6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #151
    Re: 6max nurgake

    UPS AJASIN PATRICU JA teise poisi segamini

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #152
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas marguzz22
      patricul joppas seal käes, shorthaned selline megalag stiil ei lähe vähemalt NL50 ja alla mitte...kõrgemal pole ise mänginud et teamis seal toimub;D
      Joppas? Ta ju hävis herocallile :-\

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #153
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas CTXrix
        Loogišš, et selliseid asju tihti ei callita, aga minu point oli, et shorthandedis callitakse üldiselt lightimalt, kui FR. Nagu juba ütlesin, ei käinud see kommentaar konkreetse käe kohta, kus loomulikult paneb villain 90% ajast käe maha. Lihtsalt - olles vaadanud ESTPatricku videosid (ps! kudos nende tegemise eest - huvitav vaatamine) tahtsin märkida, et SH oleks kasumlik veidi bluffimist maha keerata. Tegelen ise selle ülemängimise probleemiga pidevalt ja SH on see tulem pikas perspektiivis parimal juhul nullmärgiga.
        Ei ütleks et null parimal, pigem halvimal juhul, vähemalt minul - eks stiilid ole erinevad. Minu käed makstakse ju üldjuhul kõik kinni ka seal, pigem ma arvan et mu 4bet on liiga tight, mistõttu olen mõnedes pottides lasknud vastasel hittida lehtedega, mille ta muidu foldiks. Harjutan - varsti olen äss.

        Comment

        • your_naked_mom
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 212

          #154
          Re: 6max nurgake

          whatever. lõpuks toob raha ikkagi sisse good old solid poker, mitte see, kui üritad vastaseid tihti üle mängida.
          idee poolest töötaks ikkagi väikestes pottides bluffide näitamine ja suurtes pottides 4 mäksvälju.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #155
            Re: 6max nurgake

            kui sa näitad väikestes pottides bluffe ja suurtes nutse, siis on minu read et Big pot = big hand (selliseid vastaseid, kes nii primitiivselt mõtlevad on isegi nl200s 6maxis piisavalt) ja seega ei ole sa siiski midagi saavutanud. Minu winrate on keskmisest suurem sest ma saan actionit lightilt sest ma ka annan actionit lightilt, aga kasum tuleb et ma annan harvem kui vastu saan light calle.

            PS. Callida on alati raskem kui suruda allinn, easy.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: 6max nurgake

              PUMP! Esimene post siinses foorumis!

              Öelge tere oma uuele kodule! Andke mulle natuke aega (ja ka raha :P, kui viitsite), siis liigutan 6max käed ja teemad kõik siia.

              Samuti tegu on testperioodiga ning vaatame, kas aktiivsus kasvab või kahaneb.

              Edu laudades!

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #157
                Re: 6max nurgake

                PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                Hittmaster (SB) ($289.20)
                BB ($251.50)
                UTG ($317.65)
                MP ($146.60)
                Button ($139)

                Preflop: Hittmaster is SB with 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
                3 folds, Hittmaster raises to $4, BB calls $2

                Flop: ($8) 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                Hittmaster bets $4, BB raises to $19.30, Hittmaster calls $15.30

                Turn: ($46.60) A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                Hittmaster checks, BB bets $38.90, Hittmaster calls $38.90

                River: ($124.40) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
                Hittmaster checks, BB bets $99.95, Hittmaster raises to $227 (All-In), BB calls $89.35 (All-In)

                Total pot: $503 | Rake: $2

                Results:
                Hittmaster had 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (straight, five high).
                BB mucked K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (two pair, Kings and sevens).
                Outcome: Hittmaster won $501


                ei check-raisinud turni kuigi hea scarecard tuli boardi sest olin varem näinud vastast maha rahunemas sarnastes olukordades. Vastane on, Regular, solid mängija 25/21/7

                mida peaks turnis tegema ja kas peaks riverit leadima?

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #158
                  Re: 6max nurgake

                  kle r22gi parem l2hemalt sellest pfr minraisest


                  ...ja kindlasti ka flopi callist, siin jookseb minu m6istus t2iesti kokku.

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #159
                    Re: 6max nurgake

                    As played - ??? ülemängimine meets donkaments? Aga noh, kuldselt hitime, donkass-i image olemas ka insta. Turnis oleksin millegipärast fold-nuppu otsinud Riveril jah pigem lead out, sest tihtipeale siit vastane valuet enam ei otsiks.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #160
                      Re: 6max nurgake

                      ma tahaks ka minraise mõttekäiku kuulda. positsioonis minraisemisest saan aru aga OOP ???

                      törni ma enam ei foldiks peale sellist flopi mängimist. riveril leadiks 90% sest sellise actioni peale checkitakse K7 riveril järgi tavaliselt (vähemalt ma teeks nii).

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #161
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas CTXrix
                        Turnis oleksin millegipärast fold-nuppu otsinud
                        tal on miljon auti ju seal. mida siin foldida.

                        l.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #162
                          Re: 6max nurgake

                          Mis minraisel viga? Kui vastas on regular, siis ta callib sind pea-aegu alati ning tihti antakse minraisetud pottides nii kergelt alla ettkäändega, et po on väike. Seetõttu hero 2BB-line cbet on ka väga ideaalne!

                          Edasi enam mulle ei meeldi, sest lihtsalt puuduvad oddsid drawimiseks!

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #163
                            Re: 6max nurgake

                            flop on fold, turn enam ei ole nüüd tal flushid ja streigh outid

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #164
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas marguzz22
                              flop on fold, turn enam ei ole nüüd tal flushid ja streigh outid
                              Jah, seda küll - ei märganud, et flushitõmme ka turnil, my bad.

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #165
                                Re: 6max nurgake

                                all in

                                Comment

                                Working...