Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
+1 rankale, mul tegelikult on isegi hea meel, et Janku käib siin ametlikku juttu rääkimas, samas on tast vahepeal kahju, sest mängijad esitavad siin loogilisi nõudmisi ja argumente ja vaene Janku peab lihtsalt süüdlasliku ilmega korrutama seda, mis OO poliitikas otsustatud on, mingit otsustamise õigust või asjaajamise õigust või isegi kasvõi ettepanekute edastamise ja arendamise õigust tal ei paista olevat:-(
+1 rankale, mul tegelikult on isegi hea meel, et Janku käib siin ametlikku juttu rääkimas, samas on tast vahepeal kahju, sest mängijad esitavad siin loogilisi nõudmisi ja argumente ja vaene Janku peab lihtsalt süüdlasliku ilmega korrutama seda, mis OO poliitikas otsustatud on, mingit otsustamise õigust või asjaajamise õigust või isegi kasvõi ettepanekute edastamise ja arendamise õigust tal ei paista olevat:-(
TC
Comment