FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #1156
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    eee...FT sattelite tokeneid...neid 26 ja 75 taalaseid rahaks vahetada ei saa?

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #1157
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas vass Vaata postitust
      eee...FT sattelite tokeneid...neid 26 ja 75 taalaseid rahaks vahetada ei saa?
      Ei saa, aga nendega saad mängida 9man SNGsid.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #1158
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kas neid full tilt punne saab rahaks ka vahetada vms?

        Comment

        • no_limit
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 139

          #1159
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          sooviks ka teada, mis nende punnidega peale hakata?

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #1160
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas no_limit Vaata postitust
            sooviks ka teada, mis nende punnidega peale hakata?
            1800FTP 9man SNG -> $26 token -> 24+2 45man või 24+2 9man -> $75 token -> $70+5 Super Turbo SNG.

            Lisaks igasugu satelliidid turniiridele. Turnalt saab unsubscribeda ning selle eest $T, mille eest saad SNGsid lasta.

            Samas iga kord, kui punktide eest midagi ostad, läheb MGR rakest see summa maha ja rakeback väheneb. Seega teoreetiliselt oleks ideaalne, kui punktid realiseerid siis, kui pärast seda enam kunagi FT toas ei mängi:)

            Punktid annavad sisuliselt ca 3% rakest, kuid 27% ehk ca 0.7% läheb maha rakebackist vms, täpselt ei mäleta.
            Last edited by kilu6; 23.03.10, 19:43.

            Comment

            • andreest6
              Julm Donk
              • Jan 2010
              • 68

              #1161
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              tere!
              Olex teadjatele selline kysimus. Nimelt plaanin teha full tiltist esimest cash outi ja tahaks teada seda, et kas raha välja kandmisel läheb ka mingi % välja v6etud rahast maha?
              tänud vastuse eest>:)

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #1162
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ei lähe midagi maha.

                Comment

                • andreest6
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 68

                  #1163
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Ei lähe midagi maha.
                  tänud!

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #1164
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Ei lähe midagi maha.
                    Kuidas siis ei lähe?? maha läheb panga $ to EEK convertimise tasu :) mis ei ole küll märkimisväärne kuid kui tagasi kanda 10k$ siis siiski midagi läheb.

                    Comment

                    • Tylos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 340

                      #1165
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Iga cashout m6jutab ka RB-d nagu ma aru olen saanud.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #1166
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                        Iga cashout m6jutab ka RB-d nagu ma aru olen saanud.
                        Jah, kui saad RB. Aga see nn "processor fee" on peidetud ehk seda ei ole kuskilt näha, läheb maha sinu tulevasest rakebackist. Moneybookersi puhul kunagi oli 3.5% väljakantavast summast.

                        Kunagi mu affiliate saatis mulle sellise vastuse, kui neile küsimuse saatsin, miks mu rakeback on väiksem kui 27% minu kogutud rakest (SNGdest on rake täpselt näha, cashilauas ei ole muidugi):
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by kilu6; 27.03.10, 08:38.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1167
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          nvm

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1168
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                            1800FTP 9man SNG -> $26 token -> 24+2 45man või 24+2 9man -> $75 token -> $70+5 Super Turbo SNG.

                            Lisaks igasugu satelliidid turniiridele. Turnalt saab unsubscribeda ning selle eest $T, mille eest saad SNGsid lasta.

                            Samas iga kord, kui punktide eest midagi ostad, läheb MGR rakest see summa maha ja rakeback väheneb. Seega teoreetiliselt oleks ideaalne, kui punktid realiseerid siis, kui pärast seda enam kunagi FT toas ei mängi:)

                            Punktid annavad sisuliselt ca 3% rakest, kuid 27% ehk ca 0.7% läheb maha rakebackist vms, täpselt ei mäleta.
                            ot mismõttes ? et ühekorra ostad punnide eest midagi ja see alandab sinu rb % igaveseks ? see on ju ebareaalne ? ma olen aru saanud, et punnide kasutamisel saad vähem rake antud nädalal / kuul ?

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #1169
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              ot mismõttes ? et ühekorra ostad punnide eest midagi ja see alandab sinu rb % igaveseks ? see on ju ebareaalne ? ma olen aru saanud, et punnide kasutamisel saad vähem rake antud nädalal / kuul ?
                              Ei noh, ongi nii, et vähem rakebacki ainult ühel väljamakse perioodil. Sellepärast oleks ideaalne kulutada siis, kui enam kunagi FTP-s ei mängi, et pärast seda kulutamist ei tule seda viimast väljamakse perioodi, kust sul midagi maha saaks võtta.



                              Endal seisab hetkel 30k punni täitsa niisama ja hoogsalt tuleb juurde, krt, ei oska mitte midagi tarka nendega peale hakata, tahaks nagu rahaks või millekski kasulikuks muuta, aga erilisi võimalusi pole...
                              See kirjeldatud SNG-de variant on ka nii ja naa plaan.

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #1170
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Suht lihtne viis $25 saada (peab ennast promosse subscribima).

                                Running from Saturday, April 3rd to Sunday, April 11th, play at least two standard ring-game tables at the same time or any Rush Poker* table during Take 2 to receive double the Full Tilt Points.

                                The more you play during Take 2, the more you’ll earn. Earn at least five bonus points on any five days during Take 2 to get $5 in cash. Do so on all nine days to get an additional $20, for a total of $25. Learn more about Take 2.
                                Last edited by kilu6; 27.03.10, 21:37.

                                Comment

                                Working...