FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #3406
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Selge tänud, aga sellegipoolest miks ma ei saa sisse logida läbi veebibrauseri.. üritan e-maili lahtrisse kirjutada miskit aga ei trüki sinna miskit.. Kasutan firefoxi, eitea milles viga võib olla?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3407
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Selge tänud, aga sellegipoolest miks ma ei saa sisse logida läbi veebibrauseri.. üritan e-maili lahtrisse kirjutada miskit aga ei trüki sinna miskit.. Kasutan firefoxi, eitea milles viga võib olla?
      Kasuta testiks internet explorerit, see aitab alati.

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #3408
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
        Praegusel hetkel mul igastahes local ei funka.


        Sama siin :(

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #3409
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Kasuta testiks internet explorerit, see aitab alati.
          IE ei laadi ära seda lehte millegipärast, aga FF küll. Maitea mis kamm on.. keegi vist ei tea?

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #3410
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mängisin oma mid year boonuse jaoks ftp-d täis aga pole mingi 12 h juba seda kätte saanud.
            Kaua kellegil tulnud või tuleb mingi kindel kuupäev?.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #3411
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              IE ei laadi ära seda lehte millegipärast, aga FF küll. Maitea mis kamm on.. keegi vist ei tea?
              Sain korda, mul olid erinevad mailid MB's ja FTP's, selle ka ei lasknud teha depot.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #3412
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Sain täna mid year täis ja umbes tunniga oli dollar kohal

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #3413
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  Mängisin oma mid year boonuse jaoks ftp-d täis aga pole mingi 12 h juba seda kätte saanud.
                  Kaua kellegil tulnud või tuleb mingi kindel kuupäev?.
                  Mina sain oma boonuse kätte juba 2-3 tunniga näiteks

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #3414
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kas keegi teab mis aja pärast see 100k first depositors freerolli ticket antakse peale depomist?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3415
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kui boonus täis siis tuleb neile ise kiri saata w?

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #3416
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kui boonus täis siis tuleb neile ise kiri saata w?
                        year end bonus? Ei, peab ootama lihtsalt paar tundi kuni raha kannavad ;D

                        Comment

                        • snap
                          Julm Donk
                          • Jun 2010
                          • 33

                          #3417
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          kas keegi teab kuna tuleb "local bank transfer" tagasi?
                          millega muidu veel hea välja kanda? soovitusi?

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #3418
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas snap Vaata postitust
                            kas keegi teab kuna tuleb "local bank transfer" tagasi?
                            millega muidu veel hea välja kanda? soovitusi?
                            Tee Moneybookersist 10 dollariline depo Full Tilti. See unlockib withdrawali Moneybookersisse. Vaata ainult, et sul oleks Full Tilti regatud sama emailiga kui Moneybookersisse, muidu võivad raha mitte üle kanda (ei aprove´i sinu withdrawal requesti).

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #3419
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kui sama e-mail pole, siis nad ei aprove kindlasti depot.

                              Comment

                              • snap
                                Julm Donk
                                • Jun 2010
                                • 33

                                #3420
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                                Tee Moneybookersist 10 dollariline depo Full Tilti. See unlockib withdrawali Moneybookersisse. Vaata ainult, et sul oleks Full Tilti regatud sama emailiga kui Moneybookersisse, muidu võivad raha mitte üle kanda (ei aprove´i sinu withdrawal requesti).
                                aga mul pole sama email full tiltis ja moneybookeris kas see loeb kui ma muudan full tiltis emaili samaks mis on full tiltis? mingeid probleeme ei teki sellega?
                                aga "local bank transfer" kas keegi teab kuna see võiks tagasi tulla?

                                Comment

                                Working...