Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Ei ole HEMi, ilma HEMita ei saa ? muidu mul pole seda view selected hand histories seal. Muidu kust saaks HUDi vms kõige odavamalt et analüüsida oma käsi ja näha vastaste statse ? Break-even NL2 mängija palk ei luba maksta 60$ HEMi eest
Ei ole HEMi, ilma HEMita ei saa ? muidu mul pole seda view selected hand histories seal. Muidu kust saaks HUDi vms kõige odavamalt et analüüsida oma käsi ja näha vastaste statse ? Break-even NL2 mängija palk ei luba maksta 60$ HEMi eest
TC

Comment