NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #721
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Janek tahtis lihtsalt aidata, miks siis paned neid käsi, kui midagi nende kohta teada ei taha?
    Ma arvan et kõvematel grinderitel on selliseid käsi tuhandete kaupa võtta. Miks neid käsi postitada ja halada, et näe stars...? Mis on asja mõte?

    Ok, võibolla olen natuke võtnud ja niisama vingun, aga ma pole sellistest postidest a'la kaotasin AA-ga KK-le kunagi aru saanud.
    Last edited by janek174; 07.03.10, 15:50.

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #722
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Okei pohhui ma arvan, unustame need minu 3 linki ja Sinu jutu :)

      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      MP2 ($5.32)
      CO ($5.04)
      Button ($3.06)
      Hero (SB) ($9.92)
      BB ($5.19)
      UTG ($5)
      UTG+1 ($3.11)
      MP1 ($10.97)

      Preflop: Hero is SB with 10, 10
      1 fold, UTG+1 calls $0.05, MP1 calls $0.05, MP2 calls $0.05, CO calls $0.05, Button calls $0.05, Hero bets $0.40, 5 folds, Button calls $0.35

      Flop: ($1.05) 4, 2, 3 (2 players)


      Selline standart raske olukord. What you do ? Vastane 200 käe peale miski 30/0


      Teine käsi veel:
      http://www.pokerhand.org/?5248633 >> Kas turni raise oleks pidanud suurem olema? Oleksite mänginud selle käe samamoodi?
      Last edited by ingu; 07.03.10, 22:21.

      Comment

      • Rando
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 316

        #723
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Kas oleks pidanud teistmoodi mängima?
        FR oli kuid lahkus paar mängijat ennem.
        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Hero (CO) ($2.86)
        Button ($0.81)
        SB ($1.96)
        BB ($0.94)
        UTG ($5.40)
        MP ($3.42)

        Preflop: Hero is CO with 6, 6
        1 fold, MP calls $0.02, Hero bets $0.06, 3 folds, MP calls $0.04

        Flop: ($0.15) A, A, K (2 players)
        MP checks, Hero bets $0.08, MP raises to $0.16, Hero calls $0.08

        Turn: ($0.47) 2 (2 players)
        MP bets $0.22, Hero fold

        Total pot: $0.47
        Last edited by Rando; 09.03.10, 16:57.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #724
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          PF tõstaks 4bb+1limper ehk 0.10$ ja seega oleks flopis pot 0.23$ ja ise flopis lükanud nii 0.14$.
          Muidu standard ja õige fold.

          edit: lugesin kätt valesti..flopis saadud raisele kindlasti fold
          Last edited by k2snakalle; 10.03.10, 15:27.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #725
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Okei pohhui ma arvan, unustame need minu 3 linki ja Sinu jutu :)

            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP2 ($5.32)
            CO ($5.04)
            Button ($3.06)
            Hero (SB) ($9.92)
            BB ($5.19)
            UTG ($5)
            UTG+1 ($3.11)
            MP1 ($10.97)

            Preflop: Hero is SB with 10, 10
            1 fold, UTG+1 calls $0.05, MP1 calls $0.05, MP2 calls $0.05, CO calls $0.05, Button calls $0.05, Hero bets $0.40, 5 folds, Button calls $0.35

            Flop: ($1.05) 4, 2, 3 (2 players)


            Selline standart raske olukord. What you do ? Vastane 200 käe peale miski 30/0


            Teine käsi veel:
            http://www.pokerhand.org/?5248633 >> Kas turni raise oleks pidanud suurem olema? Oleksite mänginud selle käe samamoodi?
            Flopis 50% potist ja pot sinu :)

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #726
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Ning edasi check fold?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #727
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Oleneb muidugi vastasest ja turni kaardist
                Aga tavaliselt micro limiidis kardetakse monotoomset floppi nagu tuld ja enamus pot-dest saab väikese cbetiga maha võetud.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #728
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas Rando Vaata postitust
                  flop reraisele fold, milleks endale marginaalseid olukordi tekitada? millele sa seal lootsid? Beti suurused muidugi valed, võta Ranka tabel ette ja mängi selle järgi...

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #729
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Mängija kohta infot pole, mida oleks pidanud tegema?
                    Täna on mind pidevalt flushidega ära tõmmatud, mingi hirm oli võibolla AI.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Rando; 10.03.10, 18:34.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #730
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas Rando Vaata postitust
                      Mängija kohta infot pole, mida oleks pidanud tegema?
                      Täna on mind pidevalt flushidega ära tõmmatud, mingi hirm oli võibolla AI.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Ma oleks kah foldinud. Cbet väike jah
                      Last edited by ingu; 10.03.10, 22:58.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #731
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Tee korralik cbet, eriti sellisel flopil. Selline hädine napilt üle poole poti bet tõmmetest kubiseval laual jätab väga ebakindla mulje ja mõnel vennal võib tekkida mõte bluffida.

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #732
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          krt ma jälle kaotan raha, ma ei saa aru mida ma valesti teen.
                          ma ei julge enamasti ühe pildi paariga bettida või callida arvan, et see tõmmatakse ka ära.

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #733
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            tegin midagi valesti?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            // Ma tavalaliselt callin 0.02 või alla 0.20 kui pildid. Üldjuhul ei beti preflop
                            Last edited by Rando; 12.03.10, 23:47.

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #734
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Oma preflop mäng pane paika !!! Postflop õieti mängitud.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #735
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Flopis selline raise küll asjalik lüke pole. Tüübil on 69 senti alles, aja nupud sisse.

                                Comment

                                Working...