Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1006
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Seletage ära mulle palun, kuidas ranka day 1 külana üle elas. Kui ta villager, siis üks hunt mingil hetkel kindlalt switchiks oma hääle ta peale, et vähemalt flipp oleks. Ever ei lastaks neemel niimoodi surra, kui üks villa mineku ääre peal.
    q_q switchis viimasel minutil ju

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1007
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Avicii, day2 on siiski ja kui hiljem hundiks osutunud mangija on vaadanud 17st veel vaid 2 mangijat, siis see on toesti parim read, mille pealt uldse minna. Isegi kui see peaks juhus olema. Ev wise best play lihtsalt. Kuidas sa seda ignod, sellest mina aru ei saa.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #1008
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Peale päeva lõppu saab ka 5 min hääli saata ju. Või ma millestki valesti aru saand? Teist korda mängin, ärge näkku lööge.

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #1009
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          confirmed hunt imo. KristjanLaas
          Eile tema esimene post, ja hääletas kohe Laasi

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          näed liialt palju vaeva, et inimesi veenda küla olemises.
          Post 2, vastus sellele kui Laas küsis miks teda hääletab

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          ty
          Post 3, Vastus taaskord Laasi kirjutatule "You´re a towel."

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Fortune
          Post 4

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          see on imelik, et q_q ja karupoeg, kes tavaliselt kohe alguses sae käima tõmbavad on sellel korral äärmiselt vaiksed.
          Ja tema viimane post eile


          Ja ta ei ole hundine vä? Teete nalja natuke või? Kes, mis ja kus ta ära clearis, et ta selliste postidega eile top1 hunt ei olnud?

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #1010
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Peale päeva lõppu saab ka 5 min hääli saata ju. Või ma millestki valesti aru saand? Teist korda mängin, ärge näkku lööge.
            *parandusi saab saata, muuta vist imo ikka ei saa

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #1011
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              Peale päeva lõppu saab ka 5 min hääli saata ju. Või ma millestki valesti aru saand? Teist korda mängin, ärge näkku lööge.
              Vabandan, et mängu segan.

              Peale päeva lõppu saab saata ainult häälteparandusi juhul kui VoteCounter mingil põhjusel valetab Teie arvates. Siis kontrollin üle ja loen hääled kokku käsitsi.

              Teadaolevalt pole veel VoteCounter valetanud.

              Visa.

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #1012
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Avicii, day2 on siiski ja kui hiljem hundiks osutunud mangija on vaadanud 17st veel vaid 2 mangijat, siis see on toesti parim read, mille pealt uldse minna. Isegi kui see peaks juhus olema. Ev wise best play lihtsalt. Kuidas sa seda ignod, sellest mina aru ei saa.
                Ma oleks ka sitaks otsinud teise poste suht tihti kui vütan kohe profiili ja siis sealt kõik kasutaja postitused, et saada paremat ülevaadet. just saying

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1013
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Jah oled, aga kui tahad fortunet clearida, siis viita kahele neeme postile, mis jataks mulje, et ta teeb deep researchi toetudes eelnevatele postidele. Day1 ka veel.. lisaks 2 out of 17 on lihtsalt liiga suur tell, mida igboreda.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1014
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                    Ma oleks ka sitaks otsinud teise poste suht tihti kui vütan kohe profiili ja siis sealt kõik kasutaja postitused, et saada paremat ülevaadet. just saying
                    Aga imo minu teooriat väga kerge testida. Kui fortune küla siis most likely ülejäänud vennad ka cleared, kui hunt siis on lahendatud no?

                    Või kui me täna hääletame fab'i ja tuleb välja, et on küla kes siis läheb?

                    Ma suht kindel, et ma olen söödud hommikuks siis ei saa enam oma arvamust jagada.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #1015
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Vabandan, et mängu segan.

                      Peale päeva lõppu saab saata ainult häälteparandusi juhul kui VoteCounter mingil põhjusel valetab Teie arvates. Siis kontrollin üle ja loen hääled kokku käsitsi.

                      Teadaolevalt pole veel VoteCounter valetanud.

                      Visa.
                      Ok, selge, siis peab day 1 üle lugema ja võibolla veidi reevaluatema.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1016
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        8% akut alles ja kella 22ni vaja telf sees hoida. Loodetavasti ilmub bwg valja, aga good luck hundid, nuud on teie chance..mina olen out.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #1017
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          soovin lasta ennast modkillida kuna kool ja elu ei lase siiski normaalselt mängida. sorry, kutid ja kui keegi nõus varumängija on olema, pole ilmselt erilist kadu.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1018
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            soovin lasta ennast modkillida kuna kool ja elu ei lase siiski normaalselt mängida. sorry, kutid ja kui keegi nõus varumängija on olema, pole ilmselt erilist kadu.
                            Suhtleme PM teel edasi.

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #1019
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Aga imo minu teooriat väga kerge testida. Kui fortune küla siis most likely ülejäänud vennad ka cleared, kui hunt siis on lahendatud no?

                              Või kui me täna hääletame fab'i ja tuleb välja, et on küla kes siis läheb?

                              Ma suht kindel, et ma olen söödud hommikuks siis ei saa enam oma arvamust jagada.
                              Teised ikka cleared ei ole ju, isegi kui fortune küla

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #1020
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Fab vist küla ikka? Wolfe saab üldse asendada?

                                Comment

                                Working...