Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1021
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    thats why said most likely

    + fabi modkill request ei usu, et hundina teeks. Avicii uued mõtted?

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #1022
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas Fortune Vaata postitust
      avicii, overbet ja dno praegu.

      Karupoeg ja wow clearitud, neeme lynchi algatamise pärast. Vähemalt praeguseks.

      Ranka ka clear imo, eelmise päeva lõpus neeme kirjutas


      ei meelding talle et rankat ei lynchita,
      rankat ei saa sellepärast clearida. Neeme oli hunt ja loogiline, et talle ei meeldi kui teiselt vagunilt läheb hääli vähemaks.

      Kui ranka homme ka siuke külaloll on, siis peate üle parda heitma. mind suure tõenäosusega homme ple

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #1023
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Karupoeg, miks mitte täna ranka?

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1024
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          50/50 samamoodi oleks sina/wow suutnud seda seal teha, kui vend kirjutab juba teistele skypes kui on hunt siis tema gameplan on more advanced imo, ja imo see neeme rongi liikumine oli eile niipuhtjuhustlikult ülesse korjatud ei kuskilt, niiet seda kes seal olid ja mis tegid ei saa 100% ära clearida
          mina surusin ranka päästmist ja neeme rongi tegemist ikka väga julmalt.

          Ainuke variant kus ma siin hunt olen on siis kui ma oleks ranka ja neemega koos ning nähes, et 2 hundirongi, üritan ennast clearida. aga kui ranka osutuks hundiks, siis see oleks ka üsna mõttetu move

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1025
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Eyestabber kas sa oled hunt?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1026
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Seletage ära mulle palun, kuidas ranka day 1 külana üle elas. Kui ta villager, siis üks hunt mingil hetkel kindlalt switchiks oma hääle ta peale, et vähemalt flipp oleks. Ever ei lastaks neemel niimoodi surra, kui üks villa mineku ääre peal.
              overbetiga nõus.

              ranka

              Comment

              • eyestabber
                Grinder
                • Feb 2010
                • 505

                #1027
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Lendan jalgpalli lainele ära vaikselt, enne ööd tulen vaatan veel läbi korra.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1028
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Mille põhjal eeldad, et ranka küla?
                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Vaata kuidas ranka eile käitus? Purjus või mitte. Tuli teemasse, pani suvalisi poste ja siis raudselt väidab, et ta mängiks külana ka nii. Ehk siis. Ranka arvab, et ma arvan, et ta arvab, et ma arvan...
                  Võtame ta välja ja asi korras. Arvestades eilset hääletust ei peaks see ju raske olema...
                  Lisan üleeilse päevakava:
                  • päeva esimesel poole käisime vaatamas kortereid
                  • õhtul hotellis tõnise toas võtsime vastu, millise korteri võtame
                  • siis tulid esimest korda online ja PM-ist meenus, et olen libahundis
                  • läksin tagasi oma tuppa ja hakkasin postitama
                  • samuti avasin lauad ja vahetult enne hääletust oli mul mäng lahti ning ei saanud mahti siia tulla (HH tõestus), kuna vastane oli $1500 deep. Telli omale Pokerstarsis hand #105498064176: (PokerStars > Requests > Hand History) ja lisa see number.
                  • ei saanud tulla teemasse, kuna mul läppar ja tahtsin mängida keskendunult. hundina oleksin leidnud mahti, kuna enamus hääli oli minu peal
                  • täna saime korteri kätt kell ~08.00 eesti aja järgi, aga selle juurde kulus palju toimetamisi: poes käik, airconti parandus, ujumine, saun jne. arvuti taha jõudsin 20.00 paiku kui ei eksi ehk 16.00 Eest iaja järgi. checka ise kella, mis kell postid olid

                  Kuna ma olen 2 päeva supper inactive olnud ,aga tahtnud täiega kaasa lüüa, siis olen jah vett soganud. Hundina ma leidsin rohkem aega - käisin telefoniga jms. aga külana ei ole see väga tähtis eriti, kui ma olen sitt külamees.

                  Ja ei ole siiani solid hundikandidaate. Küll aga arvan, et külased on overbet ja karupoeg. Rohkem tahaks teada Chari kohta.

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #1029
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                    Aga hetkel peaks minema tõesti bwg teooriaga ja kui osutub valeks, siis ikkagi annab päris palju infot
                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Räägi lähemal mis infot sa saad. Fortune saab lynched, mis infot saame kui ta küla?
                    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                    Esiteks me ei saa ennem teooria tõesust välistada, kui pole testinud
                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Aga see ju poolik informatsioon millega midagi teha pole.
                    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                    Ja kui osutub valeks siis vaatame uuesti eilseid hääli ja kes ranka rongi peal olid. Lihtsalt mõttetu aega raisata, kui on variant et game solved
                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Seda küll aga sa ju ütled, et kui BWG teooria vale siis saame me mingit uut informatsiooni?
                    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                    No läheb kuidas läheb selle hääletamisega. Hundid peavad anyway kellegi ära sööma, ja KT saab ühe peeki juurde. Igatepidi külal väga ok seis kui saab mingeid kombosid välistada ja infot juurde. 2. päev alles ju , täna nagu pole midagi kindlat kui ei testi ühtegi varianti
                    enne pushisid julgelt ikka, mis siis nüüd muutunud on, et ümber mõtlesid?

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #1030
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Eyestabber kas sa oled hunt?
                      Ei ja kui loed d1 alguse poste, siis tuleb vast meelde ka et ma ei saa olla

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #1031
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                        Teised ikka cleared ei ole ju, isegi kui fortune küla
                        mh?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1032
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          rankat ei saa sellepärast clearida. Neeme oli hunt ja loogiline, et talle ei meeldi kui teiselt vagunilt läheb hääli vähemaks.

                          Kui ranka homme ka siuke külaloll on, siis peate üle parda heitma. mind suure tõenäosusega homme ple
                          Ma ei pea end küll lollimaks külaks kui näiteks Camu, Avicii, Char vms. kes üleüldse ei postita.

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #1033
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                            mh?
                            Kui see profiilide vaatamine kedagi kellegagi seob, siis ainult siis kui keegi teist hunt on imo. Kui sa külana sured, siis ei cleari see teisi ju

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #1034
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ma ei pea end küll lollimaks külaks kui näiteks Camu, Avicii, Char vms. kes üleüldse ei postita.
                              viiendat korda. selles ei ole vahet kui hea keegi on teoorias. Sa võid väga likely üks parimaid ka olla, aga kui sa oleksid see mäng küla, siis see on väga sitasti sinu poolt mängitud. avicii suhtes ei ole nõus, on inputi andnud küll.

                              Comment

                              • eyestabber
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 505

                                #1035
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                pigem , kui sa sured ja oled hunt, siis teised ka hundid

                                Comment

                                Working...