Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Makuz
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 214

    #466
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Ei ole HEMi, ilma HEMita ei saa ? muidu mul pole seda view selected hand histories seal. Muidu kust saaks HUDi vms kõige odavamalt et analüüsida oma käsi ja näha vastaste statse ? Break-even NL2 mängija palk ei luba maksta 60$ HEMi eest

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #467
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      vot ei teagi
      OO installib end: C:\Poker\Olympic Poker

      vaata sinna kausta :)

      aa...ennem lobbyst: OPTIONS - SYSTEM SETTINGS - STORE HH LOCALLY

      ehk on sul mõni history fail kuskil seal kaustades

      Comment

      • Makuz
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 214

        #468
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Eiei, mul on käte failid olemas , aga seda : 3.) VIEW SELECTED HAND HISTORIES seal puudub. Kui notepadiga avan siis tuleb mingi x jama sinna . Muidu hand history on seal olemas. Aga ega sa ei oska öelda kas HUDi vms saab kusagilt odavalt kaa ?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #469
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          ei saa odavalt
          vb leiad mõne tuttava, kellega ostad selle kahepeale, sest ostes saad sa 2 seriali.
          paljud teevad nii, et ostavad sõbraga kahe peale.

          Odavaim variant on vist 55$, mine Offtopicusse, kirjuta sinna, ehk leiad kellegi :)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #470
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Olympic Onlines 2 uut suurepärast promo!



            http://www.olympic-online.com/est/po...or-ept-tallinn

            NB!
            *Kampaanias osalenutest 5 enim FPP-sid (frequent player points) teeninud ja 5 enim rake’i maksnud osalejat (ajavahemikul 01.08 – 09.08 2010 kell 23:59:59) saavad osaleda 10.08 kell 21:00 Olympic-Online’i pokkeritoas toimuval turniiril EPT Tallinn Super Satellite.


            ja


            http://www.olympic-online.com/est/po...inter-festival

            NB!
            *Kampaanias osalenutest 7 enim FPP-sid teeninud ja 3 enim SNG-sid mänginud osalejat(16.08. – 29.08.10 kell 23:59:59) saavad osaleda 05.09 kell 21:00 Olympic-Online pokkeritoas toimuval turniiril BWF Satellite
            Last edited by hotcocacola; 29.07.10, 15:29.

            Comment

            • Carl
              FPP Pro
              • Jul 2010
              • 213

              #471
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Olen rahul Olympicu ja mesikaruga.

              Teemaväline küsimus: kas keegi enne 02:00 praegu saaks 3 eeku anda? Olympsis.

              Comment

              • isenseven
                Grinder
                • Sep 2009
                • 598

                #472
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                mis kolme krooniga peale hakkad:D

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #473
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                  mis kolme krooniga peale hakkad:D
                  Lendan 50 doltsi turniirile ja saan esimese koha.

                  Siis saadan topelt tagasi kui vaja.

                  11 minutit to go, palun abi...und pole ja igav on ka. :D
                  kasutajanimi muidu Pokerhandface ja epost smilers115@hot.ee, sellest piisab et teha heategu. Loodan et keegi tuleb appi.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #474
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas Carl Vaata postitust
                    Olen rahul Olympicu ja mesikaruga.

                    Teemaväline küsimus: kas keegi enne 02:00 praegu saaks 3 eeku anda? Olympsis.
                    Palun lugeda foorumi reegleid. Igasugune raha küsimine ja vahetamine on foorumis keelatud. Järgmine kord võib saada selle eest juba bänni mõneks ajaks.

                    Comment

                    • liewec
                      Julm Donk
                      • Jul 2010
                      • 43

                      #475
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Esimene samm peaks OO-l olema saidi disain. Nimelt vajab see täieliku makeoverit.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #476
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Mõistate, et OO-l on suht vähe teha - nad saavad ainult värve muuta. Muu peaks olema IPoker'i emalaeva teha ja vaevalt, et OO-l on nii suur tähtsus IPoker võrgus, et teda hakatakse kuulda võtma.

                        Comment

                        • liewec
                          Julm Donk
                          • Jul 2010
                          • 43

                          #477
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Hmm... kuidas iPoker siis ei taju, et antud disain ei kõlba kuhugi. Praegune layout on väga rõve, ei kutsu mängima, rääkimata grinima minemast. Ma ei ole üldse sita graafika layouti vastu. Enda lemmik oli endine triobeti layout, just see vana. Väga kole aga kodune. iPoker võiks tõesti paar venda välja vahetada teamis. See tooks juba äriliselt neile väga palju kasu. Ma pole ainuke kes vingub visuaalse disaini kallal.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #478
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Algselt postitas liewec Vaata postitust
                            Hmm... kuidas iPoker siis ei taju, et antud disain ei kõlba kuhugi. Praegune layout on väga rõve, ei kutsu mängima, rääkimata grinima minemast. Ma ei ole üldse sita graafika layouti vastu. Enda lemmik oli endine triobeti layout, just see vana. Väga kole aga kodune. iPoker võiks tõesti paar venda välja vahetada teamis. See tooks juba äriliselt neile väga palju kasu. Ma pole ainuke kes vingub visuaalse disaini kallal.
                            Complain here...
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • liewec
                              Julm Donk
                              • Jul 2010
                              • 43

                              #479
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              Complain here...
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Kui sul oleks 500 milli ja oleks 1 milli eest võimalik saada juurde 2000 milli, kas sa jätaks vahele selle variandi?

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #480
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                Complain here...
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                irw ma just tahtsin öelda, et mine pläsku ette piketeerima.

                                Comment

                                Working...