Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #511
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ei
    Ma pakun ranka külana oleks esimene post essay, et miks inactive mängijaid tohivad kõik ainult hääletada.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #512
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Miks mitte, kui aega on.
      Ma arvan, et karupojal on külana väike fancy play syndrome. Q_q, tule skype on at face value ju tegelikult "q_q, tule wolfchatti", right? Ja ma arvan, et karupoja üks üldise werewolf strateegia leake on, et ta on kujundanud oma küla mängu hundi mängu järgi, ehkki tegelikult peaks olema vastupidi.

      Seda, et karupoeg küla on, otsustasin üldise gameflow põhjal, sest ma arvan, et mul on ta strateegiast piisavalt hea ülevaade, olles temaga WW13 pikalt dialoogi pidanud. Seega ma basically lendasin talle väheke selga, et ta külana misleading/tühje poste ei teeks. Näiteks mina lugesin sealt postist välja, et ta arvab, et q_q küla, mis tegelikult polnud tema point.

      Ma ei hakanud karupoega tugevalt külana pushima, sest imo sellist tegelast nagu karupoeg ei saa kunagi ilma KT peegita lock clearida, aga ta on mul praegusel hetkel külalistis.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #513
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Bwg way parem kui ranka haaletada. Pluss ta inimeste lynchi fakti ette panek oli tarded. Samas ma ei usu, et hundina nii teeks. Ffs

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #514
          Vote Count 4 to 513

          Hääled seisuga post 4 kuni 513
          Öö saabub 0:10:58 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          4 ranka WowAwiAA (66), camu (8), overbet (35), neeme (7)
          3 LuuK -andres- (11), KristjanLaas (49), eyestabber (14)
          1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
          1 Fortune Fabulous (5)
          1 KristjanLaas Avicii (13)
          1 camu ranka (40)
          1 BlackWerewolfGenie Char (4)
          1 eyestabber timz0333 (17)
          1 neeme Fortune (18)
          2 unvote karupoeg (46), q_q (97)
          1 ei ole hääletanud LuuK (5)
          :00 loeb :01 ei loe

          Comment

          • eyestabber
            Grinder
            • Feb 2010
            • 505

            #515
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            jõudsin ka tagasi, vahepeal telefonist lugesin, aga viskan viimastele postidele ka pilgu peale kiirelt

            Comment

            • neeme
              Grinder
              • Nov 2008
              • 540

              #516
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Tra ma ei tea, kõik on nii segane siin.
              Luuk ka lõpuks 1 postiga välja ilmunud.
              Ma enda häält ilmselt siiski muutma ei hakka, kuigi enne lubasin seda.
              Jääb praegu sinna kus on.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #517
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Ma arvan, et karupojal on külana väike fancy play syndrome. Q_q, tule skype on at face value ju tegelikult "q_q, tule wolfchatti", right? Ja ma arvan, et karupoja üks üldise werewolf strateegia leake on, et ta on kujundanud oma küla mängu hundi mängu järgi, ehkki tegelikult peaks olema vastupidi.

                Seda, et karupoeg küla on, otsustasin üldise gameflow põhjal, sest ma arvan, et mul on ta strateegiast piisavalt hea ülevaade, olles temaga WW13 pikalt dialoogi pidanud. Seega ma basically lendasin talle väheke selga, et ta külana misleading/tühje poste ei teeks. Näiteks mina lugesin sealt postist välja, et ta arvab, et q_q küla, mis tegelikult polnud tema point.

                Ma ei hakanud karupoega tugevalt külana pushima, sest imo sellist tegelast nagu karupoeg ei saa kunagi ilma KT peegita lock clearida, aga ta on mul praegusel hetkel külalistis.
                absoluutselt ei ole nõus. mul on siuke sündroom hundina.

                q_q readisin eelmine mäng ära ja thats it. ma olen mänginud 10 mängu julgelt, sa oled näinud ühte mind külana.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #518
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  tuleb oma soulriidiga välja siis, camu

                  mõtteid?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #519
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Neeme hunt?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #520
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Miks camu hundina hide peale ei pannud?

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #521
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Camul nii külased postid ju, comeon

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #522
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas neeme Vaata postitust
                          Tra ma ei tea, kõik on nii segane siin.
                          Luuk ka lõpuks 1 postiga välja ilmunud.
                          Ma enda häält ilmselt siiski muutma ei hakka, kuigi enne lubasin seda.
                          Jääb praegu sinna kus on.
                          neeme

                          täiesti mitte midagi ütlev post, mida tehakse tavaliselt hundina päeva lõpus

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #523
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Dvj, dvj teeme ranka ära.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #524
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Kui te rankat ei taha siis otsige parem,

                              teil 7 minutit aega. Mina snipin ranka.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #525
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                KP räägib tõtt, teeme neeme over ranka? neeme

                                Comment

                                Working...