Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #1786
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    see karu hääl oli rohkem for the lulz praegu. aga ma ei tea mul pohui juba ka lükkame luuk i tanki v

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #1787
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Ärge luuki hääletage pliiis!

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1788
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
        Karupoeg nii tiltis wolfchatis, et ranka nii pange pani ja tahab alla ära anda!
        Ei usu, et level.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1789
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          suht pohlad on tegelikult.

          fishime täna luugi ära ja lõpetame nalja. Kui ei taba, siis homme on kindel avicii või ranka

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1790
            Vote Count 1187 to 1789

            Hääled seisuga post 1187 kuni 1789
            Öö saabub 0:15:58 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            4 ranka karupoeg (47), Char (46), timz0333 (9), overbet (26)
            2 Avicii LuuK (8), camu (68)
            2 karupoeg Avicii (64), BlackWerewolfGenie (140)
            2 LuuK eyestabber (35), WowAwiAA (106)
            1 camu ranka (31)
            1 ei ole hääletanud -andres- (1)
            :00 loeb :01 ei loe

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1791
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Karupoeg ei saa ärrituda kui ma ei usu, et sa küla oled.

              Sa oled hea mängija ja perfect näide on see, kui tolmuahv sul küljeall jooksis ja pidas sind kõige clearimaks külaks aga tegelt olid wulf. Praegu mulle tundub ka, et sa oled hunt ja day1 ma tegelt ütlesin selle juba välja ka. Aga kui failin ziiz failin.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #1792
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                panen enda hääle wowi järgi võin hääletada ükskõik keda.

                peace

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1793
                  Re: Vote Count 1187 to 1767

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  oletades, et 11 mängijat on alles, siis

                  2 confirmed hunti ranka ja avicii
                  2 confirmed küla KT camu ja wowa

                  seega on 11 mängija seas võrrandis, kus 2 hundut ja 2 küla out, 1/7 tõenäosus tabada hunt

                  Kui võtame ühe hundi, siis on night kill 1 camu. järgmine päev võtame teise hundi on night kill 2 wowa (või teine cleared küla) ning ikka on 1/7le.

                  Praegu võtta keegi 3s annaks võimaluse mängu ära lõpetada kohe
                  no sa panid selle, et sa tead hundi käike, aga me ei tea seda..
                  okei camu vb küll, aga 2. kill võib midagi muud olla..

                  samas mida rohkem me sellest räägime, seda tõenäolisemaks see muutub.

                  aga asi on ka selles, et siis ei saa ranka ja avicii meid 2 päeva leveldada + me saame 2 päeva rohkem infot.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1794
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    luuk

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1795
                      Re: Vote Count 1187 to 1767

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      no sa panid selle, et sa tead hundi käike, aga me ei tea seda..
                      okei camu vb küll, aga 2. kill võib midagi muud olla..

                      samas mida rohkem me sellest räägime, seda tõenäolisemaks see muutub.

                      aga asi on ka selles, et siis ei saa ranka ja avicii meid 2 päeva leveldada + me saame 2 päeva rohkem infot.
                      Kas sa hundina jätad sisse "Confirmed küla ja 4 random playerit" või 5 random palyerit?

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #1796
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Karupoeg ei saa ärrituda kui ma ei usu, et sa küla oled.

                        Sa oled hea mängija ja perfect näide on see, kui tolmuahv sul küljeall jooksis ja pidas sind kõige clearimaks külaks aga tegelt olid wulf. Praegu mulle tundub ka, et sa oled hunt ja day1 ma tegelt ütlesin selle juba välja ka. Aga kui failin ziiz failin.
                        tolmuahvil oli valida, kas ta peab mind külaks või hundiks.

                        Tal ei olnud too hetk muud varianti.

                        See ei tähenda, et ma tema jaoks cleared olin. Lihtsalt kui ta oleks mind hundiks pidanud ja eksinud, siis oleks tema jaoks olnud piinlik olukord.

                        Lihtsam oli uskuda paremat mängijat ja pärast wp öelda kui mõelda, et fishisid hea küla, kes oli rõvedalt inputi andnud ise välja (tolles endgames)

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1797
                          Re: Vote Count 1187 to 1767

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          no sa panid selle, et sa tead hundi käike, aga me ei tea seda..
                          okei camu vb küll, aga 2. kill võib midagi muud olla..

                          samas mida rohkem me sellest räägime, seda tõenäolisemaks see muutub.

                          aga asi on ka selles, et siis ei saa ranka ja avicii meid 2 päeva leveldada + me saame 2 päeva rohkem infot.
                          kuidas me ei tea?

                          camu on KT, loomulik, et võetakse ta ja järgmisena tema poolt clearitud vend.

                          Ja isegi kui ei võeta, siis meie ju teame, et nad cleared ja ega me nende vahel ei flippa.

                          loogika 1 on 1

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #1798
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            luuk

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #1799
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              LuuK

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1800
                                Vote Count 1187 to 1799

                                Hääled seisuga post 1187 kuni 1799
                                Öö saabub 0:10:58 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                5 LuuK karupoeg (50), Avicii (65), BlackWerewolfGenie (144), eyestabber (35), WowAwiAA (106)
                                3 ranka Char (47), timz0333 (9), overbet (26)
                                2 Avicii LuuK (8), camu (68)
                                1 camu ranka (31)
                                1 ei ole hääletanud -andres- (1)
                                :00 loeb :01 ei loe

                                Comment

                                Working...