Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Recon
    Jube Noob
    • Nov 2009
    • 103

    #361
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Kui ma Olympicusse raha kannan ja bustoks lähen, siis paari nädala pärast helistan neile ja ütlen, et sry dudes, ma tahtsin ainult 10 $ deposiidi teha 1000 asemel, typo noh, palun saatke nüüd 990 $ tagasi

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #362
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku



      A palju kaotada võib?

      Comment

      • Tylos
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 340

        #363
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Võtsin märtsi alguses Olympicust rahad välja, täna helistatakse, et me kandsime teile raha vale kursiga, et arvutasime dollari asemel euro kursiga, andke osa raha tagasi?!
        imegu k2ppa

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #364
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku



          Pmst antakse eelis automaadimängijatele, nagu wtf is this shit???

          Eile käisin seal ja ostsin tänasele freezeout donkamendile pileti ning pakuti mingit templikogujat lipakat. Andsin viisakalt tagasi selgitades, et ma automaate ei mängi, ei saanud arugi millest täpselt jutt käib. Aga väga jube....
          Last edited by Keiss; 27.03.10, 16:20.

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #365
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Hmm, tegin väljamakse vist oli 20 Euri aga täpset summat ei mäleta. Kuna emailile ei tulnud kirja väljamakse tegemisest(esimesel korral tuli) ja väljamakse leheküljel näitas, et pooleli olevaid väljamakseid tegemisel ei ole. Väljamakse tegin siis reede keskpäeva paiku. Kas on põhjust muretseda?

            Comment

            • Poku
              Bännitud
              • Mar 2010
              • 295

              #366
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
              Hmm, tegin väljamakse vist oli 20 Euri aga täpset summat ei mäleta. Kuna emailile ei tulnud kirja väljamakse tegemisest(esimesel korral tuli) ja väljamakse leheküljel näitas, et pooleli olevaid väljamakseid tegemisel ei ole. Väljamakse tegin siis reede keskpäeva paiku. Kas on põhjust muretseda?
              MTA lubas ju garanteerida väljamaksed? Pöördu nende poole :D

              Comment

              • Tarq666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 814

                #367
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas Poku Vaata postitust
                MTA lubas ju garanteerida väljamaksed? Pöördu nende poole :D
                hahaaa, hea mõte, ootan 3 tööpäeva veel ja siis on olympic juba reegleid rikkunud. MTA siit ma tulen.

                Comment

                • JanKu
                  Olympic Online Esindaja
                  • Feb 2010
                  • 49

                  #368
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                  Hmm, tegin väljamakse vist oli 20 Euri aga täpset summat ei mäleta. Kuna emailile ei tulnud kirja väljamakse tegemisest(esimesel korral tuli) ja väljamakse leheküljel näitas, et pooleli olevaid väljamakseid tegemisel ei ole. Väljamakse tegin siis reede keskpäeva paiku. Kas on põhjust muretseda?
                  Reedel tehtud väljamaksed võtavadki kauem aega kuna L,P ei ole tööpäevad. Meil on kirjas et maksed laekuvad 2-4 tööpäeva jooksul. Pöörduga supporti poole ja küsige kas väljamaske on töötluses.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #369
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    Laupäev-pühapäev pole kasiinol tööpäevad? Rake ikka vast võetakse vastu.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #370
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas JanKu Vaata postitust
                      Reedel tehtud väljamaksed võtavadki kauem aega kuna L,P ei ole tööpäevad. Meil on kirjas et maksed laekuvad 2-4 tööpäeva jooksul. Pöörduga supporti poole ja küsige kas väljamaske on töötluses.
                      Kõik korras, makse laekus.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #371
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Tere taas JanKu. Testisin uut softi. Mitmed probleemid on kõrvaldatud, aga paljud multitablemise probleemid ikka alles. Endiselt kõige häirivam (mistõttu ilmselt loobun kasutamast Olympic Online`i kuni see probleem kõrvaldatud), et ei ole võimalik enda vaba laudade asetust kasutada. Kui soov lauad paigutada vastavalt enda soovile (näiteks mängivad väga paljud regularid stack laotuses - st lauad on üksteise otsas ja sealt on võimalik huvitava käe korral laudu välja tuua teistele positsioonidele), siis järjekorrast hüppavad lauad väga imelikesse kohtadess, mitte ei jää oma algpositsioonile. Võiks olla kuskil seadete menüüs variant, et kasuta vaba laudade asetust. St et soft ei tiriks laudu ei tile ega kaskaad režiimi. Edu!

                        Comment

                        • JanKu
                          Olympic Online Esindaja
                          • Feb 2010
                          • 49

                          #372
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                          Laupäev-pühapäev pole kasiinol tööpäevad? Rake ikka vast võetakse vastu.
                          Kuna Online tööd juhitakse kontorist mis on avatud E-R siis peale klienditeeninduse on teistel instantsidel L,P vabad ja esmaspäeval vaadatakse peale reede õhtut lakunud väljamaksesoovid üle.

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #373
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Pean avaldama rahulolematust seoses faktiga, et OO ei lase mul registreerida kasutajanime "Svenza". Kardan, et ehk on keegi siit selle nime võtnud, pean nentima, et see on väga inetu temp. Sindrinahad!

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #374
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              paar lkd eespool on kirjas, kes tegi vms
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #375
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                                Ma regasin Svenza endale ja naisele hotcocacola. Kui keegi osta tahab, PM.
                                Tra, ma mõtlesin et sa tegid lolli nalja... Well done ajukääbik.

                                Comment

                                Working...