NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Divide03
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 77

    #676
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Selline küsimus, et mis värk on!!! Mind ajab juba räigelt naerma siuke asi, lihtsalt ulme voi siis normaalne asi :D oletame mul 6,6 käes ja flopis saan 3miku kokku ja dongi saan all inni, tal mingi 8,8 ja mix mix mix mix....???? alati riveris keerab asi minu vastu. Kl saavad ilusad read mastid ja vaga vaga tihti ise 3mikud kokku. Alati juba flopis all inni saan m6ne lamba, utlen sobrale et oota "MAGIC" riverit :D et kohe naed kuda põske saan. :D voi on mul võime juba ennustada???? Ma ei poold et mang riged on aga suht kahtlane asi juba ja nii 30k kasi juba. Kahju, et vastupidi asi ei toimi :(

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #677
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Pigem ma arvan, et kui sina võidad, siis sa ei jäta seda meelde. Inimene jätab ikka meelde kaotused, mitte võidud :D

      Comment

      • Divide03
        Julm Donk
        • Dec 2009
        • 77

        #678
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        no ei ole voimalik.... uuuesti :D täiiiieeegaa koveraaas. K,K all in ja vastas J,J ja turnis utlesin sobrale vaata nüüüd, J on riveris :D mine noh ja oligi.... ma voin varsti kaarte ennustada :D

        Comment

        • Viski
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 393

          #679
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
          Selline küsimus, et mis värk on!!! Mind ajab juba räigelt naerma siuke asi, lihtsalt ulme voi siis normaalne asi :D oletame mul 6,6 käes ja flopis saan 3miku kokku ja dongi saan all inni, tal mingi 8,8 ja mix mix mix mix....???? alati riveris keerab asi minu vastu. Kl saavad ilusad read mastid ja vaga vaga tihti ise 3mikud kokku. Alati juba flopis all inni saan m6ne lamba, utlen sobrale et oota "MAGIC" riverit :D et kohe naed kuda põske saan. :D voi on mul võime juba ennustada???? Ma ei poold et mang riged on aga suht kahtlane asi juba ja nii 30k kasi juba. Kahju, et vastupidi asi ei toimi :(
          Ma ei imesta, et sa NL2'te mängid. Sorri kui liigne sarkasm.

          Comment

          • Divide03
            Julm Donk
            • Dec 2009
            • 77

            #680
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Ma NL10

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #681
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Mis su kasutaja nimi?

              Comment

              • Divide03
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 77

                #682
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                nxs007 ja tänasest liikusin NL10nesse, arvan et PR lubab ja ei viitsi vaiksemaid paugutada, kuna aeg on kallis kraaam :S Et kui profiili vaatad siis arvestad...

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #683
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Eeldame et AK. Teed preflop raise. Flopp on A53 või K47 ntx. Panustad ja saad reraise. Vastaste kohta on teada et VPIP on 30. Mis teed?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #684
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Callin ning vaatan, mis ta turnis teeb.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #685
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Callin ning vaatan, mis ta turnis teeb.
                      Turnis paneb 70% potist.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #686
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas ingu Vaata postitust
                        Eeldame et AK. Teed preflop raise. Flopp on A53 või K47 ntx. Panustad ja saad reraise. Vastaste kohta on teada et VPIP on 30. Mis teed?
                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Callin ning vaatan, mis ta turnis teeb.
                        Nagu wtf?


                        Esiteks palju vastase kohta käsi on, mis ta flopi aggro on. Kas on fullstack või mitte. Kas flop on kuiv või märg. Minu arust just need asjad loevad siin. + kas sul on flushdraw või mitte.

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #687
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Vastasel pool stackist, 3 kätt vaid mänginud, seega mingeid reade ei ole, flopil mingeid tõmbeid ei ole.

                          Comment

                          • Toots_x
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2009
                            • 320

                            #688
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Algselt postitas ingu Vaata postitust
                            Eeldame et AK. Teed preflop raise. Flopp on A53
                            Algselt postitas ingu Vaata postitust
                            flopil mingeid tõmbeid ei ole.
                            Kuidas tõmbeid ei ole, 2 ja 4 puudu ainult.

                            Comment

                            • Strateeg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2009
                              • 303

                              #689
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              Nagu wtf?


                              Esiteks palju vastase kohta käsi on, mis ta flopi aggro on. Kas on fullstack või mitte. Kas flop on kuiv või märg. Minu arust just need asjad loevad siin. + kas sul on flushdraw või mitte.
                              +1 pokker on situatsioonikeksne mäng, seda ei saa nii õppida, et kui mul on käes XX ja vastane on Y tüüpi mängija ja flop on ABC et mis ma nüüd minraise peale teen. See sõltub miljonist erinevast faktorist, just seetõttu tulebki HH postitada koos statide ja igasuguse lisainfoga mida küsija omab.

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #690
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
                                Kuidas tõmbeid ei ole, 2 ja 4 puudu ainult.
                                Minu aps jah
                                Teeme siis et 4 asemel on 9

                                EDIT: Me ei tea vastase kohta mitte midagi, 3 suvalist kätt on ta lauas olnud ja see on esimene kokkupuude.
                                Last edited by ingu; 03.03.10, 02:20.

                                Comment

                                Working...