FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #2656
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kunagi küsisin seda, aga kas saaks teha rakeback kontot full tilti? tegin kunagi playmoney konto, aga pole päris raha kontole midagi veel sisse deponeerinud

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #2657
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kui pole pärisrahale mänginud, siis tee uninstall, kustuta küpsised ja downloadi/installi uuesti läbi RB pakkuja ja ongi olemas.

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #2658
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        yep, võid uue useri teha, kui pole realmoneyga mängind ;D .

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #2659
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          miks mul FTP lobby 100mega rami võtab?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2660
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            yep, võid uue useri teha, kui pole realmoneyga mängind ;D .
            hui võibki.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #2661
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              hui võibki.
              +1 mingi hack oli et kuidagi vanu andmeid muutes suvalisteks ja uus acc enda nimega teha sai, aga siiski on ka see illegal

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #2662
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                No mitte sittagi sellest ei muutu igatahes, ofc et reeglites pole "legal", aga nad ei hui neverever. Ja kui keegi supportist küsib kunagi, siis ütled, et sa ei tea midagi ja thats it...:D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2663
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  No mitte sittagi sellest ei muutu igatahes, ofc et reeglites pole "legal", aga nad ei hui neverever. Ja kui keegi supportist küsib kunagi, siis ütled, et sa ei tea midagi ja thats it...:D
                  KUI EI OLE DEPOT TEINUD EGA LÄBI MINGI AFFILIATE LIITUNUD, SIIS ON KÕIGE TARGEM ON SUPPORDIGA RÄÄKIDA, ENAMASTI NAD SUUNAVAD AFFILIATE JUURDE, KES OLEMASOLEVALE KONTOLE LISATAKSE.

                  on ju siin foorumis küll näiteid, kus pärisraha acc pannakse kinni, rahad kantakse esimesele ilma affiliateta accile ümber.. ja mängidki oma "playmoney accountiga" ilma rakebackita.

                  Comment

                  • Tylos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 340

                    #2664
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    FTP maas?

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #2665
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      u hi?

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #2666
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                        u hi?
                        I "hi" everybody.Hea response sitta aega hiljem.Mul oli FTP tegelt pool tundi maas.Sisse logida ei saanud.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #2667
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kaua see Take2 raha üle tuleb kontole? Mul on ~24h möödas juba ja ikka pole midagi laekunud.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #2668
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            otse Full Tildi kodulehelt: "Keep track of how many bonus points and the amount of cash you’ve earned during Take 2 by going to your personal Take 2 page in My Promotions. Your bonus points will be deposited into your player account within one hour of being earned; any cash earned during Take 2 will be awarded after the promotion has finished. Please read the Take 2 Rules for more information."


                            ehk siis kolme päeva pärast.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #2669
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ah nii...seda ma ei lugenud.

                              Comment

                              • 50CandyJoe
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 253

                                #2670
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                20,25,30 & 40$ on kahetunniste vahedega tildi kontole kantud. Payment type Cash.

                                mingit maili pole saanud ja rakeback on lisaks tulnud.

                                Keegi teab, millega tegemist?

                                edit: ühtegi aktiivset boonust ka pole.

                                Comment

                                Working...