Re: NL2-5 mängijate nurgake
Selline küsimus, et mis värk on!!! Mind ajab juba räigelt naerma siuke asi, lihtsalt ulme voi siis normaalne asi :D oletame mul 6,6 käes ja flopis saan 3miku kokku ja dongi saan all inni, tal mingi 8,8 ja mix mix mix mix....???? alati riveris keerab asi minu vastu. Kl saavad ilusad read mastid ja vaga vaga tihti ise 3mikud kokku. Alati juba flopis all inni saan m6ne lamba, utlen sobrale et oota "MAGIC" riverit :D et kohe naed kuda põske saan. :D voi on mul võime juba ennustada???? Ma ei poold et mang riged on aga suht kahtlane asi juba ja nii 30k kasi juba. Kahju, et vastupidi asi ei toimi :(
Selline küsimus, et mis värk on!!! Mind ajab juba räigelt naerma siuke asi, lihtsalt ulme voi siis normaalne asi :D oletame mul 6,6 käes ja flopis saan 3miku kokku ja dongi saan all inni, tal mingi 8,8 ja mix mix mix mix....???? alati riveris keerab asi minu vastu. Kl saavad ilusad read mastid ja vaga vaga tihti ise 3mikud kokku. Alati juba flopis all inni saan m6ne lamba, utlen sobrale et oota "MAGIC" riverit :D et kohe naed kuda põske saan. :D voi on mul võime juba ennustada???? Ma ei poold et mang riged on aga suht kahtlane asi juba ja nii 30k kasi juba. Kahju, et vastupidi asi ei toimi :(
Comment