Re: NL2-5 mängijate nurgake
Hehe.. umbes selline käsi, millega eile lõikasin odavalt näppu, kui FTP NL5s tiltasin. Mul A
K
buttonil, esimene teeb rase (state pole) ja teine vend callib järgi (30/12/2 u 100 käe peale). Ma callin. Pot size u 1 doltsi. Flopp tuleb A
J
5
. Esimene teeb gaybeti (0.10), teine gay 3beti (0.30), mina tõstan korralikult 1.30. Esimene fold, teine raseb praktiliselt all in (kätte jättis mingi 0.25 vms
). Ma loomulikul oma tilttsoonis olles pidin ära callima. Panin ta Ax peale.
Mis tal muud oli kui taskupaar 55.
Igatahes, tulles tagasi sinu küsimuse juurde, siis 2+2 foorumis soovitatakse TPTK minna broke kui vastas vend, kelle VPIP on üle 30. Mina, kui ma just ei tilta, üldjuhul panen TPTK maha, kui mingiks ullemaks äsamiseks läheb, st TPTK ja ka mõnikord 2 paari on sellised käed, millega võib küll mängida, kuid vastase all-in üldjuhul ei calli ja ise ka all-in ei lähe, kui just pot-oddse pole.
Algselt postitas ingu
Vaata postitust
K
buttonil, esimene teeb rase (state pole) ja teine vend callib järgi (30/12/2 u 100 käe peale). Ma callin. Pot size u 1 doltsi. Flopp tuleb A
J
5
. Esimene teeb gaybeti (0.10), teine gay 3beti (0.30), mina tõstan korralikult 1.30. Esimene fold, teine raseb praktiliselt all in (kätte jättis mingi 0.25 vms
). Ma loomulikul oma tilttsoonis olles pidin ära callima. Panin ta Ax peale.Mis tal muud oli kui taskupaar 55.
Igatahes, tulles tagasi sinu küsimuse juurde, siis 2+2 foorumis soovitatakse TPTK minna broke kui vastas vend, kelle VPIP on üle 30. Mina, kui ma just ei tilta, üldjuhul panen TPTK maha, kui mingiks ullemaks äsamiseks läheb, st TPTK ja ka mõnikord 2 paari on sellised käed, millega võib küll mängida, kuid vastase all-in üldjuhul ei calli ja ise ka all-in ei lähe, kui just pot-oddse pole.
, A
, 8
Comment