Re: 6max nurgake
Vastane 24/12/5, 20 kätt.
Shovesin ainult sellepärast, et ta tegi põhimõtteliselt min 3beti mulle, 2 paari peale küll sellisel laual ei pane ning minu arust peaks set sellisel flopil ikka väga suurelt bettima, kuna nii drawine laud. Seekord oli õnnetuseks vastu 55.-.-
Vastane 45/35/inf, 20 käe peale, ei tundunud küll, et ta ainult AA/KK seal shoveb ning flipiga oleksin pidanud leppima, kuna 5$ sees.
Vastane 27/0/3, 56 handi.
Turni minreraise=alati nuts, aga kas on viskan seal top 2 maha, nii väikese raise peale, kuigi seal suht kindlalt 22/KT vastu.-.-
Vastane 16/7/1 46 käe peale, kuidas oleksite teie mänginud, vb oleks pidanud juba turnis passiivselt mängima hakkama, kuna drawe laual pole, mille completemist ära hoida. Oleme mõlemad piisavalt deep ka, ei usu, et ta mingi emandaga seal ainult niimoodi mängiks. Oleks võinud pre muidugi umbes 3.5le ka panna, aga see selleks.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Vastane 24/12/5, 20 kätt.
Shovesin ainult sellepärast, et ta tegi põhimõtteliselt min 3beti mulle, 2 paari peale küll sellisel laual ei pane ning minu arust peaks set sellisel flopil ikka väga suurelt bettima, kuna nii drawine laud. Seekord oli õnnetuseks vastu 55.-.-
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Vastane 45/35/inf, 20 käe peale, ei tundunud küll, et ta ainult AA/KK seal shoveb ning flipiga oleksin pidanud leppima, kuna 5$ sees.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Vastane 27/0/3, 56 handi.
Turni minreraise=alati nuts, aga kas on viskan seal top 2 maha, nii väikese raise peale, kuigi seal suht kindlalt 22/KT vastu.-.-
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Vastane 16/7/1 46 käe peale, kuidas oleksite teie mänginud, vb oleks pidanud juba turnis passiivselt mängima hakkama, kuna drawe laual pole, mille completemist ära hoida. Oleme mõlemad piisavalt deep ka, ei usu, et ta mingi emandaga seal ainult niimoodi mängiks. Oleks võinud pre muidugi umbes 3.5le ka panna, aga see selleks.
, J
K 
10
7
Comment