FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2416
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    Kas see deductions'i alla läheb boonuse vabastamine? a'la et niipalju kui boonust vabastanud oled, niipalju läheb rake'st maha? Millal rb kantakse kontole pokkeriprode rb kaudu?
    jah, boonuse vabastamine läheb deductioni alla.
    RB kantakse iga nädal otse sinu FTP kontole. See on vist kõigil reedese päeva jooksul?

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #2417
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      jah, boonuse vabastamine läheb deductioni alla.
      RB kantakse iga nädal otse sinu FTP kontole. See on vist kõigil reedese päeva jooksul?
      aga see pole vist nii 1-1le? et ma vabastan 10 dollarit ja rakeback läheb 10 dollarit maha, sis oleks boonusevabastamine ju mõttetu? ta vist mingi protsent boonusest?

      Comment

      • Firzen
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #2418
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        aga see pole vist nii 1-1le? et ma vabastan 10 dollarit ja rakeback läheb 10 dollarit maha, sis oleks boonusevabastamine ju mõttetu? ta vist mingi protsent boonusest?
        Keegi pole öelnud, et boonus rakebackist maha läheb. Boonus läheb sinu Rakest maha, mis on 2 erinevat asja. Kui sul on 100$ rake, siis sellest 27% rb on 27$. Selle aja jooksul vabastasid 20$ boonust siis võetakse rakest maha, 100-20=80 ning sellest 27% rakebacki on 21,6$

        Voila!

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #2419
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Eitea kas nad lubaks mul oma user ID muuta või? :P

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #2420
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Eitea kas nad lubaks mul oma user ID muuta või? :P
            ei kahjuks :P

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #2421
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kuradima kahju.. Aga eitea kui hästi küsida siis ka mitte v :D

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #2422
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Eitea kas nad lubaks mul oma user ID muuta või? :P
                Kui su username kedagi/kuidagi solvav, siis võivad lausa käskida sul muuta seda. Kellelgi siin foorumis oli useriga nii. Vb sedasi saad muuta..
                Last edited by flipmachine; 04.10.10, 12:40.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #2423
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Ok ma ajan neile mingit juttu siis, et eestikeeles on see solvav jms lol.. Eks näis :D

                  Aa..btw, kas ftp's on ka nii, et see 1st depo boonus kehtib esimesel kolmel depol, nagu Starsis oli?

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #2424
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ei kehti. On ainult üks ja ainus depo.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2425
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      mis tra sellel ftp softil viga on .. see sitanikats kasutab mul 16 lauaga 460mb m2lu .. a lampi m2ngides mingih etk jooksevad aknad valgeks ... mõtleb 1 minuti ja siis on jölle ok? samal ajal voin windowsi tegevusi edasi teha ala netis surfata jne .. seega windowsis asi ei ole, internetis pole .. internet on constantly olemas..

                      v2ga andekad inimesed neil suppordis ka pole, k2sivad mul ruuterile restarte teha .. nahhui ma sellest ruuterist restardin kui net on ok..nende sitane soft lihtsalt "freezib" .. hakka või tõsiselt starsi minema .. kell ees nendest softi "bugidest"

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2426
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        sul ainukesena on sellised mured...

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2427
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          sul ainukesena on sellised mured...
                          pigem mitte

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #2428
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            lampi m2ngides mingih etk jooksevad aknad valgeks ... mõtleb 1 minuti ja siis on jölle ok? samal ajal voin windowsi tegevusi edasi teha ala netis surfata jne .. seega windowsis asi ei ole, internetis pole .. internet on constantly olemas..
                            Kas HEM töötas sel ajal?

                            Mul oli sama, lükkas aknad heledaks ja freezis, 30 sek pärast pani HEM ennast kokku ja FT töötas normaalselt edasi.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2429
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              hem töötab ikka jah.. mulle tundub, et arvuti hakkan ära koolema nii suure databaasi jaoks vmas..

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2430
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                hem töötab ikka jah.. mulle tundub, et arvuti hakkan ära koolema nii suure databaasi jaoks vmas..
                                imho saab nüüd HEMiga ka vanu käsi või limiite kustutada.. kustuta mingi NL4-NL25 ära vms.. ja peale seda lase vacuum vms peale baasile... ehk läheb paremaks....

                                Comment

                                Working...