6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #556
    Re: 6max nurgake

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Vastane 24/12/5, 20 kätt.
    Shovesin ainult sellepärast, et ta tegi põhimõtteliselt min 3beti mulle, 2 paari peale küll sellisel laual ei pane ning minu arust peaks set sellisel flopil ikka väga suurelt bettima, kuna nii drawine laud. Seekord oli õnnetuseks vastu 55.-.-

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vastane 45/35/inf, 20 käe peale, ei tundunud küll, et ta ainult AA/KK seal shoveb ning flipiga oleksin pidanud leppima, kuna 5$ sees.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vastane 27/0/3, 56 handi.
    Turni minreraise=alati nuts, aga kas on viskan seal top 2 maha, nii väikese raise peale, kuigi seal suht kindlalt 22/KT vastu.-.-
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vastane 16/7/1 46 käe peale, kuidas oleksite teie mänginud, vb oleks pidanud juba turnis passiivselt mängima hakkama, kuna drawe laual pole, mille completemist ära hoida. Oleme mõlemad piisavalt deep ka, ei usu, et ta mingi emandaga seal ainult niimoodi mängiks. Oleks võinud pre muidugi umbes 3.5le ka panna, aga see selleks.
    Last edited by I R Baboooon; 28.02.10, 20:01.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #557
      Re: 6max nurgake

      Mitte siia, tee eraldi teemad kui tahad head tagasiside saada.

      Comment

      • chrosmos
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 340

        #558
        Re: 6max nurgake

        mis te sellest Ryan Fee 6-maxi teemast arvate, kus ta arvab, et optimaalne oleks blindidelt ainult AJs+ ja 88+ tõsta, kui potis on donklimperid?

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #559
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
          mis te sellest Ryan Fee 6-maxi teemast arvate, kus ta arvab, et optimaalne oleks blindidelt ainult AJs+ ja 88+ tõsta, kui potis on donklimperid?
          ma arvan, et saab palju loosemaks minna. Oleneb limperite arvust ja mängijatest, aga teatud mängijate vastu tõstan ka selliseid käsi nagu Q9o ja 66

          Comment

          • Mäksu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 238

            #560
            Re: 6max nurgake

            Kurat NL4€ biidin ja nl10 $ imetakse imemoodi ära, peab jälle nl4 grindima.. tahaks selle nl10 käima saada lõpuks...

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #561
              Re: 6max nurgake

              Oleneb ikkagi sinu võimest OOP postflopis korralikult mängida. Võid ka 22+ blindidest profitable mängida kui skilli on - imo. Aga üldiselt mida nitim blindides oled seda parem.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #562
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                ma arvan, et saab palju loosemaks minna. Oleneb limperite arvust ja mängijatest, aga teatud mängijate vastu tõstan ka selliseid käsi nagu Q9o ja 66
                kui sb limbib(kõik teised foldinud) siis mu raise range on 100% 4bb ja cbet 5bb. muidugi see et raise range on 100% ei kehti iga vastase kohta, keda tean et armastavad seal limp raisida neil checkin järgi, kuid 95% vastaste puhul on mu range seal 100%. vaatasin kunagi HEM järgi selle. näitas winrate 14bb/100 sedasi. niiet minule töötab see

                Comment

                • Madis_89
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 841

                  #563
                  Re: 6max nurgake

                  Turn mis? 38/6 , 2k käe peale.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #564
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                    Turn mis? 38/6 , 2k käe peale.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    100% kordadest lähen mina siin bustoks.

                    Preflop suurem raise?
                    On keegi veel, kes betiks rohkem flopis, näiteks €2?

                    Comment

                    • 0ttt
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 444

                      #565
                      Re: 6max nurgake

                      Flopis paneks 2.3-2.5 turnis check ja river ehk c/c oleneb tema beti suurusest.

                      Comment

                      • anti
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 74

                        #566
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                        Turn mis? 38/6 , 2k käe peale.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Preflop tõstaks pisut enam. Praegu saab PP enam-vähem oddsid kätte. Flopil kah betiks pisut rohkem kuna vastane ei foldi nigunii kui ta kuidagi pihta sai. Siis suurem tõenäosus kah et vastane enam turnil põdema ei hakka oma hädise paariga. Turn beti kindlalt ja mine bustoks igatahes.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #567
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas kuco Vaata postitust
                          100% kordadest lähen mina siin bustoks.

                          Preflop suurem raise?
                          On keegi veel, kes betiks rohkem flopis, näiteks €2?
                          1.9-2 on hea jah. Ma rohkem ei paneks. Folditakse samamoodi, kui neil midagi pole. Ja kui meil midagi pole, hoiame raha kokku. 3bet potis saab rahad sisse niikuinii.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #568
                            Re: 6max nurgake

                            1,5 on teoorias ideaal summa, kui sinu ranges on ka bluff 3bet, kuna nii tasakaalustad oma cbettimist. ühtemoodi saab riveriks allinn kas panna 2 või 1,5, seega miks panna 2?

                            puhas raiskamine


                            kui vastane täisdonk (never ei foldi) siis paneks juba pea poti et saaks turnis allinn.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #569
                              Re: 6max nurgake

                              Nõus. Kuigi mulle endale meeldib panna paar blindi üle poole poti, ehk siis 1,7 -1.8, aga minu posti mõte oligi seal eelnevale tähelepanu juhtida, et 3bet potis ei pea cbettima nii suurelt.

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #570
                                Re: 6max nurgake

                                Ma ei muretseks 3-betis oddside andmisega (0,9 oli callida ja fullstack), sest ka sinul on võimalus oma set kokku tõmmata ja seetõttu ongi madala pocketiga 3-beti callimine saatanast. 38/6 venna vastu lähen 3-betitud käes 100% KK-ga bustoks.

                                Comment

                                Working...