NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1471
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Tänan teid tagasiside eest con ja ristijeesus, võtan neid nõuandeid kuulda.
    Infoks veel niipalju, et tegemist on shallow lauaga, kus maksimaalne BI on 50 bb.

    Tulemus oli järgmine.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    arvata oli, et oled beat. kuna pokkeris on best 5 card combo siis kicker on juba laual(kümme) ehk siis kõik nõrgemad kunnid oleksid splittinud nkn.

    mainin ära et nii madalal nagu nl2-nl5 ei tasu bettida/raiseda bluffina ka. alati peaks seda tegema ainult for value ehk tugeva käega.

    2+ limperiga peab range ka juba tugevam olema, vaata ranka tabelit. shallow laudades võiks hilistelt positsioonidelt esimesena avades isegi tightim olla kui ranka tabelis.
    Last edited by con; 29.12.10, 11:43.

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #1472
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      Button ($1.55)
      SB ($0.70)
      BB ($2.56)
      UTG ($1.96)
      UTG+1 ($1.99)
      Hero (MP1) ($2.09)
      MP2 ($1.12)
      MP3 ($1.48)
      CO ($1.63)

      Preflop: Hero is MP1 with K, A
      UTG bets $0.04, 1 fold, Hero raises $0.15, 6 folds, UTG calls $0.11

      Flop: ($0.33) J, 6, Q (2 players)
      UTG bets $0.21

      Hero? Vastane 27/20 sample 30 kätt

      Ja üldine küsimus: Kas NL2-s tähendab preflop fishi min3bet üldiselt nutsi ?
      Või teevad 70/30 tüüpi mängijad seda ka täispasaga?
      Last edited by ingu; 29.12.10, 13:53.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #1473
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Party Poker No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Button ($1.55)
        SB ($0.70)
        BB ($2.56)
        UTG ($1.96)
        UTG+1 ($1.99)
        Hero (MP1) ($2.09)
        MP2 ($1.12)
        MP3 ($1.48)
        CO ($1.63)

        Preflop: Hero is MP1 with K, A
        UTG bets $0.04, 1 fold, Hero raises $0.15, 6 folds, UTG calls $0.11

        Flop: ($0.33) J, 6, Q (2 players)
        UTG bets $0.21

        Hero? Vastane 27/20 sample 30 kätt

        Ja üldine küsimus: Kas NL2-s tähendab preflop fishi min3bet üldiselt nutsi ?
        Või teevad 70/30 tüüpi mängijad seda ka täispasaga?
        raiseks flopi 80c peale vms. nl2 sellise vastasega lähed all in tõenäoliselt drawi/pairi vms vastu, peaksid suht kindlalt ees olema.


        pf min3bet, postflop min2bet võib tihti olla 2nd/3rd pair, vahel nõrk draw nagu gutshot/fd, üldjuhul PF ja flop on ta pigem nõrk/spekulatiivne käsi, turn&river tuleks juba respektida


        tuli pm küsimusega kust saada ranka tabelit.


        kõik kes ei tea veel kust ranka preflop tabelit leida siis selle leiab "SAAGEM PRODEKS JÄÄGEM EESTLASTEKS" alafoorumist, teema nimi on:
        Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...em-Eestlasteks!

        alafoorumis on veel artikleid tõenäosustest jne mis on kohtustuslik knowledge kõigile.
        Last edited by con; 29.12.10, 17:03.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #1474
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Kuidas mängida väikeseid poketeid? Kas limpimine, lootes, et näeb odavalt flopi ära on +EV või peaks siiski standard panustamisega mängu minema? Või paks NL2-5 limiidil väikeste poketite mängimisest hoiduma? Väikesed taskupaarid on minul 22-99.

          Mõned käed lisan ka arutlemiseks ja tagasiside saamiseks.


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kas fold oli siin õige käitumine?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Sama küsimus, mis eelmisel käel.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kas oli õigustatud fold?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kas siit oleks olnud võimalus rohkem välja pigistada või oli see max?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #1475
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Kuidas mängida väikeseid poketeid? Kas limpimine, lootes, et näeb odavalt flopi ära on +EV või peaks siiski standard panustamisega mängu minema? Või paks NL2-5 limiidil väikeste poketite mängimisest hoiduma? Väikesed taskupaarid on minul 22-99.

            Ava(raise) igalt positsioonilt kõik pocketid, kõik on hakkama saanud, pole vaja midagi leiutada.
            kui ees raise siis vaatad stacki, kui mingi kahtlane 50bb siis foldid. samuti jälgid seljatagust, kas taga on loose 3bettija/ 20bb stackiga fish/reg.
            kui ees on 1 limper siis 77+ raise, kui 2+ siis miski TT+/JJ+ võiks otsa panna vastavalt olukorrale. muu callid kui oddse on.



            Mõned käed lisan ka arutlemiseks ja tagasiside saamiseks.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Tahaks teada kes vastane oli.





            Kas fold oli siin õige käitumine?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            PF oled oop, ees juba raise, sa ei tea kuidas MP reageerib. kindel fold.
            Blindidelt tuleb olla tight.
            Flop ilmselge fold






            Sama küsimus, mis eelmisel käel.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Fold preflop. vaata ranka tabelit. fold flop(sul pole mitte midagi) gutshotiga sa tundmatu beti flopil ei calli, eriti arvestades, et sul pole isegi ülekaarte.






            Kas oli õigustatud fold?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            FOLD PREFLOP. mis minraise sa seal teed? edasi floadid k'ik täanavad, sa ei biidi siin MITTE ÜHTEGI kätt.





            Kas siit oleks olnud võimalus rohkem välja pigistada või oli see max?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            ära minraise vaid tee umbes 2xalgne bet+ pot. kui väiksem tõste/pot siis see okei, väga suured on siis teed natuke väiksema.
            flop tõmbene, raiseks ise ka mingi 90c-1$ peale, turnis tundub selline 60-70% okei.
            Last edited by con; 02.01.11, 15:27. Põhjus: juhe koos juba, ajasin mõttes asjad sassi

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1476
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Limpimine on mõttetu, sest väikesed poketeid on raske postflopis mängida, sest tulevad ylekaardid jne. Tee endale elu lihtsaks ja mängi 88+ ja on kõvasti aega rohkem positsioonis madistada ja teistele asjadele keskenuda, samuti ei ole vaja oop pusida pidevalt.

              Kui aga teed HEMis analyysi ja näed, et suudad 22+ kasumlikult mängida, siis anna ainult tuld.

              Ma rääkisin ikka FR, SH ikka avatakse yldjuhul 22+, kui pole just väga agressiivsed lauad.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #1477
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                con, kuna mängin cake pokeris, siis statse vastaste kohate ei oma, sest sealne keskkond seda ei luba. Sealses keskkonnas on hinnas enda poolt kasutajatele tehtud märkmed, mida igas esilekerkivas olukorras ka kindlasti teen ja on ka juba ette tulnud olukordsid, kus need on väga kasulikuks osutunud.

                Mis sa arvad, äkki olekski otstarbekam 22-77 ragest välja jätta, ning mängida alates 88st, nag Tigrano kirjutas, jääks tõesti jant ära nende kõige väiksemate poketitega? Muus osas olen nõus.
                Algselt postitas con Vaata postitust
                Ava(raise) igalt positsioonilt kõik pocketid, kõik on hakkama saanud, pole vaja midagi leiutada.
                kui ees raise siis vaatad stacki, kui mingi kahtlane 50bb siis foldid. samuti jälgid seljatagust, kas taga on loose 3bettija/ 20bb stackiga fish/reg.
                kui ees on 1 limper siis 77+ raise, kui 2+ siis miski TT+/JJ+ võiks otsa panna vastavalt olukorrale. muu callid kui oddse on.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Selles käes oli vastane suht agressiivne, mis kusagil kaugel kõlistas mul ka häirekellasid, et midagi on valesti, kuid ega ma siis ju neid kohe kuulda ei võtnud. Ehk siis sain korralikult vastu hambaid selle käega. Hea õppetund oli.

                See mõttekäik jäi pisut segaseks, ehk selgitad?
                Kas siit oleks olnud võimalus rohkem välja pigistada või oli see max?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                ära minraise vaid tee umbes 2xalgne bet+ pot. kui väiksem tõste/pot siis see okei, väga suured on siis teed natuke väiksema.
                Olen seda tähele pannud jah, et väikeseid poketeid on suht raske PostFlop mängida ja oligi plaanis range'i väheke kärpida. Püüan edaspidi 88+ mängida.
                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Limpimine on mõttetu, sest väikesed poketeid on raske postflopis mängida, sest tulevad ylekaardid jne. Tee endale elu lihtsaks ja mängi 88+ ja on kõvasti aega rohkem positsioonis madistada ja teistele asjadele keskenuda, samuti ei ole vaja oop pusida pidevalt.

                Kui aga teed HEMis analyysi ja näed, et suudad 22+ kasumlikult mängida, siis anna ainult tuld.

                Ma rääkisin ikka FR, SH ikka avatakse yldjuhul 22+, kui pole just väga agressiivsed lauad.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #1478
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  See mõttekäik jäi pisut segaseks, ehk selgitad?

                  Kas siit oleks olnud võimalus rohkem välja pigistada või oli see max?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  ära minraise vaid tee umbes 2xalgne bet+ pot. kui väiksem tõste/pot siis see okei, väga suured on siis teed natuke väiksema.
                  flop tõmbene, raiseks ise ka mingi 90c-1$ peale, turnis tundub selline 60-70% okei.
                  betsized on sul porno. ütlesin sulle standard flopi raise suuruse valemi. kui tahad siis ava 88+. lihstalt kui natuke vaeva näha siis suudad pocketid kasumlikult ka mängida ning su range on tänu neile suurem ja raskem käele panna vastastel mis on üsna suur boonus.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #1479
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    betsized on sul porno. ütlesin sulle standard flopi raise suuruse valemi. kui tahad siis ava 88+. lihstalt kui natuke vaeva näha siis suudad pocketid kasumlikult ka mängida ning su range on tänu neile suurem ja raskem käele panna vastastel mis on üsna suur boonus.
                    Ei vaidle üldse vastu, algajana on sellest limpimisestki raske lahti saada, kuid mida aeg edasi, seda rohkem näen, et kasulikum on tõsta.

                    ära minraise vaid tee umbes 2xalgne bet+ pot. kui väiksem tõste/pot siis see okei, väga suured on siis teed natuke väiksema.
                    2x algne bet+pot. Kas vastase bet flopil või bet, mille tegin preflopis ning sellele liidan sel hetkel oleva poti suuruse? Sry, ei saanud lihtsalt aru, eelistan üle küsida, kui lihtsalt lolli näoga kaasa noogutada.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1480
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      x algne bet+pot. Kas vastase bet flopil või bet, mille tegin preflopis ning sellele liidan sel hetkel oleva poti suuruse? Sry, ei saanud lihtsalt aru, eelistan üle küsida, kui lihtsalt lolli näoga kaasa noogutada.
                      väga õige, et küsid.

                      kui tahad flopis raiseda siis võtad vastase flopi beti, korrutad selle kahega ja liidad potis oleva raha. nii saad õige suuruse. teinekord on pot juba väga suur/vastase tõste väga suur, siis võid teha väiksemalt ka tunde järgi.

                      ehk siis 2x vastase flopi bet+ potis olev raha
                      Last edited by con; 02.01.11, 20:02.

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #1481
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Kust läks asi p****e?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1482
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          betiks flopis rohkem. 20c. turnis kindlasti cbet ja riveris proovin stacki sisse saada.

                          cooler.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #1483
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Palun kommentaare. Kas ja kus tegin vigu?

                            Ette tänades!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #1484
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                              Palun kommentaare. Kas ja kus tegin vigu?

                              Ette tänades!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Bet turn/ bet river
                              Ja PF 3BET suurem!

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #1485
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Mis käte peale sa villaini paneksid?

                                Comment

                                Working...