FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #2671
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Äkki see teema millest siin räägiti ehk mingid botid?

    Comment

    • ReinZ
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2010
      • 43

      #2672
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
      20,25,30 & 40$ on kahetunniste vahedega tildi kontole kantud. Payment type Cash.

      mingit maili pole saanud ja rakeback on lisaks tulnud.

      Keegi teab, millega tegemist?

      edit: ühtegi aktiivset boonust ka pole.
      arvatavasti oled reegleid rikkunud mängijatega mänginud ning nende kontod lukku pandud ja sulle vastavalt võidusummasid korrigeeritult tagastatud..
      /edit low-flow´l õigus
      Last edited by ReinZ; 22.10.10, 18:04.

      Comment

      • 50CandyJoe
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 253

        #2673
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
        Äkki see teema millest siin räägiti ehk mingid botid?
        ma sain aru, et need kes botidega mängisid, said sellekohase teavitava maili.

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #2674
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
          20,25,30 & 40$ on kahetunniste vahedega tildi kontole kantud. Payment type Cash.

          mingit maili pole saanud ja rakeback on lisaks tulnud.

          Keegi teab, millega tegemist?

          edit: ühtegi aktiivset boonust ka pole.
          Refer-a-friend boonus. Keegi on sinu saadetud email lingi pealt kasutaja teinud ja teeninud 2000 punkti. Iga 500 punkti eest said nii sina kui ka tema need boonused.

          Soovitan sellel sõbral kiiremas korras rackbackpro-s lehe või FTP suppordiga ühendust võtta, sest läbi sõbra emaili liitudes pole rakebacki, küll aga saab selle enda kontole külge, kui piisavalt vara küsid.

          Comment

          • 50CandyJoe
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 253

            #2675
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
            Refer-a-friend boonus. Keegi on sinu saadetud email lingi pealt kasutaja teinud ja teeninud 2000 punkti. Iga 500 punkti eest said nii sina kui ka tema need boonused.

            Soovitan sellel sõbral kiiremas korras rackbackpro-s lehe või FTP suppordiga ühendust võtta, sest läbi sõbra emaili liitudes pole rakebacki, küll aga saab selle enda kontole külge, kui piisavalt vara küsid.
            okei, sõbrale ma saatsin kutse küll, kuid ta ei liitunud sealtkaudu. Ta liitus läbi pokkeriprode rakebacki lehe.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #2676
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
              okei, sõbrale ma saatsin kutse küll, kuid ta ei liitunud sealtkaudu. Ta liitus läbi pokkeriprode rakebacki lehe.
              Kui ta cookieseid ära ei kustutanud, siis tavaliselt trackitakse selle järgi, kust esimesena on saidil käidud.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #2677
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Imelik..mul ei tulnud see reede rakebacki. Kellelgi sama teema?

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #2678
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mul tuli, aga hiljem kui tavaliselt.
                  Oled äkki mingi suurema cashoudi teinud või mõne ostu poest, et rakeback hit sõi kõik ära?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2679
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Pärast nende RB süsteemile minekut on FTP-s vead süsteemis (kuulsin sellest täna) ja kui keegi reganud läbi meie ning RB-d ei ole siis saatke läbi meie RB support süsteemi kiri.

                    Kui ei oska support süsteemi kasutada siis rakeback (at) pokkeriprod.com või mulle PM aitavad ka aga eelistaks meie klienditoe süsteemi.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #2680
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kas keegi on Take2 raha kätte ka saanud? Kodukal on kirjas "Prize money for Take 2 will be paid by Wednesday, October 27th." Seisisõnu peaks see raha tulema kontole 27. oktoobril või varem.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2681
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        tra see ftp ajab leili juba, teisip2ev saab 9 week kui tellisin endale selle ipod touchi ... sõimasin neid eest ja tagant ehk saavad asjad liikuma

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #2682
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Kas keegi on Take2 raha kätte ka saanud? Kodukal on kirjas "Prize money for Take 2 will be paid by Wednesday, October 27th." Seisisõnu peaks see raha tulema kontole 27. oktoobril või varem.
                          no maksma hakatakse alles pärast promo lõppu ehk pärast nende pühapäeva lõppu mis on mingi kell 7 hommiku meil homme?

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #2683
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            On keegi selle Black Cardi ka kätte saanud?

                            Mõtlen siis seda füüsilist junni, mille nad membudele postiga saatma peaks.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2684
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ei... see customservice ruulib .. ootan n2dal vastust, mis seis mu iPOD'ga on.. balckcard memberite support vastab nemad ei tea ja munnilt polet vastust ei tule ... kauba saatmine rokib neil .. homme t2itub 9 nädalat

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #2685
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                take2 rahad tulid täna üle igatahes

                                Comment

                                Working...