Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1036
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    Kui see profiilide vaatamine kedagi kellegagi seob, siis ainult siis kui keegi teist hunt on imo. Kui sa külana sured, siis ei cleari see teisi ju
    see pold küsimus, muidugi on ok et sa ei pushi mind enam, küsimus oli selles, et miks sa seda enne nii jõuliselt kohe tegid, eriti veel kui su käest küsiti, et mis siis saab head infot ja sa ei vastanud midagi ja kadusid.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1037
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas neeme Vaata postitust
      Pole eelmisi mänge vaatand pmst, kes kuidas mängind, vahest nsm päevalõpus vaatand, kuidas hääletus läinud. :D
      Aga see selleks.

      BWG'le - kui ma kiirelt ei postita, see ei tähenda, et ma olen hunt lol. Foorum vahest nsm ka lahti, kui grind või midagi muud teen. "Online" olemine, ei tähenda ju seda, et ma teemat loeksin või oleksin üldse foorumis parasjasti.

      Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla, aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.

      Ok , praegu 0 posti mehed - overbet, ranka, Luuk. Valiksin kedagi neist. Kuna overbetil ja Luukil on hääl olemas, siis praegu läeb ranka peale.

      Pmst Fortune ka veel 0 posti.
      Algselt postitas neeme Vaata postitust
      Ranka ka jõudis teemasse, ainult Luuk veel puudu...
      Muudan hiljem häält, hääl sai pandud puhtalt 0 posti põhjal, kuna ranka ise minumeelest mingis varajasemas mängus ise ka ajas, et inactivitest ple kasu. Teistpidi pole ka kasu kui inactive küla lambist välja hääletada...

      Mulle endiselt arvamusel, et BWG, q_q või Laasi esimesel päeval võtta oleks vale, kuigi arvan, et üks neist siiski hunt võiks olla, aga jah, kes ? Nad hoiavad mängu aktiivsena esimestel päevadel, kus reade isegi vähe ja ainult aktiivsuse pealt saab tulla mingeid vihjeid. Kuigi, et segadust tekitab ka see kõik siin ja iga post paneb kahtlema. Plussid siiski kaaluvad miinused siinkohal üle ma arvan.

      Aga ok... ma kogun veel mõtteid pärast, praegu trenni. Out kuni 21.
      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Hääled seisuga post 4 kuni 513
      Öö saabub 0:10:58 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      4 ranka WowAwiAA (66), camu (8), overbet (35), neeme (7)
      3 LuuK -andres- (11), KristjanLaas (49), eyestabber (14)
      1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
      1 Fortune Fabulous (5)
      1 KristjanLaas Avicii (13)
      1 camu ranka (40)
      1 BlackWerewolfGenie Char (4)
      1 eyestabber timz0333 (17)
      1 neeme Fortune (18)
      2 unvote karupoeg (46), q_q (97)
      1 ei ole hääletanud LuuK (5)
      :00 loeb :01 ei loe
      Algselt postitas neeme Vaata postitust
      Tra ma ei tea, kõik on nii segane siin.
      Luuk ka lõpuks 1 postiga välja ilmunud.
      Ma enda häält ilmselt siiski muutma ei hakka, kuigi enne lubasin seda.
      Jääb praegu sinna kus on.
      Vaadake nüüd see üle, kes te arvate, et ranka, neeme hunt-hunt.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #1038
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Jöudsin just ka läbi sortida selle asja ja ranka tundub solid valik täna. Käitumismallid way diffrent külana imo ranka lukus
        21.58 tuli eile timz0333 neemet päästma imo.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #1039
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Ranka lock-clear pmslt

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #1040
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Fab vist küla ikka? Wolfe saab üldse asendada?
            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            thats why said most likely

            + fabi modkill request ei usu, et hundina teeks. Avicii uued mõtted?
            wtf is this shit? mingit vahet pole ju keda asendatakse

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1041
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              21.58 tuli eile timz0333 neemet päästma imo.
              üritas väga salakavalalt panna mingi lambipõhjenduse, et miks ranka ja sellega päästa neemet. jea timz lukus

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1042
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Tahaks räigelt puurima hakata kogu BWG readi koha pealt, aga kardan tiltama hakata :D

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #1043
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Vaadake nüüd see üle, kes te arvate, et ranka, neeme hunt-hunt.
                  Tegelt miski oli mis day1'st arvasin, et timz võib hunt olla aga see samuti suht thin kohe quoten.

                  Comment

                  • eyestabber
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 505

                    #1044
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                    see pold küsimus, muidugi on ok et sa ei pushi mind enam, küsimus oli selles, et miks sa seda enne nii jõuliselt kohe tegid, eriti veel kui su käest küsiti, et mis siis saab head infot ja sa ei vastanud midagi ja kadusid.
                    Mõtlesin vähe valjult selle info saamisega ja postitasin kiirustatult. Tahtsin bwg hundiks tembeldada kui sina külana sured, aga nii päris ei saa lol

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1045
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Wtf millal fabulous kahtluse alla jäi irv.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1046
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Lisan üleeilse päevakava:
                        • päeva esimesel poole käisime vaatamas kortereid
                        • õhtul hotellis tõnise toas võtsime vastu, millise korteri võtame
                        • siis tulid esimest korda online ja PM-ist meenus, et olen libahundis
                        • läksin tagasi oma tuppa ja hakkasin postitama
                        • samuti avasin lauad ja vahetult enne hääletust oli mul mäng lahti ning ei saanud mahti siia tulla (HH tõestus), kuna vastane oli $1500 deep. Telli omale Pokerstarsis hand #105498064176: (PokerStars > Requests > Hand History) ja lisa see number.
                        • ei saanud tulla teemasse, kuna mul läppar ja tahtsin mängida keskendunult. hundina oleksin leidnud mahti, kuna enamus hääli oli minu peal
                        • täna saime korteri kätt kell ~08.00 eesti aja järgi, aga selle juurde kulus palju toimetamisi: poes käik, airconti parandus, ujumine, saun jne. arvuti taha jõudsin 20.00 paiku kui ei eksi ehk 16.00 Eest iaja järgi. checka ise kella, mis kell postid olid

                        Kuna ma olen 2 päeva supper inactive olnud ,aga tahtnud täiega kaasa lüüa, siis olen jah vett soganud. Hundina ma leidsin rohkem aega - käisin telefoniga jms. aga külana ei ole see väga tähtis eriti, kui ma olen sitt külamees.

                        Ja ei ole siiani solid hundikandidaate. Küll aga arvan, et külased on overbet ja karupoeg. Rohkem tahaks teada Chari kohta.
                        Täiendan oma posti. Peale seda ma tegin pika sessiooni (ca. 8-9 tundi) ja selle aja jooksul oleks mul olnud aega tohhuijja hundichatis arutada, et mida ja kus postitada ning mis on strateegia. Aga ühtegi arutlust mul ei ole ning päeva alguses tahtsin küsida, et miks q_q ei postita.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1047
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          lol,
                          nice move! Miks hääletada sest tundub fishine? laasil vist kolmas mäng ja siiani ma ei saa aru mida ta toodab. eelmine mäng oli tal algus hunidne küll. Peaks võrdlema selle mängu algusega.


                          Praegu aga eyestabber Luusis teemas ringi nägi, et noobc chari ja siis pm snap tahtis samamoodi cleari. Weak hunt tundud stabber. Postita veel midagi huvitavat.
                          Tavaliselt hundid kutsuvad teisi weakhuntideks. Ise ka teinud.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #1048
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            *eelnev action eyestabber votes Klaas
                            *Timz post

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1049
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Ranka lock-clear pmslt
                              ???

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #1050
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                                Mõtlesin vähe valjult selle info saamisega ja postitasin kiirustatult. Tahtsin bwg hundiks tembeldada kui sina külana sured, aga nii päris ei saa lol
                                igatahes tulid teemasse, vaatasid ma tule all, tõmbasid hääle ja paar põhjandamata posti peale ja kadusid, aga dno teisi vist ei koti see nkn praegu. las ta jääb

                                Comment

                                Working...