FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1711
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    on j2lle millega harjuda augustis ..:D
    omfg ma ei n2e mitu inimest waiting listis on, see kaotati äragi :S:S:S:S?
    Last edited by leits; 08.07.10, 16:31.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #1712
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Minu arust väga viis süsteem, aitab muidugi FT reigiveskid kiiremini jahvatama panna, aga mulle küll meeldis. Paned mingis lauas add to waiting list ja saad lasta panna ennast kohe kõikide sama limiidi laudade listi. Kui koht vabaneb, näed kohe ära palju laua VPIP ja Avg. pot jms on, et kas tahad lauda või mitte. Tavaliselt mul teatud aegadel ilge kamm, et piisavalt laudu oleks, aga täna oli küll ülimalt mõnus grindida.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #1713
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        kõik toimib ju ilusti, millest te aru ei saa?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #1714
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mugavam ka.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #1715
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            Paned mingis lauas add to waiting list ja saad lasta panna ennast kohe kõikide sama limiidi laudade listi.
            See ei ole veel kõige parem variant. Kõigepealt soovitan hoopis teha ppf ja avr.pot järgi eelvalik ja lisada see favorite alla. Siis sealt klõpsata luubi peale ja siis searchi kastikeses panna vajalik linnuke limiidi ette ja vajutada search. Oletegi automaatselt kõikide nende favoriitlaudade ootenimekirjas.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1716
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              oot aga manuaalselt ma ise ei saagi enam valida millisesse lauda panen end waitinglisti? ala kui see automated shit viskab mulle crappyd lauad vms? ma ei saa katsetada ka atm ma juulini b2nnitud

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #1717
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Saad ikka valida ja ka ühekaupa lisada.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1718
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Aga seda waiting listi asja enam ei n2e, et ma n2eksin kohe lobbyst mitu vanti waiting listis on?

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #1719
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    See on jah kadunud. Pead waiting listi peale klõpsama ja alles siis näed.

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #1720
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      On raske ise testida?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1721
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                        On raske ise testida?
                        sest nagu ma mainisin olen juuli lopuni banned ja ei saa .. jeez?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1722
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Uus süsteem tunduvalt parem kui vana aga alati on miskid old school vennad, kes hakkavad mõttetult vinguma ning ei suuda muutustega harjuda.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1723
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            oot aga manuaalselt ma ise ei saagi enam valida millisesse lauda panen end waitinglisti? ala kui see automated shit viskab mulle crappyd lauad vms? ma ei saa katsetada ka atm ma juulini b2nnitud
                            KÕIKE SAAD TEHA NAGU VANASTI AGA NÜÜD ON LISAVLAIKUD, ET VÕID KA KÕIKIDESSE KORRAGA PANNA.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1724
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              esialgu tundus ebamugav süsteem.. ja suutsin kuidagi mingi madala VPIP'ga laudu valida.. aga lõpuks nagu toimib ka... tundub et jaotab fishe veidi ühtlasemalt laudade peale laiali.. nood ei jaga ju suurt matsu välja mis statidega lauda istuda.. aga kindlasti meeldib neile süsteem, et saavad suht kohe maha istuda ja hakkavad seda waitinglisti teemat kasutama..

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #1725
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Mulle hakkas räigelt meeldima see süsteem. Lauad saab hetkega lahti ja jummala korralikud ka. Paned kõik enda käe järgi ära ja automaatselt otsib sobivaid laudu. Super

                                Comment

                                Working...