Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kas keegi on selle AHK scripti tööle saanud? Või teab mõnda muud scripti mis FT laudu organiseerida oskaks?
Kas keegi on selle AHK scripti tööle saanud? Või teab mõnda muud scripti mis FT laudu organiseerida oskaks?

Comment