NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rastu
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 8

    #691
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Eeldame et AK. Teed preflop raise. Flopp on A53 või K47 ntx. Panustad ja saad reraise. Vastaste kohta on teada et VPIP on 30. Mis teed?
    Hehe.. umbes selline käsi, millega eile lõikasin odavalt näppu, kui FTP NL5s tiltasin. Mul AK buttonil, esimene teeb rase (state pole) ja teine vend callib järgi (30/12/2 u 100 käe peale). Ma callin. Pot size u 1 doltsi. Flopp tuleb AJ5. Esimene teeb gaybeti (0.10), teine gay 3beti (0.30), mina tõstan korralikult 1.30. Esimene fold, teine raseb praktiliselt all in (kätte jättis mingi 0.25 vms ). Ma loomulikul oma tilttsoonis olles pidin ära callima. Panin ta Ax peale.

    Mis tal muud oli kui taskupaar 55.

    Igatahes, tulles tagasi sinu küsimuse juurde, siis 2+2 foorumis soovitatakse TPTK minna broke kui vastas vend, kelle VPIP on üle 30. Mina, kui ma just ei tilta, üldjuhul panen TPTK maha, kui mingiks ullemaks äsamiseks läheb, st TPTK ja ka mõnikord 2 paari on sellised käed, millega võib küll mängida, kuid vastase all-in üldjuhul ei calli ja ise ka all-in ei lähe, kui just pot-oddse pole.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #692
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      miks sa callid preflop?

      Comment

      • Rastu
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 8

        #693
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        miks sa callid preflop?
        Pärast mitmeid-mitmeid valusaid hoope AKga lammutamisel olen võtnud selle käe osas tagasihoidlikuma joone. Mul lihtsalt kujunenud väike ebausk just selle käe osas, kui suited siis teine asi aga offsuit, siis pigem ei aja potti väga suureks enne floppi. Leak?

        Comment

        • CheekyMullet
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 232

          #694
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Ebausk mingite käte osas unusta kohe ära. Kui sa oled saanud valusaid hoope, siis peaksid hoopis analüüsima, mida sa valesti tegid. AK on premium käsi ja sellega raised 30/12 venda for value.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #695
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Minu aps jah
            Teeme siis et 4 asemel on 9

            EDIT: Me ei tea vastase kohta mitte midagi, 3 suvalist kätt on ta lauas olnud ja see on esimene kokkupuude.
            No siis ei ütle see 30vpip midagi kui 3suvalist kätt. Minu arust ütleb aga hoopis rohkem see, et tal poolik stack (nagu sa mainisid). Enamasti on siiski pooliku stackiga vennad fishid ning TPTK nende vastu nuts...nupud sisse ja papp koju.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #696
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              No siis ei ütle see 30vpip midagi kui 3suvalist kätt. Minu arust ütleb aga hoopis rohkem see, et tal poolik stack (nagu sa mainisid). Enamasti on siiski pooliku stackiga vennad fishid ning TPTK nende vastu nuts...nupud sisse ja papp koju.
              3 suvalist kätt ei ütle muidugi midagi. Mnjaa, nii ma tegingi, et nupud sisse, aga kolmik vaatas vastu. Ja nii eile 2 korda.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #697
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                no järgmised 10korda ei vaata kolmik vastu. Enamasti on seal mingi Ax, Kx ja teeme nad tümaks. Grind it out :)

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #698
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  no järgmised 10korda ei vaata kolmik vastu. Enamasti on seal mingi Ax, Kx ja teeme nad tümaks. Grind it out :)

                  OK Aga eeldame, et vastasel full stack ja samuti reade pole. ?

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #699
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Full ring on siis 9-10 mängijat jah?
                    Algajatel oleks parem kas 6'eses lauas või siis full ring?
                    Mis tähendab nit?+EV?

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #700
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas Rando Vaata postitust
                      Full ring on siis 9-10 mängijat jah?
                      Algajatel oleks parem kas 6'eses lauas või siis full ring?
                      Mis tähendab nit?+EV?
                      Pokkerikool algajatele. Leiad valitud valiku aegmuatut pokkeristrateegia artikleid, abiprogramme, videosid ja palju muud,

                      Comment

                      • E-Kunn
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 261

                        #701
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Kuidas oleks pidanud tegutsema et max profit saada, kas oleks pidanud flopis panustama? Vastane oli 26/7

                        888, $0.01/0.02 No Limit Hold'em Cash Games, 9 Players
                        Hand Converter by Pokerhand.org

                        Board:
                        agnevia (BB): $1.47
                        duriel66 (UTG): $4.03
                        rochiwin (UTG+1): $4.06
                        diegau15 (MP1): $0.85
                        gubbibarter (MP2): $2
                        crazycater (MP4): $4.41
                        ristmark (CO): $0.99
                        serg4839 (Button): $1.43
                        HERO (SB): $4.30

                        Dealt to HERO 5 A

                        Pre-flop:
                        (1 folds), rochiwin calls $0.02, diegau15 calls $0.02, gubbibarter checks, crazycater calls $0.02, (2 folds), HERO calls $0.01, agnevia checks

                        Flop: ($0.10) 6 Q 4 (6 Players)
                        HERO checks, agnevia checks, rochiwin checks, diegau15 checks, gubbibarter checks, crazycater bets $0.06, HERO calls $0.06, (4 folds)

                        Turn: ($0.22) T (2 Players)
                        HERO checks, crazycater bets $0.12, HERO calls $0.12

                        River: ($0.46) J (2 Players)
                        HERO bets $0.38, (1 folds)


                        Results:
                        HERO wins $0.45
                        HERO wins $0.38

                        Comment

                        • Rastu
                          Räme Fish
                          • Mar 2010
                          • 8

                          #702
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          kui mingi mängija on bettimise enda peale võtnud ja betib igal tänaval, siis ma oma nutflushiga tavaliselt callin kuni riverini ja riveril teen check-rase. Midagi ülemäärst oma check-rasega ei tasu ka panna, sest tahad, et vastane oleks siiski huvitatud vaatama, et mille kuradiga sa riveril siis mind üle tõstad. Siin on üks erand. Kui vennal on VPIP statsid mingi 40 ja üle, siis võid vabalt riveril panna ka chec-rase all in. Need vennad on niivõrd uudishimulikud, et callivad ka selle ära :P. Ka siin üks erand. Kui on paardunud board, siis all in pole alati kõige parem lahendus.

                          Comment

                          • foreverer
                            Räme Fish
                            • Oct 2008
                            • 22

                            #703
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Algselt postitas Rastu Vaata postitust
                            kui mingi mängija on bettimise enda peale võtnud ja betib igal tänaval, siis ma oma nutflushiga tavaliselt callin kuni riverini ja riveril teen check-rase. Midagi ülemäärst oma check-rasega ei tasu ka panna, sest tahad, et vastane oleks siiski huvitatud vaatama, et mille kuradiga sa riveril siis mind üle tõstad. Siin on üks erand. Kui vennal on VPIP statsid mingi 40 ja üle, siis võid vabalt riveril panna ka chec-rase all in. Need vennad on niivõrd uudishimulikud, et callivad ka selle ära :P. Ka siin üks erand. Kui on paardunud board, siis all in pole alati kõige parem lahendus.
                            Mingeid statse on ikka mõttetu vaadata NL2es.

                            Ma betiks selles käes turni. Trapida pole vaja NL2es.

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #704
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              UTG ($5.07)
                              UTG+1 ($3.22)
                              Hero (MP1) ($4.86)
                              MP2 ($3.71)
                              MP3 ($4.97)
                              CO ($5)
                              Button ($4.33)
                              SB ($3.68)
                              BB ($5.25)

                              Preflop: Hero is MP1 with K, A
                              2 folds, Hero bets $0.25, 2 folds, CO (poster) calls $0.20, 3 folds

                              Flop: ($0.57) 10, A, 8 (2 players)
                              Hero bets $0.50, CO calls $0.50

                              Turn: ($1.57) 6 (2 players)
                              Hero bets $1.50, CO calls $1.50


                              Hero ??? 100 käe kohta 20/10

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #705
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                AI.

                                Ei näe põhjust midagi karta ja kui tal AQ või AJ või isegi mõni kehvem Ax, siis ta seda suure tõenäosusega ei foldi. Auto reload pane ka peale.

                                Comment

                                Working...