Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #661
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Tegelikult on see nende süsteem ikka megalahe. Fishid, kes ei oska lunida saavad 2% rakebacki ja siit tuleb väga mõnus kasum ja grinderid saavad samad tingimused nagu mujal sitedel, kui nad vaid viitsivad lunida.
    Kas full tiltis saab nüüd niisama 30% kas starsis fishid on supernovad? Täiesti standartne laks nagu igalpool. Ei tea mina et unibet annaks igale kasutajale RB. Kehva on muidugi see palju ja kuidas OOs nendele küsijatele antakse.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #662
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Saatsin just Pajumaale sellise kirja, ettevaatust, pikk:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #663
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        soft peksab segast, installisin, jooksis kinni, proovisin erinevaid compatibility versioone, ikka jookseb kinni, tegin resa, lasin softil end uuendada (miskipärast ei teinud ta seda kohe), ikka jookseb samamoodi kinni, nagu mis värk on, some help?

        tahaks õhtul 11€ ära kulutada

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #664
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Blet mängisin $300 OO-s fishide vastu maha. HU on täiesti mängitav, sest see RB-st ei sõltu. Aga actionit tuleb ooooodata kauuuuaaaaa.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #665
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Saatsin just Pajumaale sellise kirja, ettevaatust, pikk:
            ei toeta muru kandidatuuri, imho veel ebaküps mees.. õppigu oma sõnade ja tegude eest vastutama..

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #666
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              ei toeta muru kandidatuuri, imho veel ebaküps mees.. õppigu oma sõnade ja tegude eest vastutama..
              ma ei viitsind lugedagi nii pikku kirju ,...

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #667
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #668
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                  Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel
                  gold

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #669
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                    Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel
                    Eks aeg näitab, kellel õigus ja kellel mitte. 2011 x kuul peaksid saabuma andmed 2010 IV kvartali kaughasartmängu maksude laekumise kohta ja kui OO osa sellest jääb alla 33% peaks ikka nii mõnegi mehe jalgealune kohe väga tuliseks muutuma. Imo on need ajad ammu möödas, kui löödi rind ette stiilis ´´sina rott ei kobise´´, vaid tuleb ka tulemuste saavutamise nimel tõsiselt pingutada.

                    PS. Sama kehtib ka naiste puhul.

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #670
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                      Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel
                      hehe, true...

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #671
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Ilmselt kusagil juttu olnud, aga kui palju on rakeback sellel esimesel EUR 300 bonusel? Mulle oli kusagilt meelde jäänud, et täitsa talutav rakeback oli. Nüüd downloadisin, toksisin mõne tunni PLO-d ja maksin kindlalt üle $100 rake. Bonusest on lahti vaid $10. Kas tõesti oli ka see first deposit bonus nii rääbis?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #672
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          See peaks olema ca 22%

                          500 FPP = 5$
                          500 FPP peaks võrduma 25$ raket
                          Last edited by hotcocacola; 07.12.10, 00:11.

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #673
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            See peaks olema ca 22%
                            HEM näitab, et tänase PLO sessiga maksin $134 rake. Tegelik number peaks olema erinev, sest mängisin nii euro kui gbp laudu ka. Aga kindlasti ei tohiks ta väiksem olla. Lisaks toksisin eile ka, seda HEM-s pole. Ja "Bonus dollars left" näitab ilusasti 590. Kindlasti ei tule sealt 22% kokku. Mõistlikust rakestbackist rääkimata :)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #674
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              aaa...üks asi veel, vahepeal vabaneb boonus kohe, kui 500 FPPd on teenitud. Kuid vahepeal tuleb see suure kogusena, ala 30$ korraga. MIKS? Vot ei oska öelda. Tänaseks on vist LIVE chat kinni, aga homme küsi, kui palju sa raket maksid. Nad annavad kiire ja täpse vastuse

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #675
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                aaa...üks asi veel, vahepeal vabaneb boonus kohe, kui 500 FPPd on teenitud. Kuid vahepeal tuleb see suure kogusena, ala 30$ korraga. MIKS? Vot ei oska öelda
                                Vahepeal mul viskas ette mingeid teateid, et "Nüüd oled piisavalt tubli olnud ja vabastame 3 rubla ja 14 kopikat bonust". Kui klikkisin, et "Don't fucking pop this thing up again", siis oli sellest sama palju kasu kui klikkimata jättes. Mõne aja pärast tuli uuesti.

                                Comment

                                Working...