Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1081
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ugh, nii disgusting spot. Paneks vast Avicii hetkel.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #1082
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      timz, miks sa eile ranka peale 21.58 läksid
      Väga harva kui ma ise mingi hääle lukku tahaks panna omal algatusel. Joondun nende järgi ja olen toeks nendele häältele kus algatajad on head mängijad. Sel hetkel oli qq selleks. + obv lugesin ranka postid läbi mis olid suht hundised. Ranka neeme rongilt siiani oma day 1 käitumisega minu jaoks kõige vähem küla.

      Kui ta varem hunt on olnud kas käitumine ei olnud sarnane?

      Täna panen hääle karupoja järgi, sest nagu öeldud olen mega sitt küla ja pole olnud aega mängida. Seega karupojal täna 2 häält.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1083
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        helllou

        jälle küla, vaatame mis saama hakkab.

        väga ei viitsi võimelda seekord :D
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ma võtaks bwg täna, mängib samamoodi nagu eelmine kord kui hunt oli.

        + mulle ei meeldi ta stiil, overbet natuke togib teda ja ta paneb revenge lynchi lihtsalt.



        samuti väidab, et overbet suht hundine lambist. eelmine mäng samamoodi oli, et ründas kohe vastu, kui keegi teda hundiks kutsus.


        kõige rohkem hundine tundub. meil kogenud mängijaid küll veel elus, kes saavad mängida edasi.
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ma 100% pole jälginud, aga overbet tundub, et targetib ühte ja käib tema ümber, ma ei usu, et ta hundina nii teeks
        pigem üritab soulreadiga day 1 hundi maha saada.

        + ma kindof usun teda ja võtaks ka bwg täna maha.


        ja kõigile külainimestele jah ma tunnistan, olen overbetiga nõus hetkel, võite kirja endale tulevikuks
        "potensiaalsed hundid kandidaadid" <- char ise ütles nii

        et pärast te näeks, et ma ise tõin selle välja ja ei hakkaks huiama selle kallal.

        ma ei ürita oma semudega liini siin ajada, võid bwg tundub kõige kahtlasem.
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ma võin olla KT ja bwg võib olla hunt
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ma peekin siis bwgd täna öösel.

        pmst peale seda jäi vait, kui teda süüdistama hakati, ehk ootas kuni külal igav hakkab ja uusi teooriaid tootma hakkab.
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        q_q võeti maha obv, sest ta oli viimane, kes neemele liigutas.


        kui aus olla, siis see on üsna hundine. nii tüüpiline..."aaa ma tulin tagasi, vaatasid läbi kiirelt, jah tundub hea rong" loogilisi seletusi pole, üks suur mull, annab otsustavad hääle rankale, kui neeme tules. 21:58



        arvan, et timz0333 on täna hea rong.


        KÜLA:

        viimase 10 minuti jooksul liigutasid hääle neemele:

        karupoeg
        wow
        andres

        +fortune, sest hoidis hääle lõpuni
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        hmm, ma ütlesin juba alguses, et hakka väga palju mässama siin.

        aga ma arvan, et kõige rohkem infot saame me nii, et hakkame neeme poste läbi vaatama...


        -andres-
        WowAwiAA
        Karupoeg
        Fortune
        Char












        ranka
        Overbet

        Camu
        Fabulous
        Camu
        Eyestabber
        KristjanLaas
        Avicii
        LuuK

        BlackWerewolfGenie
        Timz0333
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ei no ma ei arvagi, et sa ütleks välja, et sa hunt oled. eksju

        ma lihtsalt toon välja oma mõtted ja vaatan, mis toimuma hakkab.
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        oot miks overbet praegu käima tõmmatakse, tundub nagu väga vale rong????
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        kust otsast fortune nüüd hunt on?
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        kõige suurem slip ever
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        a ei trollin bwgd lihtsalt, eelmine mäng kui me headsuppi jäime ja ma miswritesin midagi, siis ta callis niimoodi slippe igast lambi miswrite peale :D
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        mis fake claimist sa räägid. 2 peeki tehtud, täna teen kolmanda.
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ma ei saa aru, miks wow või fortune üldse , mõlemad oli neeme peal ju eile
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ehk, et esimesena läks tema peale, et tulevikus seda välja tuua, et tema oli hundi peal?
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ranka ju väga thin value, kas paremat pole tõesti?
        Algselt postitas Char Vaata postitust
        krt fortune kahtlane, kas ikka on hunt..
        kui ta küla, mis homme edasi?
        100% küla. Hunt ei mängiks külatargana, sest tõmbab liialt tähelepanu ja võib saada õigelt külatargalt peeki.

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #1084
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          Asi on nagu pigem selles hetkel, et see fourtule "riid" on nii lol ikka, kuna see on kuskilt õhust võetud kui neeme oleks eile karupoja profiili vaadanud, kas karu oleks nüüd hunt vä? imo see riid on suht pask i must say. fortune on pigem küla atm, mis edasi eks siis paistab.
          this + see ainuke asi, mis räägib mu vastu.

          Poolt räägib see, et miks ma oleks pidand hundina seal neemet üldse in the first place hääletama ja talle mingisugustki ohtu looma. Ma ei saa sealt mittemingisugust cleari ju kui ma seda rongi ise käima ei tõmba ja safem oleks hääletada kedagi teist, et mitte lasta nt juhtuda olukorral mis juhtus eile.

          Praegu jopastusin hundi otsa, olukorras kus ma oleks võind rahulikult ranka või luuki või keda iganes hääletada.

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #1085
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
            Ma panin hide peale ja soovitan teistel küladel ka seda teha. Muidu huntidel liiga lihtne tuua ettekäändeks et näe loeb teemat aga ei postita jne. Kuna imo huntidel kindlalt hide peal, siis neeme, pyth ja char pigem külad
            clearib kaashunt ja räägib mängijast keda üldse mängus polegi? :DDDDDDDD

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #1086
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Ugh, nii disgusting spot. Paneks vast Avicii hetkel.
              Mis sinu ranka=hunt koos neemega teooriast sai ja missisin infot, kes seal combos kolmas oleks?

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #1087
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Kui timz lubadust täidab, siis pigem küla vist?

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #1088
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Ugh, nii disgusting spot. Paneks vast Avicii hetkel.
                  miks avicii

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #1089
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Timz, vaata wowi posti #1037.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #1090
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      ma arvan siiski et timz on hunt, sorry timz.

                      terve päev oled afk, aga siis kui ma sinule tähelepanu juhtisin, olid kohe olemas ja kõik tekstid loetud ja oskasid kohe mulle vastata? im not buying it.

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #1091
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        timz0333

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #1092
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Krt, Fortunet küll ei tahaks välja võtta täna

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1093
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Luuk ​äkki?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1094
                              Vote Count 570 to 1093

                              Hääled seisuga post 570 kuni 1093
                              Öö saabub 0:30:58 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              4 Fortune eyestabber (22), KristjanLaas (89), BlackWerewolfGenie (119), LuuK (24)
                              2 timz0333 Fortune (45), Char (12)
                              2 Avicii overbet (25), WowAwiAA (74)
                              1 Fabulous Avicii (30)
                              1 -andres- ranka (18)
                              1 LuuK camu (10)
                              1 unvote karupoeg (31)
                              3 ei ole hääletanud timz0333 (4), Fabulous (1), -andres- (3)

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #1095
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                                wowowow, jälle panete oma häältega ei tea kuhu poole ajama ja käib mingi lambisüüdistamine. Fab kes on mini põhi hunt pole täna üldse midagi kirjutanud. järelikult peab asi hea olema

                                Fabulous
                                In my book see veits hundine, sest enne seda käis solid arutelu, pluss need rongi tegemise üritused day 1 lõpus, Fortune lock clearimine on veits kahtlane ja wow arvab ka, et Avicii. Idk, midagi paremat hetkel pole lihtsalt.

                                Comment

                                Working...