Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mul on küsimus, suht otsekohene, ja võite mind sõimata kui tahate jne.
Neid teemasid lugedes siin tekib ikka ja jälle mõte, et KAS TE KRT S*TAL IKKA SAATE ISE KÄIDUD VÕI KÜSITE KA KELLEGI KÄEST NÕU IGA KORD?!?!?!
Mul on küsimus, suht otsekohene, ja võite mind sõimata kui tahate jne.
Neid teemasid lugedes siin tekib ikka ja jälle mõte, et KAS TE KRT S*TAL IKKA SAATE ISE KÄIDUD VÕI KÜSITE KA KELLEGI KÄEST NÕU IGA KORD?!?!?!

Comment