FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #4156
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ring-game-tickets mõttetult kallis ja halva suhtega punktide rahaks tegemine neile, kes pole black memberid, turnasid ei mängi ja träni ei taha tellida?

    Comment

    • poro
      Räme Fish
      • Nov 2010
      • 19

      #4157
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kas midagi netikulleri laadset ei ole rohkem Eestis, millega saaks USA-le mõeldud FTP shopi asju Eestisse tellida?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4158
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        kas uutel Ring game ticketitel tuleb ka MGR hit ikka jh?
        et siis points->black card cash bonus on endiselt parim viis punktidest vabanemiseks?

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #4159
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kui mul FTPs on 2 tournament ticketit(100k first deposit freeroll ja ME race round 2 ticket) siis kuidas ma saaksin nende turnade lobbyd kõige kergemat viisi üles leida?

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #4160
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mis see FTP security key endast kujutab ? Pole päris täpselt aru saanud sellest kirjeldusest.

            Comment

            • redskruf
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 168

              #4161
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Põhimõtteliselt saadetakse sulle koju PIN-kalk. taoline asi. Kui fulltilti hakkad sisse logima siis viskab ette, et soovib sealt koodi saada, vajutada nuppu "key" pealt, kood tuleb ette, trykid sisse ja Full Tildis sa oledki!

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #4162
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ilma selleta ei ole võimalik sisse saada ? Ja kui ära kaob siis on puuks, või supportiga rääkides enda asju confirmides saaks selle maha ka pärast?

                Comment

                • redskruf
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 168

                  #4163
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mul kaduski ära :) aga siis saadad supportile kirja jne, ma suht jebisin päris kaua sellega, kui ma õigesti mäletan. Aga kui sa tahad, et su raha oleks kindlalt konto peal siis telli omale see key. Teada on, et sisse häkitud päris paljudele, aga seda ma ei tea kas kellegile meie omadest ka.

                  Comment

                  • metsnik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 462

                    #4164
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tahaks osta HEM-i ja VÕIB OLLA ka Holdem Leak Busteri (uurin seda veel).

                    Kas Full Tilti mängijal on mingi mõistlikum variant ka selleks kui otse $90 maksta HEM-i eest? DeucesCrackedi subscriberina saab soodsamalt? Tasuks FT poest 1-kuune DC membership osta?

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #4165
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Tilti mängija saab tasuta cr membershipi (www.trulyfreepokertraining.com/). CR member saab HEM pro versioni 55$ eest.
                      Last edited by Ahangama; 07.04.11, 13:18.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #4166
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                        Tilti mängija saab tasuta cr membershipi (trulyfreepokertraining). CR member saab HEM pro versioni 55$ eest.
                        Kuidas seda tasuta saab?

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #4167
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Kuidas seda tasuta saab?
                          Linki võiks ikka viitsida klikkida:) Liitud selle trulyfreepokertraininguga, paned oma FT useri ja muud sodi sinna, ja grindid kuu ajaga vähemalt 5500 FTP-d, ning kuu aega CRi olemas.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #4168
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ja kui 5500 ei jõua grindida, siis 1375 punkti eest saad nädala, 2750 eest 2 nädalat jne.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #4169
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Olgu, tänud :)

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #4170
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Loll küsimus võibolla aga kas need happy hour ajad on kindlad iga päev ?

                                Comment

                                Working...