Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
see pold küsimus, muidugi on ok et sa ei pushi mind enam, küsimus oli selles, et miks sa seda enne nii jõuliselt kohe tegid, eriti veel kui su käest küsiti, et mis siis saab head infot ja sa ei vastanud midagi ja kadusid.
Algselt postitas eyestabber
Vaata postitust

Comment