6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #571
    Re: 6max nurgake

    Mis ma valesti tegin?

    Cake Poker $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 591086
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $18.38
    SB: $9.90
    Hero (BB): $10.15
    UTG: $13.85
    MP: $8.38
    CO: $5.98

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
    4 folds, SB raises to $0.30, Hero raises to $0.90, SB calls $0.60

    Flop: ($1.80) 6 5 Q (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.00, SB raises to $2.55, Hero calls $1.55

    Turn: ($6.90) K (2 players)
    SB bets $4.00, Hero raises to $6.70, SB folds

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #572
      Re: 6max nurgake

      Midagi imo, vastasel oli air lihtsalt ehk.

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #573
        Re: 6max nurgake

        35/20 , aga sample ainult 30 kätt

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #574
          Re: 6max nurgake

          imo on flopi call halb, sest väga drawine board ja flopil panustaks rohkem 1.4-1.5 kuskil

          E:see k2is siis mkva k2e kohta!
          Last edited by K2snakas; 15.03.10, 16:55.

          Comment

          • krayzie
            Grinder
            • Oct 2008
            • 706

            #575
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
            35/20 , aga sample ainult 30 kätt

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Tundub lihtne fold vaakumis. Sa oled kõik streetid tugevat kätt esindanud ja sellest hoolimata tahab villain sellisel boardil stacke sisse saada = me oleme tavaliselt pikalt taga.

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #576
              Re: 6max nurgake

              Imo läks kõik plaani päraselt. Miks just preflop nii väike bet? et callereid oleks, muidu kui panen kohe 30 sisse vaevalt keegi tahab tulla.


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Poku
                Bännitud
                • Mar 2010
                • 295

                #577
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas Rando Vaata postitust
                Imo läks kõik plaani päraselt. Miks just preflop nii väike bet? et callereid oleks, muidu kui panen kohe 30 sisse vaevalt keegi tahab tulla.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Preflop 0.06-0.08 (ehk 3-4bb) on täiesti ok ja standard.
                Aga 4bet võiks suurem olla. 0.9 nt.

                Comment

                • Poku
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 295

                  #578
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas mkva Vaata postitust
                  Mis ma valesti tegin?

                  Cake Poker $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 591086
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  BTN: $18.38
                  SB: $9.90
                  Hero (BB): $10.15
                  UTG: $13.85
                  MP: $8.38
                  CO: $5.98

                  Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
                  4 folds, SB raises to $0.30, Hero raises to $0.90, SB calls $0.60

                  Flop: ($1.80) 6 5 Q (2 players)
                  SB checks, Hero bets $1.00, SB raises to $2.55, Hero calls $1.55

                  Turn: ($6.90) K (2 players)
                  SB bets $4.00, Hero raises to $6.70, SB folds

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Flop väga tõmberohke, oleks pidanud siin juba nupud sisse saama ületõstega.
                  Miks sa callisid siin? Et vastane näeks kas turn tuleb tema draw ära või mitte ja siis foldida sellepeale et ei tulnud ära?

                  Comment

                  • Arcticman
                    FPP Pro
                    • Apr 2009
                    • 208

                    #579
                    Re: 6max nurgake

                    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
                    Prima
                    6 Players
                    Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

                    Stacks:
                    UTG I_RUNFAST $15.01
                    UTG+1 VTB $24.22
                    CO Hero $27.43
                    BTN fanfante $28.91
                    SB Madis_89 $33.21
                    BB Montaneris $22.30

                    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is CO 6 6
                    I_RUNFAST raises to $0.80, 1 fold, Hero calls $0.80, 1 fold, Madis_89 calls $0.70, 1 fold

                    Flop: 8 2 6 ($2.60, 3 players)
                    Madis_89 checks, I_RUNFAST checks, Hero bets $1.40, Madis_89 calls $1.40, I_RUNFAST calls $1.40

                    Turn: 8 ($6.80, 3 players)
                    Madis_89 checks, I_RUNFAST checks, Hero checks

                    River: 6 ($6.80, 3 players)
                    Madis_89 bets $4.60, I_RUNFAST folds, Hero ??

                    state pole, flopi cbet liiga väike, mis jäi endale silma.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #580
                      Re: 6max nurgake

                      Miks sa turni ei beti?
                      Keegi ei nõua, et paneksid palju, $4 oleks väga okei number.
                      Stacke on raske sisse saada muidugi...

                      Comment

                      • Arcticman
                        FPP Pro
                        • Apr 2009
                        • 208

                        #581
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas kuco Vaata postitust
                        Miks sa turni ei beti?
                        Keegi ei nõua, et paneksid palju, $4 oleks väga okei number.
                        Stacke on raske sisse saada muidugi...
                        ma ei tea, selline kergelt fishine move ilmselt. mõtlesin küll, et kas betin turn või checkin tagant järgi, otsustasin checkida, sest board oli dry.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #582
                          Re: 6max nurgake

                          Mina paneks all inn. Räige overbet, sest ainuke ,millega ta sulle siin maksaks oleks 8, bluffi viskab ta nagunii ära.

                          Comment

                          • Arcticman
                            FPP Pro
                            • Apr 2009
                            • 208

                            #583
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Mina paneks all inn. Räige overbet, sest ainuke ,millega ta sulle siin maksaks oleks 8, bluffi viskab ta nagunii ära.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • SANGPOMM
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 479

                              #584
                              Re: 6max nurgake

                              Tere! olen siin foorumis uus kasutaja. Tahtsin küsida, et mis on optimaalsed statsid NL25 biitmisieks ja kui suur on erinevus FL ja 6maxi vahel. On mingeid kindlaid asju mida peaks jälgima? Siis tahaks teada,et kui palju on normaalne stealimise protsent? Ja kas HEMist saab kuidagi filtreid niimoodi näppida, et näitab ära kas ma olen palju stiilmiseega võitnud või kaotanud :)

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #585
                                Re: 6max nurgake

                                Tere!
                                Optimaalseid statse pole olemas, kõik oleneb sinu mängustiilist.
                                mine cash games, filter, load, steal attempt made.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...