FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2461
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    aga miks mitte pank?

    imo sitaks hea oleks kui saaks ATMist bankrolli välja võtta - vastasin vist enda küsimusele :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2462
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      aga miks mitte pank?

      imo sitaks hea oleks kui saaks ATMist bankrolli välja võtta - vastasin vist enda küsimusele :D
      Dunno. Ma küll eriti pangas pokkerit mängida ei tahaks. Järgmine samm oleks siis, et FTP avab oma pangaautomaadid igal pool. Enne kui raha välja võtad siis tuleb kiri "Double up?" või hoopis mängid pangaautomaadis pokkeri või tõmbad kirsse :)

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2463
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Dunno. Ma küll eriti pangas pokkerit mängida ei tahaks. Järgmine samm oleks siis, et FTP avab oma pangaautomaadid igal pool. Enne kui raha välja võtad siis tuleb kiri "Double up?" või hoopis mängid pangaautomaadis pokkeri või tõmbad kirsse :)
        :D väga epic oleks.
        tahad 100kr viina osta aga kuid pangas on 37kr.
        trükid siis kiirelt sisse et 37st->oleks vaja 100.-
        ATM annab konfid, graafikud, EVd jms ja lasebki "flipata"

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2464
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          :D väga epic oleks.
          tahad 100kr viina osta aga kuid pangas on 37kr.
          trükid siis kiirelt sisse et 37st->oleks vaja 100.-
          ATM annab konfid, graafikud, EVd jms ja lasebki "flipata"
          no osades pankaautomaatides oleksid jubedad järjekorrad, eriti neis kus keegi turniiri mängib... Samas automaate tuleks ka vist räigelt vahetada, sest inimesed on kergelt tilti minema....

          EOT

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #2465
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kui MB kaart tuli siis sai istutud risti7ga ja arutatud ideed, et miks ei võiks PSil või FTPl olla selline kaart.
            Pokkerimängijatele meeldiks aga pokkeritoale? Nemad ikka pigem tahavad, et sa oma raha seal hoiaks ning raket läbi laseksid.

            Ülemised mõttearendused kiidame heaks :)

            Comment

            • MonteK
              Räme Fish
              • Sep 2009
              • 8

              #2466
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Nii palju lisaks, et viimase finantskriisi tipphetkel, kui inimesed hakkasid pankadest raha välja võtma, siis mõned inimesed kandsid pokkerikontodele raha, kuna teenustasud pm puudusid, finantsseisukord oli firmadel hea, seega risk palju väiksem ja iga kell oli võimalik raha uuesti välja kanda.

              Comment

              • vass
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 181

                #2467
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Täitsa kino.... tegin väikse depo local bank transferiga ja 6 päevaga pole sittagi kohale tulnd...supporti sai saadetud väljavõte jms...support obv ei vasta ja kui tulebki mingi vastus siis on see täielik bullshit grrrrrrrrrr


                LOL@ onuark...

                tunnistan et oli vaja korraks end välja elada:)
                Last edited by vass; 06.10.10, 13:30.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #2468
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas vass Vaata postitust
                  Täitsa kino.... tegin väikse depo local bank transferiga ja 6 päevaga pole sittagi kohale tulnd...supporti sai saadetud väljavõte jms...support obv ei vasta ja kui tulebki mingi vastus siis on see täielik bullshit grrrrrrrrrr
                  TILT raudselt tahab su depot rotti lasta, fo sho.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #2469
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Keegi võiks reaalselt väja arvutada kui palju see systeem muutis ytleme 13/10, 14/10 mängija elu FR .. et kui palju "reaalselt" rakeback v2henes

                    Ja blackmemberitel on ju 2x pointsid igal ajal .. Et eile tegin ca 7k kätt, sain mingi 3xxx punkti. Kuidas ma nüüd tean kas need on juba 2'ga läbi korrutatud või ei?
                    Ma saan seniste oktoobrikuu käte põhjal ~24,5% dealt RB. Kardan, et 13/10 härrasmeestel kaotus vähemalt topelt.

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #2470
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      Ma saan seniste oktoobrikuu käte põhjal ~24,5% dealt RB. Kardan, et 13/10 härrasmeestel kaotus vähemalt topelt.
                      Nii ongi :(

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2471
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Mul 12.2k kött ja rb on 130 daala + mingi 5k nl25s ka tehtud käsi .. kusine indeed

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #2472
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          Ma saan seniste oktoobrikuu käte põhjal ~24,5% dealt RB. Kardan, et 13/10 härrasmeestel kaotus vähemalt topelt.

                          Mis statsid endal? Lasen 6-maxi 23/19, siis umbes sama?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2473
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kõik updated mis FTPs siiamaani on olnud, millal ma seal m2ngima hakkasin, on pigem negatiiivsed olnud :/

                            Comment

                            • arvamusliideripoeg
                              Bännitud
                              • Mar 2010
                              • 45

                              #2474
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kes on selles süüdi? Mängi laiema rangega nit. Loodetavasti läheb stars ka ausale RB süsteemile üle, kui mängid siis maksad ja saad rakebacki ja vastupidi. Tüdinenud nende nittide sponsoreerimisest. Muide mulle tuli RB tunduvalt juurde.

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #2475
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
                                Kes on selles süüdi? Mängi laiema rangega nit. Loodetavasti läheb stars ka ausale RB süsteemile üle, kui mängid siis maksad ja saad rakebacki ja vastupidi. Tüdinenud nende nittide sponsoreerimisest. Muide mulle tuli RB tunduvalt juurde.
                                wat? ainukene, kes sellest uuest RB-i süsteemist mingit kasu lõikab on FTP. 20/18 vendadel peaks RB umbes samaks jääma ja fishidel nagunii ei ole rakeback kontosid.

                                Comment

                                Working...