Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #886
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    see lol oli vastus laasi sellele postile kus ta ütles et ma peaks oma 2009 hu selle junni ära võtma sealt vms.
    Ok no siis kustuta mu postist viimane lõik ära ja lol ja laasi part

    jätame Slip'i

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #887
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      Eile tegid listi kus panid mängijad ülevalt alla ritta


      alumised kaks olid

      Neeme
      Camu

      tegid paar posti hiljem seletuse, et all pool külasemad ja arvatavasti vahetaks Camu ja neeme ära seal.

      Miks clearisid neemet?
      Väga hea küsimus, vastan. Wow palus mul külasemaid mängijaid ka välja tuua, aga tol hetkel polnud ma väga kõigile tähelepanu pööranud. Neemet pidasin pigem cleariks, sest kui ma sind day 1 alguses süüdistasin, küsis ta väga külase küsimuse mult, mida ma oleks arvatavasti ise ka küsinud tema asemel. Aga sinna wolflisti alla midagi analoogset kirjutasin ka, et külareadides väga kindel pole.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #888
        Vote Count 570 to 887

        Hääled seisuga post 570 kuni 887
        Öö saabub 5:00:57 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        3 Fortune KristjanLaas (64), BlackWerewolfGenie (97), LuuK (15)
        2 ranka karupoeg (13), overbet (8)
        1 timz0333 Char (11)
        1 Fabulous ranka (8)
        1 Avicii WowAwiAA (54)
        1 overbet eyestabber (9)
        6 ei ole hääletanud timz0333 (1), Fabulous (0), Fortune (15), -andres- (3), Avicii (11), camu (1)

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #889
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas neeme Vaata postitust
          overbet, ma ei saa su loogikast aru.
          ütled ise, et BWG on halb võtta praegu, aga siiski viskad hääle talle... ?
          Seda posti mõtlesin.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #890
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Väga hea küsimus, vastan. Wow palus mul külasemaid mängijaid ka välja tuua, aga tol hetkel polnud ma väga kõigile tähelepanu pööranud. Neemet pidasin pigem cleariks, sest kui ma sind day 1 alguses süüdistasin, küsis ta väga külase küsimuse mult, mida ma oleks arvatavasti ise ka küsinud tema asemel. Aga sinna wolflisti alla midagi analoogset kirjutasin ka, et külareadides väga kindel pole.
            Hästi

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #891
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              kle ranka stfu ausalt. Sulle ei või mu stiil meeldida, aga mina päästsin eile su fkin elu sellega, et readisin neeme ära. MIda sa mölised? kui mind ei oleks olnud, siis oleks eile sina lennanud ja thats it. ja see oli teist mängu järjest kui ma readisin day 1 hundi ära. Sina oled teist mängu järjest ainult mölisenud ja iba ajanud. võta korra oma toon vaiksemaks ja konstanteeri fakti, et sa oled täiesti ebavajalik vend külana. Erinevalt minust.

              Ja mina ei pea sulle sittagi õigustama.
              Pidin su posti siiski lugema. Eile pokkeris sain kolm korda top seti ning lasin 3barrelit ning mõlemalt korral tõmmati backdoor mast ära (paarid oli drawing dead ja ainult BD mast või quads aitaks). Nende kolme järjestikkuse sündmuse chance on tunduvalt väiksem, hittida kahel päeval üks hunt kolmeteistkümnest/seitsmeteiskümnest mängijast. See on pm. sama, kui saad pocket-paariga kaks korda järjest kolmik. Seega paraku ei saa me siin küll skillist rääkida - oddsid on sinu vastu.

              Ma konstanteerin su fakti aga järjekordselt sa ignoreerid minu poste ning võtad välja sõnu ning lõike. Seepärast ma panin sulle ka igno.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #892
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Pidin su posti siiski lugema. Eile pokkeris sain kolm korda top seti ning lasin 3barrelit ning mõlemalt korral tõmmati backdoor mast ära (paarid oli drawing dead ja ainult BD mast või quads aitaks). Nende kolme järjestikkuse sündmuse chance on tunduvalt väiksem, hittida kahel päeval üks hunt kolmeteistkümnest/seitsmeteiskümnest mängijast. See on pm. sama, kui saad pocket-paariga kaks korda järjest kolmik. Seega paraku ei saa me siin küll skillist rääkida - oddsid on sinu vastu.

                Ma konstanteerin su fakti aga järjekordselt sa ignoreerid minu poste ning võtad välja sõnu ning lõike. Seepärast ma panin sulle ka igno.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #893
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  rubber duck

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #894
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Ma Avicii trainiga nõus. Fortune peaks pigem tänane peek olema.
                    Aga kui KT ära süüakse öösel mis seljuhul saab?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #895
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Lisaks veel karupoja readimistaktikale. Esimene päeva readisin.... Aga miks sa siis mind eelmine kord ära ei readinud hundina? Ja see mäng järjekordselt readid mind teisel päeval hundina. Mõlemad korrad oled sa eksinud ning argumendiks tuua, et mõlemal korral esimene päeva readisin ära.

                      Alati on igal MTT-del luckboxe. Alati on keegi, kes esimesena hitib kaks Sunday Milli.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #896
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Aga kui KT ära süüakse öösel mis seljuhul saab?
                        Siis on veits kusine.

                        Ja ranka võiks oma reade ka panna.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #897
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          afkin paar tundi.

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #898
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            Vaadake esmalt #768
                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Aga kui KT ära süüakse öösel mis seljuhul saab?
                            ma ei saa sellest aru, miks eile pidid Avicii ja Char tegema mingeid absurdseid KT claime. Need ju ei kaitse kuidagi KT-d vaid pigem suurendavad šansse et õige KT ära süüakse öösel. Imo igatepidi lollid käigud nii hundina kui külana.

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #899
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Aga hetkel peaks minema tõesti bwg teooriaga ja kui osutub valeks, siis ikkagi annab päris palju infot

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #900
                                Vote Count 570 to 899

                                Hääled seisuga post 570 kuni 899
                                Öö saabub 4:31:05 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                3 Fortune KristjanLaas (64), BlackWerewolfGenie (101), LuuK (15)
                                2 ranka karupoeg (13), overbet (11)
                                1 timz0333 Char (11)
                                1 Fabulous ranka (10)
                                1 Avicii WowAwiAA (54)
                                1 overbet eyestabber (11)
                                6 ei ole hääletanud timz0333 (1), Fortune (15), Fabulous (0), camu (1), Avicii (11), -andres- (3)

                                Comment

                                Working...