FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2806
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
    Sain tehtud kaabliga.
    mingi jama on et ta wifiga seda ära ei tee, ei lase mul buddy transferi teha ja historyt vaadata wifiga
    Ma arvan, et see miski turvalisuse jama. ala, et sul ei ole wifi paroolio all vms.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #2807
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
      Kas ma olen ainuke kellel uut updatatet ära ei tee?
      Downloading tuleb ette ja jäääbki ette kuni tuleb error, et try again later.
      mul oli just sama jama. võtsin task manageri lahti seal processing ja Fulltilt.exe töötas, kuigi ise ma seda ei näinud/teadnud. Panin kinni ja kõik toimis :)

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #2808
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Update tegi ilust ära, aga nüüd on tableninja peast segi. Aknad kargavad ette nagu heaks arvavad. Kellelgi veel sarnane jama?
        +1. Kuidas lahendada? Peab ootama kui ninjamehed uue versiooni teevad?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #2809
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Tavaliselt on nad suht operatiivselt reageerinud FT uuendustele. Ega ei jää üle muud kui oodata.

          Comment

          • DaddyDuffy
            Julm Donk
            • Sep 2010
            • 31

            #2810
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Oskab keegi öelda võtab aega rahade liigutamine FullTilt to MB

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #2811
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas DaddyDuffy Vaata postitust
              Oskab keegi öelda võtab aega rahade liigutamine FullTilt to MB
              paar tundi

              Comment

              • DaddyDuffy
                Julm Donk
                • Sep 2010
                • 31

                #2812
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                tänud :)

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2813
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  mis asja...

                  Kõik noted/märgistused on ära kadunud

                  Kellegil veel sama jama?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2814
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Märgistused paistsid äsja alles olema. Notesi pole ise eriti viitsinud teha kahjuks ja ei oska neid kommenteerida.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #2815
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mul ka märgistused alles, notede koha pealt ühinen eelkõnelejaga:)

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #2816
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        nojah

                        siis hakkan jälle uuesti pihta..

                        arvatavasti kadusid need siis uue updatega ära...

                        Tra ma ütlen...

                        Comment

                        • poro
                          Räme Fish
                          • Nov 2010
                          • 19

                          #2817
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          username.xml failist FullTilti kaustast backup teha pärast igat sessi ja muret pole.

                          Comment

                          • air343
                            Julm Donk
                            • Apr 2010
                            • 50

                            #2818
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            on kellegil kogemust kahtlustatavana full tildis omada topelt kontot?
                            probleem selline ,et tegin vennale konto sinna (endal oli eelnevalt olemas). Depos siis 70daala peale sinna ,ning üritas läbi full tildi mulle saata seda,mis muidugi läbi ei läinud ning hetk hiljem löödi konto kinni. Saatsin neile kirja ka ,et kuidas tõestama peaks ,et ei oma topelt kontot aga pole vastust saanud ehk nad ei tahagi vastata. Fakin närvi ajab siuke asi, nagu lihtsalt varastavad raha ära...avalik vargus? Ehk oskab keegi mingit nõud jagada...

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #2819
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              kõige lihtsam variant on mõlemad kontod enne verifieda, ehk saata neile dokumendikoopiad jms ja selgitada, et mängite vennaga mõlemad samal saidil. ftp ja stars üldiselt lubavad sellist asja, erinevalt lolgame jms noobvõrkudest.

                              Comment

                              • air343
                                Julm Donk
                                • Apr 2010
                                • 50

                                #2820
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                saatsin neil ID koopiad ,loodan et saavad aru ja avavad konto

                                Comment

                                Working...