja 2x AK ja 2x AQ jne. Või kõik 6 korda JJ hoopis olnud. Me ei tea seda. Isegi kui varjatsioon TÄPSELT paika peaks oleks ta juba korra sellist liigutust millegi muu kui AA/KK teinud. Seega silmad kinni ja looda et AA pole, kui on, siis on kaardipakis 2 cowboyd kes sind päästma tulevad veel

              Edit:
              Tahtsin veel mainida, et see on mikrolimiit. Sa ei tea kunagi mida siin vastased teevad, sa ei saa siin niipalju toetuda statide peale. Tee oma ABC mängu ja ole tight. Vabalt võib olla vastane mänginud 600 kätt head korrketset mängu, kuid sai eelmine käsi hea bad beadi kuskil teises toas nt (siin ei saanud vast, stäkk korralik) ja on korralikus tildis. Nii madalas limiidis nad ei oska tilti kontrollida, on vihased et krt teevad perfekset mängu ja ikka saavad pähe jne. Või on väga hea mängija ja tahtis üksi minna shortstäki vastu oma QQ/JJ kaardiga ja sind välja saada pangast jne. Võimalusi on palju. KK nupud sisse, kui ära ei tule, next hand. Sina mängisid hästi:)
              Last edited by Poku; 17.03.10, 22:33.

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #757
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Kuskohas Sa poku ise mängid? Väga pikad ja asjalikud seletused tulevad sinu suust.:)


                Üks käsi veel siia tänasest NL5 sessist, mis veits kripeldama jäi.

                Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 596547
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                BTN: $5.00
                SB: $5.50
                BB: $6.59
                UTG: $5.40
                UTG+1: $9.52
                Hero (MP1): $6.35
                MP2: $5.00
                CO: $4.75

                Pre Flop: ($0.07) Hero is MP1 with Q Q
                UTG calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.25, 5 folds, UTG calls $0.20

                Flop: ($0.57) 5 7 3 (2 players)
                UTG bets $0.30, Hero raises to $0.99, UTG calls $0.69

                Turn: ($2.55) 5 (2 players)
                UTG checks, Hero bets $2.00, UTG calls $2

                River: ($6.55) A (2 players)
                UTG checks, Hero checks
                2pac130282 shows [Qs, As ]
                2pac130282 wins $6.25 USD from main pot

                Paningi ta AK,AQ peale. Statid 80/10. Sellised callivad sul AQ,AK riveri beti siis ka ära kui river pole A. Oleks kuskil pidanud rohkem bettima v?
                Last edited by ingu; 17.03.10, 23:54.

                Comment

                • Poku
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 295

                  #758
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas ingu Vaata postitust
                  Kuskohas Sa poku ise mängid? Väga pikad ja asjalikud seletused tulevad sinu suust.:)


                  Üks käsi veel siia tänasest NL5 sessist, mis veits kripeldama jäi.

                  Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 596547
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  BTN: $5.00
                  SB: $5.50
                  BB: $6.59
                  UTG: $5.40
                  UTG+1: $9.52
                  Hero (MP1): $6.35
                  MP2: $5.00
                  CO: $4.75

                  Pre Flop: ($0.07) Hero is MP1 with Q Q
                  UTG calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.25, 5 folds, UTG calls $0.20

                  Flop: ($0.57) 5 7 3 (2 players)
                  UTG bets $0.30, Hero raises to $0.99, UTG calls $0.69

                  Turn: ($2.55) 5 (2 players)
                  UTG checks, Hero bets $2.00, UTG calls $2

                  River: ($6.55) A (2 players)
                  UTG checks, Hero checks
                  2pac130282 shows [Qs, As ]
                  2pac130282 wins $6.25 USD from main pot

                  Paningi ta AK,AQ peale. Statid 80/10. Sellised callivad sul AQ,AK riveri beti siis ka ära kui river pole A. Oleks kuskil pidanud rohkem bettima v?
                  80/10 on üli fish, väga hästi mängitud ja hea read (y), selles pokker seisnebki - head readid ja nende kasutamine.
                  donk bet ja riveri check-call liin näitab üldjuhul nõrkust.
                  Fishi vastu võib muidugi ka proovida overbet teha, ehk üle pot size bet, nad callivad maha.

                  Aga küsimuse peale kus mängin - mängin erinevates tubades, olenevalt enesetundest ja fiilingust.
                  Kui ei viitsi maadelda robotitega kes multitablevad ja mängivad vastasmängijate statte, ilma et laudagi vaataks, siis cake (seal hud keelatud), kui tuju just nendega maadelda siis FT, PokerStars ja veel mõni vahepeal. Kus hea runi saan ja hästi ning mugavalt end tunnen parasjagu, seal mängin.
                  Last edited by Poku; 18.03.10, 00:05.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #759
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    UTG+1 ($10)
                    MP1 ($5.92)
                    MP2 ($5.53)
                    CO ($10.77)
                    Button ($5.28)
                    Hero (SB) ($7.02)
                    BB ($7.21)
                    UTG ($10.11)

                    Preflop: Hero is SB with A, K
                    3 folds, MP2 calls $0.05, 2 folds, Hero bets $0.25, 1 fold, MP2 calls $0.20

                    Flop: ($0.55) 9, K, 9 (2 players)
                    Hero bets $0.44, MP2 calls $0.44

                    Turn: ($1.43) 9 (2 players)
                    Hero bets $1, MP2 calls $1

                    River: ($3.43) 8 (2 players)
                    Hero bets $2, MP2 raises to $3.84 (All-In), Hero calls $1.84

                    Total pot: $11.11 | Rake: $0.50

                    Seat 4: EveMariah showed [9c Ac] and won ($10.61) with four of a kind, Nines
                    Ma olin suht kindel, et tal see 9. Aga oleks pidanud hoo maha võtma või siiski riveri AI ära callima?

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #760
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      MP2 ($6)
                      MP3 ($5.84)
                      Hero (CO) ($6.88)
                      Button ($6.48)
                      SB ($10)
                      BB ($1.62)
                      UTG ($2.27)
                      UTG+1 ($6.44)
                      MP1 ($6.91)

                      Preflop: Hero is CO with Q, Q
                      5 folds, Hero bets $0.20, 2 folds, BB calls $0.15

                      Flop: ($0.42) A, A, 3 (2 players)
                      BB bets $0.20, Hero raises to $0.60, BB raises to $1, Hero raises to $1.40, BB raises to $1.42 (All-In), Hero calls $0.02

                      Turn: ($3.26) 10 (2 players, 1 all-in)

                      River: ($3.26) 8 (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: $3.26 | Rake: $0.15

                      grantdrive: shows [2h Jd] (a pair of Aces)
                      ESTingu: shows [Qs Qd] (two pair, Aces and Queens)

                      Kas AI shortile õigustatud või siiski tema beti peale flopis fold?

                      Comment

                      • Poku
                        Bännitud
                        • Mar 2010
                        • 295

                        #761
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas ingu Vaata postitust
                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        UTG+1 ($10)
                        MP1 ($5.92)
                        MP2 ($5.53)
                        CO ($10.77)
                        Button ($5.28)
                        Hero (SB) ($7.02)
                        BB ($7.21)
                        UTG ($10.11)

                        Preflop: Hero is SB with A, K
                        3 folds, MP2 calls $0.05, 2 folds, Hero bets $0.25, 1 fold, MP2 calls $0.20

                        Flop: ($0.55) 9, K, 9 (2 players)
                        Hero bets $0.44, MP2 calls $0.44

                        Turn: ($1.43) 9 (2 players)
                        Hero bets $1, MP2 calls $1

                        River: ($3.43) 8 (2 players)
                        Hero bets $2, MP2 raises to $3.84 (All-In), Hero calls $1.84

                        Total pot: $11.11 | Rake: $0.50

                        Seat 4: EveMariah showed [9c Ac] and won ($10.61) with four of a kind, Nines
                        Ma olin suht kindel, et tal see 9. Aga oleks pidanud hoo maha võtma või siiski riveri AI ära callima?
                        Minumeelest väga ilusti mängitud käsi.
                        Panustamis suurused head ja kõik ok.
                        Seal oleks võinud olla vastas ükskõik mis teine paar. QQ JJ TT As8s, Kx jne
                        Siin sa ei saa kõrget full house foldida.

                        Edit: See on NL5, sa ei saa siin panna vastast kindla kaardi peale. Täis idioote kes ei tea mis nad teevad.
                        Last edited by Poku; 18.03.10, 17:29.

                        Comment

                        • Poku
                          Bännitud
                          • Mar 2010
                          • 295

                          #762
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas ingu Vaata postitust
                          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          MP2 ($6)
                          MP3 ($5.84)
                          Hero (CO) ($6.88)
                          Button ($6.48)
                          SB ($10)
                          BB ($1.62)
                          UTG ($2.27)
                          UTG+1 ($6.44)
                          MP1 ($6.91)

                          Preflop: Hero is CO with Q, Q
                          5 folds, Hero bets $0.20, 2 folds, BB calls $0.15

                          Flop: ($0.42) A, A, 3 (2 players)
                          BB bets $0.20, Hero raises to $0.60, BB raises to $1, Hero raises to $1.40, BB raises to $1.42 (All-In), Hero calls $0.02

                          Turn: ($3.26) 10 (2 players, 1 all-in)

                          River: ($3.26) 8 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $3.26 | Rake: $0.15

                          grantdrive: shows [2h Jd] (a pair of Aces)
                          ESTingu: shows [Qs Qd] (two pair, Aces and Queens)

                          Kas AI shortile õigustatud või siiski tema beti peale flopis fold?
                          Donk bet ja nii nõrk ka veel.
                          Ma ei näe kaarti mida ma siin kardaks.
                          KK oleks short lükanud juba preflopis.
                          33 ja Ax ta check-raiseks siin või check-calliks.
                          Et ma arvan, see oli õigustatud lüke shordi vastu.

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #763
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            kardan, et ai ei oleks paha mõte olnud juba flopil.jah flopi check oli väga masendav : /
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Rando; 18.03.10, 19:36.

                            Comment

                            • ecmarx11
                              Räme Fish
                              • Sep 2009
                              • 14

                              #764
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas Rando Vaata postitust
                              kardan, et ai ei oleks paha mõte olnud juba flopil.jah flopi check oli väga masendav : /
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Mina oleks selle käe juba preflopis teisti mänginud. Preflop ~0.60$ raise sellisele totrale betile. Calli saades flopis cbet ja raise saades fold.

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #765
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Algselt postitas Rando Vaata postitust
                                kardan, et ai ei oleks paha mõte olnud juba flopil.jah flopi check oli väga masendav : /
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Mina oleksin Preflop juba 0.80 senti peale pannud, flopis raudselt cbet otsa. Kui call, siis check/fold kui raise siis fold.

                                Comment

                                Working...