Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • liewec
    Julm Donk
    • Jul 2010
    • 43

    #481
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Ma lihtsalt ütlen et neil on võimalus palju rohkem mängijaid saada kui nad veits uuendaksid

    Comment

    • Makuz
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 214

      #482
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      sorri et doublepost, aga pokernews 2 freerolli parooli palun ? :)


      // Cmon , keegi lahke inimene ikka leidub kes teab parooli ju :D
      Last edited by Makuz; 15.08.10, 18:50.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #483
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Algselt postitas Makuz Vaata postitust
        sorri et doublepost, aga pokernews 2 freerolli parooli palun ? :)


        // Cmon , keegi lahke inimene ikka leidub kes teab parooli ju :D
        Kõik, kes pidid parooli saama selle parooli ka said!

        Comment

        • JanKu
          Olympic Online Esindaja
          • Feb 2010
          • 49

          #484
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Algselt postitas liewec Vaata postitust
          Ma lihtsalt ütlen et neil on võimalus palju rohkem mängijaid saada kui nad veits uuendaksid
          Tere!

          Siinne jutt täitsa õige. Enamuse asju delegeerib Playtech ja meie saame ainult põhimõtteliselt värve muuta. Praegugi ootab minu kinnitust uus versioon pokkeri graafikast. Ei taha seda kinnitada, kuna nuppude kiri on liiga suur ja 7 card cash laudades ei ole korralikult kaartide numbreid näha. Nipet-näpet veel millega ei saa rahul olla ja nüüd ootan millal muudatused sisse viiakse. Aga playtechist peab ka aru saama, et neil 130 skinni ja kõik tahavad oma asja. Eks seepärast peab ka üldised standardid paika panema, et ei oleks mingit omategevust. Teinekord tunduvad nende poolt tehtavad uuendused kummalistena nagu polekski tegu pokkeri põhiteadmisi tundvate inimestega. Aga me liigume ja seda paremuse poole. See aasta on tulemas hulgaliselt uuendusi veel, mida ma kahjuks välja öelda ei julge kuna mina ei otsusta. Pärast oma sõnu süüa on tunduvalt raskem. Praeguseks on vist enamus keelevääratusi kadunud ja need viimasedki "loobutuid" ja "tõstetuid" kaovad lähinädalatel. Liigsed pop-up-d laudade balanasseerimisel lubati ka maha võtta. Koduleht on ka info kättesaadavuse poolest juba väga hea. Deposiidid-Withdrawd toimivad. Fish´e peaks olema rohkem kui teistel saitidel sest võrgupoliitika nõuab karmilt uute mängijate värbamist, nii et on keda püüda.

          Parimat,

          Jan

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #485
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            http://www.olympic-online.com/est/po...inter-festival

            mis sellest kampaaniast sai?

            Comment

            • EdgarP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2009
              • 368

              #486
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust

              1. Kampaania kestab 16.august – 29.august 2010 23:59:59.

              ehk siis mängimise aeg sai läbi ja top 10 mängivad 5ndal satikat.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #487
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                ok, ise ajasin sassi. pole vaja tähele panna

                Comment

                • Northernwind
                  Räme Fish
                  • Jul 2009
                  • 23

                  #488
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Sai katsetatud igasuguste modimise softidega jne. Jama oli et peale OO uendamist ei töödand enam ükski mod. Siin siis üx lõpptulemus adapted to olympic poker. Pakkida lahti C:\Poker\Olympic Poker ja käivitada start.bat

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #489
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Just lugesin 2+2st ipokeri threadist modide kohta ning lol, sa tegid siia posti. Tahaks ise midagi sarnast teha.

                    NB! Päris kobe mod

                    Kas see sinu mod töötab praeguse uue softiga :)?

                    Comment

                    • Northernwind
                      Räme Fish
                      • Jul 2009
                      • 23

                      #490
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Just lugesin 2+2st ipokeri threadist modide kohta ning lol, sa tegid siia posti. Tahaks ise midagi sarnast teha.

                      NB! Päris kobe mod

                      Kas see sinu mod töötab praeguse uue softiga :)?
                      Jep. Mod kausta see on veel mõned laua ja kaardipakki variandid. Tuleb renameda vastavad failid.
                      Last edited by Northernwind; 01.09.10, 14:09.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #491
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        .bat ja .exe failidega olege igaks juhuks ettevaatlikud. Eriti pokkeriga seotud programmides. Ei kahtlusta kedagi aga alati tuleks ettevaatlik olla.

                        Comment

                        • Northernwind
                          Räme Fish
                          • Jul 2009
                          • 23

                          #492
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                          .bat ja .exe failidega olege igaks juhuks ettevaatlikud. Eriti pokkeriga seotud programmides. Ei kahtlusta kedagi aga alati tuleks ettevaatlik olla.
                          Õige jutt. Ma tavaliselt enne vaatan järgi mida see bat teeb. Näiteks minu oo mod start.bat. Ainus asi millest aru ei saa on, SET /P M=. Kui keegi teab võib valgustada.

                          copy .\Originals\Cards\*.* .\data\table\topview\cards /y
                          copy .\Originals\TopView\*.* .\data\table\topview /y
                          copy .\Originals\TopCoins\*.* .\data\table\topview\coins /y
                          copy .\Originals\Buttons\*.* .\data\table\topview\buttons /y

                          ECHO OFF

                          start casino.exe

                          Echo .
                          Echo .
                          Echo .
                          Echo __________________________________________________ _____________________________
                          Echo *** Grinders.org iPoker / Offsidebet Mod ***
                          Echo __________________________________________________ _____________________________
                          Echo .
                          Echo .
                          Echo __________________________________________________ _____________________________
                          Echo After logging in and BEFORE opening any tables, press ENTER in this window!
                          Echo __________________________________________________ _____________________________
                          Echo .
                          Echo __________________________________________________ _____________________________
                          Echo Sled kato se lognesh i PREDI da otvorish masa, natisni ENTER v tozi prozorec!
                          Echo __________________________________________________ _____________________________

                          SET /P M=.

                          copy .\Mod\Cards\*.* .\data\table\topview\cards /y
                          copy .\Mod\TopView\*.* .\data\table\topview /y
                          copy .\Mod\TopCoins\*.* .\data\table\topview\coins /y
                          copy .\Mod\Buttons\*.* .\data\table\topview\buttons /y

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #493
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Algselt postitas Northernwind Vaata postitust
                            Sai katsetatud igasuguste modimise softidega jne. Jama oli et peale OO uendamist ei töödand enam ükski mod. Siin siis üx lõpptulemus adapted to olympic poker. Pakkida lahti C:\Poker\Olympic Poker ja käivitada start.bat

                            http://rapidshare.com/files/416347849/Olympic.zip
                            Siit siis sujuvalt küsimus Olympicu esindajale: miks Olympic ise ei võiks pakkuda normaalseid mod taustu ja .bat faili, mis on kontrollitud? Ja uuenduste puhul uuendaks ka faile. Olgu selle playtechiga nagu on. Nagu näha, ei ole probleemi.
                            Last edited by kilu6; 01.09.10, 14:24.

                            Comment

                            • Northernwind
                              Räme Fish
                              • Jul 2009
                              • 23

                              #494
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                              Siit siis sujuvalt küsimus Olympicu esindajale: miks Olympic ise ei võiks pakkuda normaalseid mod taustu ja .bat faili, mis on kontrollitud? Ja uuenduste puhul uuendaks ka faile. Olgu selle playtechiga nagu on. Nagu näha, ei ole probleemi.
                              Lol. Mitte ükski poker room sellega ei tegele.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #495
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                OO'l siis väljas Baltic Winter festivali satikad. Iga päev $3,3 rebuy ja 100FPP rebuy satikad pühapäevasele $22 "Supersatelliidile".

                                Panin supersatelliidi jutumärkidesse, kuna 1/30 võimalus võita umbes $600 maksev turnapilet ei ole niiväga supersatelliidi moodi. Ise küll ei viitsiks neid satikaid teha. Siit ka soovitus OO'le, vaadake natuke, kuidas Stars ja teised toad enda üritusi välja müüvad.

                                OO võiks väga agressiivse satikakampaaniaga saada ilusasti 200 kohta välja müüa nagu teil eesmärk on. Näiteks iga päev $11 rebuy 1 pilet GTD, iga päev $5,5 rebuy (2 piletit GTD) to weekly $110 SuperSatellite 5 piletit GTD. $11 ja $5,5stele veel freerollidelt iga päev paar kohta. Lisaks ehk üks weekly $22 rebuy 3 piletit GTD.

                                Niimoodi saaks korraliku mängijate arvu BWF'le ja Oly turnad Tallinnas tõmbaksid korralikuma prizepooliga ka rohkem välismaalasi kohale. Win-win situatsioon Olyle. Praegune satikasüsteem, olgem ausad, tõmbab rohkem freerollijaid. Mängijad, kellel oleks BR'i teha mõistlikumaid satikaid neid väga teha ei viitsi pigem.

                                Ahjaa, kui juba kiruma sai hakatud, siis kiruks ka juba üldist OO regulaarsete mängijate premeerimiskampaaniaid. Mis teema teil sellega on, et alati kui mingi kampaania on, siis auhinn(dade)a saaja selgitatakse välja 10matsi SNG'ga? See ei motiveeri teie toas raket tolmutama, tehke ikka nagu mõistlikumad toad, et kes rohkem plekib see rohkem saab. Kasiino suhtumisega elukutselistele mängijatele läheneda ei ole pikas perspektiivis kummalegi poolele kasulikum. Teine asi, mis selle sama teemaga kokku läheb on see, et nendele auhinnagala SNG'dele lastakse nii tüüpe, kes perioodil tagusid raket +$2k kui ka alla $100, igaüks saab võrde šhansi auhindadele. Viimane kord oligi täpselt nii, keegi tagus +400 $2,2 SNG'd ja sai koha €300 väärt SNG'l, kuna osad ei osalenud oli see isegi rohkem väärt. Rakeback üle 500%!!! Mina ei taha põhimõtte pärast juba +1k$ raket taguda toas, mis minu raha eest niimoodi friirollijaid toidab.

                                Kokkuvõtteks, tehke kampaaniad, mis ka tõsisematele mängijatele midagi pakuks. Kasiino suhtumisega pokkerimängijate südameid ei võida. Hüüdlaused nagu "Meiega on sul võimalus võita reaalset (lol) raha" ja "Meiega võidavad kõik" on nii imalad, et oksemaik tuleb neid lugedes peale ja need ei ole usutavad ka kõige lollimatele külastajatele. Äris on ammu aru saadud, et mõlemale osapoolele sobivad lahendused, win-win situatsioonid on pikas perspektiivis kõige paremad, püüdke Teie ka see omaks võtta. Vahepeal tahtsin juba soovitada lasta lahti see tüüp, kes neid kampaaniaid teil välja mõtleb, aga nüüd soovitaks pigem võtta tööle keegi, kes pokkerist ka midagi teaks, oskaks mängijatele pakkuda, mida nad soovivad ja viiks OO ja OC kasiino sünergia järgmisele tasemele, kus see vabalt olla võiks.

                                Edu!

                                Comment

                                Working...