FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • altzie
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 169

    #2506
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IRW, andresega hetkel hirnume. Black Card Stores uued asjad nagu näiteks mercedescls550, 21miljonit punkti. Selle tellides RB hit eekides oleks 335k eeke :D
    - If you have rakeback, the MGR hit for the Black Card bonuses happens as you clear the bonus, not when you purchase it from the store.

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #2507
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      mis see siis tähendama peaks, et kui ostad boonuse, siis clearimise ajal saad mgr hiti, aga kui ostad kogutud punktide eest mersu, siis mgr hitti ei tule?

      Comment

      • altzie
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 169

        #2508
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        2+2 olnud jutu järgi saan ma nii aru jah.

        http://forumserver.twoplustwo.com/28...9-30-a-887601/

        Comment

        • mass
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 80

          #2509
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kui mul ei ole Black Cardi ja ostan punktide eest poest, siis tuleb endiselt hit?

          Comment

          • jott
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 183

            #2510
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            irw.. hakkab pihta sarnane teema nagu kas eurolaudades on suurem rake või mitte (jah on küll)..

            raket maksad täpselt sama palju kui enne.. ainuke vahe on selles, et kui sa enne vanasti said rakebacki ka nende potide eest, kus sa ei osalenud, siis nüüd ei saa enam.. nüüd saad rakebacki ainult nende potide eest kus osaled..
            Aga nende potide eest kus osaled saad rohkem rb ju kui ennem?

            Algselt postitas mass Vaata postitust
            Kui mul ei ole Black Cardi ja ostan punktide eest poest, siis tuleb endiselt hit?
            Yes

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #2511
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas jott Vaata postitust
              Aga nende potide eest kus osaled saad rohkem rb ju kui ennem?
              jah aga neid potte kus sa ei osale on sitaks kordi rohkem, nii et pmst jah häving ikkagi

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #2512
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                jah aga neid potte kus sa ei osale on sitaks kordi rohkem, nii et pmst jah häving ikkagi
                no vanasti sai jagati kõik potid 10 vahel ära

                nüüd kui sa 10% pottides osaled, saad ikka sama palju kui varem

                kokkuvõttes saab samapalju rakebacki, lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #2513
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele
                  Mulle see uuendus igati sobib. 1 päev enne uuendust sain 96 punkti, aga peale uuendust 331 punkti
                  Mängisin umbes sama palju.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #2514
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                    mis see siis tähendama peaks, et kui ostad boonuse, siis clearimise ajal saad mgr hiti, aga kui ostad kogutud punktide eest mersu, siis mgr hitti ei tule?
                    Mina saan sellest lausest pigem nii aru, et kui ostad boonuse, siis MGR hit ei tule kohe, vaid alles siis, kui boonus 100% vabastatud on (0,04$/per FTP collected). Kui ostad midagi muud (mesa näiteks), siis tuleb kohe hit.

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    no vanasti sai jagati kõik potid 10 vahel ära

                    nüüd kui sa 10% pottides osaled, saad ikka sama palju kui varem

                    kokkuvõttes saab samapalju rakebacki, lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele
                    Kui vanasti sai iga poti rakest endale 1/9 (FR puhul), siis nüüd 10% pottides osalemine ei anna kindlasti võrdväärset tulemust. Potis ei saa ju üksi osaleda. Ja olgugi, et suur osa potte on HU aktion, siis tuleb ka ette, olukordi, kus on 3 või 4 või enam huvilist ligi. Nii et keskmine arv inimesi potis on kindlasti suurem kui 2. Seega ka 20% pottides osalemine ei anna samaväärset rakebacki kui varasem süsteem. Aga see on kõigest arvutus teoorias, homme tuleb mul esimene oktoobri rackback, saan siis täpsemalt kirjutada, milline löök protsentuaalselt nitidele oli. :P

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #2515
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      nitsevoo raisk

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #2516
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust

                        Kui vanasti sai iga poti rakest endale 1/9 (FR puhul), siis nüüd 10% pottides osalemine ei anna kindlasti võrdväärset tulemust. Potis ei saa ju üksi osaleda. Ja olgugi, et suur osa potte on HU aktion, siis tuleb ka ette, olukordi, kus on 3 või 4 või enam huvilist ligi. Nii et keskmine arv inimesi potis on kindlasti suurem kui 2. Seega ka 20% pottides osalemine ei anna samaväärset rakebacki kui varasem süsteem. Aga see on kõigest arvutus teoorias, homme tuleb mul esimene oktoobri rackback, saan siis täpsemalt kirjutada, milline löök protsentuaalselt nitidele oli. :P
                        aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

                        aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

                        ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #2517
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Tuleb mänguga rohkem võita lihtsalt, ez game.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #2518
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

                            aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

                            ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem
                            obv oleneb mängu stiilist aga mina ikka rõhutan keegi ei võida sellest sest sa peaksid mingi 60/40/7 stiili mängima FR kui tahaksid rohkem rakebacki saada.

                            ja keskmiselt annab FTP rakebacki sitaks vähem tagasi sest 60/40 tüüpi vendadel ei ole rakebacki.

                            ehk FTP paneb rohkem enda tasku raha kui varem!

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #2519
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

                              aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

                              ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem
                              Pani enne tasku ja paneb ka nüüd. Aga selle vahega, et nüüd paneb rohkem tasku.

                              Oletame, et mängitakse 9 jaotust ja kõik potid on HU ning fishil pole RBd ning fish on igas potis käsi. Blinde ei arvesta. Iga poti rake on 1 USD.

                              Vana süsteemi järgi pani FTP enda tasku full ringi puhul 1/9 rake, uue järgi aga paneb poole. Vana järgi said kõik nitid ühe ringi pealt enda MRG-ks 1 dollari (9x1/9), nüüd saab nitt ainult oma actioni eest ja selle teeb ta ka fishiga pooleks = 0,5.

                              Tegelikkuses ilmselt asi hull pole sest suur osa madinat tehase preflop ära (no flop no drop) ja 100% VPIPga fishe on ikka häbiväärselt vähe (kui 50% lauast sihukesed kalad oleksid, siis võiks RB kukele käia).
                              Last edited by rrrr; 07.10.10, 13:31.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #2520
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                no okei, ma seda tõesti ei arvestanud, et pole rakebackiga kontot

                                Comment

                                Working...