FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • arvamusliideripoeg
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 45

    #2476
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ei tea, mis need teised uuendused RB-ga tegid, aga sellest FTP küll ei võida, et reiki saavad need, kes POTis osalevad, mitte kõik lauas istujad.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #2477
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
      wat? ainukene, kes sellest uuest RB-i süsteemist mingit kasu lõikab on FTP. 20/18 vendadel peaks RB umbes samaks jääma ja fishidel nagunii ei ole rakeback kontosid.
      fishil polnud enne RBd, fishil pole nüüd RBd - nendele ei muutu midagi.

      NITid kaotavad uue süsteemiga ja loose playerid võidavad. FT-l selles otsest kasu ei suuda leida.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #2478
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kõige loosemad mängijad on ikkagi fishid, kes nüüd kõige rohkem 'võidavad', aga neil pole rakeback kontot. Osa raha võetakse nittidelt ära ja antakse fishidele (FTP-le).
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #2479
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
          Mis statsid endal? Lasen 6-maxi 23/19, siis umbes sama?
          6maxis mu statid 27/22 kanti.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #2480
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            fishil polnud enne RBd, fishil pole nüüd RBd - nendele ei muutu midagi.

            NITid kaotavad uue süsteemiga ja loose playerid võidavad. FT-l selles otsest kasu ei suuda leida.
            Räägid ju enesele vastu otse. Loose playeril pole RB-d aga teoreetiliselt suunatakse rohkem rb-d loose mänginjale. Kes sellest võidab kui mitte ftp, kes selle raha endale taskusse paneb.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #2481
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Mhmh...nõus pahvak ja ment.

              pole esimene kord täna täiesti puusse panna.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #2482
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                see ongi nõme et võitvate LAGide rakeback ikkagi ei parenenud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2483
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Kõik updated mis FTPs siiamaani on olnud, millal ma seal m2ngima hakkasin, on pigem negatiiivsed olnud :/
                  Millised need kõik on? Rakeback? Üldse imestan kuidas 11/9 stattidega võidad :)

                  Viiskamate "nittide" jaoks muutub asi natuke aga ongi hea kui 11/9 bumhunterid mängust kaovad.

                  Teiseks, see, et sa konkreetselt rakebackina tagasi ei saa ei pruugi olla halb, sest osad madala mõistusega vennad jooksevad FTP-st minema kui saavad $100 vähem RB varajasemaga võrreldes. Küll aga suured fishid, kes on loose ahvid saavad nüüd rohkem dollareid rakebackina tagasi ning seega on neid tihedamini laudades näha.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2484
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Global waiting list - mulle ei meeldi see siiani, siis mingid wierd buggid tekkinud mida ennem nagu polnud jne ...

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2485
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      Global waiting list - mulle ei meeldi see siiani, siis mingid wierd buggid tekkinud mis ennem jne ...
                      See on minu arvates kõige nutsim muudatus ever, eriti kui tahad bumhuntida. Vahest mingil imemoodusel waiting list ei avana aga eriti ei hooli ka.

                      Kui sa aga ise laudu teed ja tahad fishiga HU-d mängid siis on see nii tilti ajav kui sekundiga on laud täis :)

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #2486
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Küll aga suured fishid, kes on loose ahvid saavad nüüd rohkem dollareid rakebackina tagasi ning seega on neid tihedamini laudades näha.
                        Selleasemel, et rb otse meile anda, anname tagasi fishile, laseme veelkord rakemasinast läbi ja saame alles nüüd tagasi, poole väiksemana.

                        Global waitlist on tõesti nuts, ei saa aru kuidas seda hateda saab.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #2487
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          fishidel ei ole rakebacki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          See on minu arvates kõige nutsim muudatus ever, eriti kui tahad bumhuntida. Vahest mingil imemoodusel waiting list ei avana aga eriti ei hooli ka.

                          Kui sa aga ise laudu teed ja tahad fishiga HU-d mängid siis on see nii tilti ajav kui sekundiga on laud täis :)
                          +1

                          Comment

                          • Tylos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 340

                            #2488
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            fishidel ei ole rakebacki!!!!!!!!!!!!!!!!!!



                            +1

                            Obv,eesti kaotavad mängijad on kõik ilma RB-ta.Sama ka mujal maailmas....

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2489
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              fishidel ei ole rakebacki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Osadel on!!!!!!!!!! Aga enamustel mitte, seega õigus.

                              FTP poolt ikka väga ahne nii raha endale võtta kui see tagasi anda fishile, saata uuesti tootlusesse.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #2490
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Osadel on!!!!!!!!!! Aga enamustel mitte, seega õigus.

                                FTP poolt ikka väga ahne nii raha endale võtta kui see tagasi anda fishile, saata uuesti tootlusesse.
                                vb hakkavad fishidele reload boonuseid andma.

                                Comment

                                Working...