Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
aga miks mitte pank?
imo sitaks hea oleks kui saaks ATMist bankrolli välja võtta - vastasin vist enda küsimusele :D
aga miks mitte pank?
imo sitaks hea oleks kui saaks ATMist bankrolli välja võtta - vastasin vist enda küsimusele :D
Comment