Re: NL2-5 mängijate nurgake
Ma arvan et kõvematel grinderitel on selliseid käsi tuhandete kaupa võtta. Miks neid käsi postitada ja halada, et näe stars...? Mis on asja mõte?
Ok, võibolla olen natuke võtnud ja niisama vingun, aga ma pole sellistest postidest a'la kaotasin AA-ga KK-le kunagi aru saanud.
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
Ok, võibolla olen natuke võtnud ja niisama vingun, aga ma pole sellistest postidest a'la kaotasin AA-ga KK-le kunagi aru saanud.
, 10
, 2
, K
Comment