Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
MichelsonT, sa kirjutad: "Kui oled veel tublim ja genereerid kohe päris palju raket ja tahad veel rohkem rakebacki saada, siis tuleb kanda särki. Valik on sinu."
Kus sa siin valikut näed?
Harryahven, üks asi on Aivi või Helmut, hoopis teine asi on see, kui suvaline tüüp tänavalt ei saa konkurentsivõimelist teenust seetõttu, et ta teatud särki ei kanna. Sama hea, kui et kaupsis käies peab suure kaubamaja logoga jope olema seljas, et vältida 40% kõrgemaid hindu, mis teistele inimestele kehtivad. Kaua püsiks kaubamaja konkurentsis, kui ta sellist idiootsust läbi suruks? Mitte päevagi. OO üritab aga just seda teha. Ma ei saa aru, kuidas te sellest aru ei saa.
Edit: Ikka väga tilti ajab, et nii lihtsat asja peab nii mitu korda seletama. OO TE süsteem on jaburdus kuubis lihtsalt. adgsgihsdz.... See, et suur börsifirma midagi teeb, ei tähenda, et see veel õige oleks ja oma peaga mõelda ei võiks.
MichelsonT, sa kirjutad: "Kui oled veel tublim ja genereerid kohe päris palju raket ja tahad veel rohkem rakebacki saada, siis tuleb kanda särki. Valik on sinu."
Kus sa siin valikut näed?
Harryahven, üks asi on Aivi või Helmut, hoopis teine asi on see, kui suvaline tüüp tänavalt ei saa konkurentsivõimelist teenust seetõttu, et ta teatud särki ei kanna. Sama hea, kui et kaupsis käies peab suure kaubamaja logoga jope olema seljas, et vältida 40% kõrgemaid hindu, mis teistele inimestele kehtivad. Kaua püsiks kaubamaja konkurentsis, kui ta sellist idiootsust läbi suruks? Mitte päevagi. OO üritab aga just seda teha. Ma ei saa aru, kuidas te sellest aru ei saa.
Edit: Ikka väga tilti ajab, et nii lihtsat asja peab nii mitu korda seletama. OO TE süsteem on jaburdus kuubis lihtsalt. adgsgihsdz.... See, et suur börsifirma midagi teeb, ei tähenda, et see veel õige oleks ja oma peaga mõelda ei võiks.
TC
Comment