Re: NL2-5 mängijate nurgake
Kuna ma ka vahelduseks end kogumas madalamates limiitides (NL10 läks kehvasti ja püüan allpool joonele saada tagasi) siis NL2 ABC mängides teeksin küll siitpoolt ettepaneku neile, et kes vähegi NL2 biidib siis seda mängida 150BB stackiga. Shortide vastu see ei muuda midagi aga laudades päris palju fishe, kes on kokku donkinud üle 100BB stacki ja lähevad vajadusel lihtsalt AI.
Või on kellegil mõnda vastuargumenti välja tuua?
Kuna ma ka vahelduseks end kogumas madalamates limiitides (NL10 läks kehvasti ja püüan allpool joonele saada tagasi) siis NL2 ABC mängides teeksin küll siitpoolt ettepaneku neile, et kes vähegi NL2 biidib siis seda mängida 150BB stackiga. Shortide vastu see ei muuda midagi aga laudades päris palju fishe, kes on kokku donkinud üle 100BB stacki ja lähevad vajadusel lihtsalt AI.
Või on kellegil mõnda vastuargumenti välja tuua?
, J
, Q
Aga mis iganes teine Q oleks võinud küll olla ja samas ka setid oleks reaalsed olnud tema shovemise peale.
Q 
Comment